9

Zayebioza :)

/video/1

3

Britney Spears odzyskała blask...

/video/1

1

@Spider_Man
A tak nikt nie wierzył w Grabarę :)

2

@Bolton
Miszcz z notatnika :)

1

@turhiay
A Pedri te 9.0 to za co?

3

Kibic od 15 liguw miszczuw miał rację, jałowy skład tej Hiszpanii.
A do tego minęło 27 minut, a Yamal tylko z jednym golem...Sprzedać, póki coś wart, bo gdyby grał Pitarch i Gonzalo, to La Roja zniszczyłaby system już w pierwszym meczu :/

2

@VamoSBarca88
To jest gra, w której nie należy się spieszyć i wtedy docenia się jej świat :)

1

@Sulimo
Szkoda mi 50zł na uaktualnienie do PS5, żeby sobie ponownie zagrać :P
Ale pewnie i tak kupię :D

1

@Dari0G
Złodziej zawsze zostanie złodziejem. Niezależnie od partii politycznej, ale różnica jest taka, że wcześniej kradli na najwyższych szczeblach w żywe oczy, a teraz "dyskretnie" i na mniejszą skalę i żaden z "grubej ryby" nie jest umoczony...jeszcze nie jest, ale jak napisałem wcześniej...złodziej to złodziej, a my jako plebs mamy się żreć między sobą.

3

No cóż :D

/video/1

1

@Dari0G
Nie mam zamiaru się kłócić o złodziei :)
To, że jestem antyPiS, to nie znaczy, że mam klapki na oczach :P
Za to co się stał każdy kto był w to umoczony, powinien beknąć i to srogo. Bez wyjątku. Nawet Trzaskowski, jeśli o tym wiedział.

1

@Dari0G
Ja tego nie bronię, bo winni powinni siedzieć (a Kacprzyk mimo oddania kasy też powinien dostać srogi wyrok, bo bez specjalizacji ryzykował życie ludzi) i to co tam się działo, to skandal jak uj, ale bardziej mi chodzi o "wiarygodność" Stanowskiego i jego kanału, bo znając życie przedstawiają tylko wygodne im fakty.

1

@Dari0G
A do tego się odnieśli?
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/to-on-byl-sygnalista-w-szpitalu-poludniowym-spor-o-pol-miliona-zl/4z4q0th

Udowodnili już kto z KO był w tym legendarnym saloniku VIP? Boi wszyscy krzyczą i o tym wiedzą kto tam "wizytował", ale jakoś z dowodami cisza...

1

@takisobiektos
Nie wszystkie. Tylko 8 z 12.

1

I po co Szwedzi atakowali przed przerwą jak po przerwie dostali kolejne dwie bramki? :)

0

@tbas
A nie wziąłeś pod uwagę, że to specjalnie, żeby w spokoju dopiąć transfer, bez miliona domysłów i artykułów?

2

@Katalończyk 99
Do tego dojdą jeszcze Trent i Huijsen i pozamiatane.

4

Podniecają się Dumfriesem, a przecież to Sumerville zrobił całą robotę :)

3

Brawo!!!
Tak się gasi światło :)

1

@Korek365
Rozumiem, ale oddając piłkę, to raczej bardziej się męczysz, bo za nią biegasz.

2

Nie pojmuję czemu drużyny przy 2:0 odpuszczają, wiedząc, że wystarczy stracona jedna bramka i jest smród.

A Holendrzy nie dość, że zwolnili grę po 2 golu, to znowu zaczęli oddawać piłkę tak jak z Japonią...

2

@Faro
Tak samo jak Trent...a nie czekaj...

2

@ZwyklyKibicBarcy04
W następnych Klasykach takie będą.

1

@Katalończyk 99
Nie pisałem, że slaby, tylko, że był nieskuteczny.
Dochodził do mnóstwa okazji, ale seryjnie je marnował.

6

I tak wygląda gra z prawdziwą "9" na szpicy.
Silny, stoi mocno na nogach i nie daje się przestawiać jak pionek i potrafi piłkę przytrzymać.

2

@mekston
Nie wiem jak teraz, ale w Ajaxie był momentami irytująco nieskuteczny.

1

Brobbey jak grał w Ajaxie, to nikt nie potrafił go przepchnąć i przestawić, ale jego skuteczność pod bramką wołała o pomstę do nieba...

0

@Kazragore
Nioh 3 jest następny w kolejce :)
Dzięki :)

7

Rany...ależ to było legendarne wydarzenie! :)

/video/1

0

@Kazragore
Pisali coś o monotonii świata i trochę mnie to zraziło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?