norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
CR zdobył mistrzostwo dopiero, gdy przyszedł Inigo Martinez...Nie ma przypadków, są tylko znaki...
0
@Encore
Hiszpania
Holandia
Argentyna
Maroko
Pedri
0
@Faro
Nie, ale że brat jest kibicem Realu, to w sumie tak :)
0
Może to jakaś fobia czy coś (upośledzenie?), ale też macie tak, że irytuje Was, kiedy (nawet ktoś bliski) podbiera Wam frytki lub czipsy?
Ja tak mam :P
Nie przeszkadza mi, jakby podebrali mi pizzę, ciastka, schabowego czy inne mięsa, ale...frytki i czipsy są u mnie nietykalne :)
2
Niecałe 2 miesiące temu:
'Arboloa odzyskał szatnię!"
Teraz:
"Arbeloa nie został zaproszony na pożeganalną kolację Carvajala"
:)
6
@kubix05
W sumie taki nasz osobisty Puchar Mistrzów :)
2
Cubarsi na telefonie...mnie zaskoczył :)
3
Kolejny dowód na "wiarygodność" ArchivoVAR i ich manipulację stopklatką :)
Pięknie ich tam wyjaśniają :)
24
Madrycka patologia powstrzymująca Negreirę...
8
Pedrerol:
"To prawda, że Mbappé czuje, że tym, który wyrzucił Xabiego Alonso, był Vinícius."
No, ale podważenie autorytetu Alonso przez Mbappe, kiedy dyktator nakazał zejście do szatni po Klasyku w SPH, mimo, że Xabi chciał zrobić szpaler, na pewno nie miało znaczenia przy jego odejściu.
0
@Kazragore
Poczytaj na twitterze jak El Jarek sie uruchomił w tym temacie :D
1
@Kgorecki2500
Przebić Detroit to będzie już ciężko :)
0
Ostatni celny strzał w tym meczu, Arsenal oddał w 60 minucie :D
6
Jak nie ma za to czerwonej?
4
@Kazragore
To tylko potwierdza, że od początku było wiadomo, że nie chodzi o korupcję, ale w Madrycie musieli mieć pożywkę i cisnęli ile się da, że wpoić swoją narrację.
2
@takisobiektos
Ale to tylko świadczy o tym, że od początku było jasne, że nie chodzi o korupcję tylko o wyprowadzanie kasy z klubu.
9
I pięknie :)
1
@BorzyKrzys
Takie AI może być.
8
Mega :)
0
@Laminedependencia
Jeżeli to według nich faul, to czemu w pierwszym Klasyku pisali, że anulowanie karnego dla Realu po starciu Yamala z Viniciusem było słuszną decyzją?
EDIT: Jednak nie. Uważali, że to wtedy był karny.
2
Gdzie tutaj jest kontakt?
Prośba do @Redakcja ...Przestańcie wrzucać te gówno na głównej stronie, bo są odklejeni i nie pierwszy raz mijają się z prawdą, że o hipokryzji nie wspomnę...
0
Bernal kolejny mecz, gdzie nonszalancko zagrywa.
0
Że co?
Hahahahaha!
4
Strzelamy z wolnego w tym samym miejscu co w Klasyku...ten punkt w boisku to chyba bug w matrixie :)
3
Jak z wolnych była posucha przez lata, to teraz walimy aż miło :)
3
Cóż...Messi w tej sytuacji Rafy zatrzymałby piłkę, minął trzech kolejnych obrońców, położył bramkarza i dopiero by strzelił :)
1
Czemu im znicze wręczali?
6
Narzekałem nie raz i nie dwa na Lewego, ale smutno się robi przy pożegnaniu...szkoda tylko, że on dużo wcześniej nie trafił do Barcy. Np rok przed odejściem Suareza (wtedy Luis by odszedł wcześniej) i mógłby grać z Messim i wykańczać jego podania.
Wtedy to by chodziło.
0
@Darek1112
Dokładnie.
8
Wariat :D
Ale on ma ubaw w tej Barcelonie :D