norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zayebioza :)
3
Britney Spears odzyskała blask...
1
@Spider_Man
A tak nikt nie wierzył w Grabarę :)
2
@Bolton
Miszcz z notatnika :)
1
@turhiay
A Pedri te 9.0 to za co?
3
Kibic od 15 liguw miszczuw miał rację, jałowy skład tej Hiszpanii.
A do tego minęło 27 minut, a Yamal tylko z jednym golem...Sprzedać, póki coś wart, bo gdyby grał Pitarch i Gonzalo, to La Roja zniszczyłaby system już w pierwszym meczu :/
2
@VamoSBarca88
To jest gra, w której nie należy się spieszyć i wtedy docenia się jej świat :)
1
@Sulimo
Szkoda mi 50zł na uaktualnienie do PS5, żeby sobie ponownie zagrać :P
Ale pewnie i tak kupię :D
1
@Dari0G
Złodziej zawsze zostanie złodziejem. Niezależnie od partii politycznej, ale różnica jest taka, że wcześniej kradli na najwyższych szczeblach w żywe oczy, a teraz "dyskretnie" i na mniejszą skalę i żaden z "grubej ryby" nie jest umoczony...jeszcze nie jest, ale jak napisałem wcześniej...złodziej to złodziej, a my jako plebs mamy się żreć między sobą.
3
No cóż :D
1
@Dari0G
Nie mam zamiaru się kłócić o złodziei :)
To, że jestem antyPiS, to nie znaczy, że mam klapki na oczach :P
Za to co się stał każdy kto był w to umoczony, powinien beknąć i to srogo. Bez wyjątku. Nawet Trzaskowski, jeśli o tym wiedział.
1
@Dari0G
Ja tego nie bronię, bo winni powinni siedzieć (a Kacprzyk mimo oddania kasy też powinien dostać srogi wyrok, bo bez specjalizacji ryzykował życie ludzi) i to co tam się działo, to skandal jak uj, ale bardziej mi chodzi o "wiarygodność" Stanowskiego i jego kanału, bo znając życie przedstawiają tylko wygodne im fakty.
1
@Dari0G
A do tego się odnieśli?
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/to-on-byl-sygnalista-w-szpitalu-poludniowym-spor-o-pol-miliona-zl/4z4q0th
Udowodnili już kto z KO był w tym legendarnym saloniku VIP? Boi wszyscy krzyczą i o tym wiedzą kto tam "wizytował", ale jakoś z dowodami cisza...
1
@takisobiektos
Nie wszystkie. Tylko 8 z 12.
1
I po co Szwedzi atakowali przed przerwą jak po przerwie dostali kolejne dwie bramki? :)
0
@tbas
A nie wziąłeś pod uwagę, że to specjalnie, żeby w spokoju dopiąć transfer, bez miliona domysłów i artykułów?
2
@Katalończyk 99
Do tego dojdą jeszcze Trent i Huijsen i pozamiatane.
4
Podniecają się Dumfriesem, a przecież to Sumerville zrobił całą robotę :)
3
Brawo!!!
Tak się gasi światło :)
1
@Korek365
Rozumiem, ale oddając piłkę, to raczej bardziej się męczysz, bo za nią biegasz.
2
Nie pojmuję czemu drużyny przy 2:0 odpuszczają, wiedząc, że wystarczy stracona jedna bramka i jest smród.
A Holendrzy nie dość, że zwolnili grę po 2 golu, to znowu zaczęli oddawać piłkę tak jak z Japonią...
2
@Faro
Tak samo jak Trent...a nie czekaj...
2
@ZwyklyKibicBarcy04
W następnych Klasykach takie będą.
1
@Katalończyk 99
Nie pisałem, że slaby, tylko, że był nieskuteczny.
Dochodził do mnóstwa okazji, ale seryjnie je marnował.
6
I tak wygląda gra z prawdziwą "9" na szpicy.
Silny, stoi mocno na nogach i nie daje się przestawiać jak pionek i potrafi piłkę przytrzymać.
2
@mekston
Nie wiem jak teraz, ale w Ajaxie był momentami irytująco nieskuteczny.
1
Brobbey jak grał w Ajaxie, to nikt nie potrafił go przepchnąć i przestawić, ale jego skuteczność pod bramką wołała o pomstę do nieba...
0
@Kazragore
Nioh 3 jest następny w kolejce :)
Dzięki :)
7
Rany...ależ to było legendarne wydarzenie! :)
0
@Kazragore
Pisali coś o monotonii świata i trochę mnie to zraziło.