25

CR zdobył mistrzostwo dopiero, gdy przyszedł Inigo Martinez...Nie ma przypadków, są tylko znaki...

0

@Encore
Hiszpania
Holandia
Argentyna
Maroko
Pedri

0

@Faro
Nie, ale że brat jest kibicem Realu, to w sumie tak :)

0

Może to jakaś fobia czy coś (upośledzenie?), ale też macie tak, że irytuje Was, kiedy (nawet ktoś bliski) podbiera Wam frytki lub czipsy?
Ja tak mam :P
Nie przeszkadza mi, jakby podebrali mi pizzę, ciastka, schabowego czy inne mięsa, ale...frytki i czipsy są u mnie nietykalne :)

2

Niecałe 2 miesiące temu:
'Arboloa odzyskał szatnię!"
Teraz:
"Arbeloa nie został zaproszony na pożeganalną kolację Carvajala"
:)

6

@kubix05
W sumie taki nasz osobisty Puchar Mistrzów :)

2

Cubarsi na telefonie...mnie zaskoczył :)

3

Kolejny dowód na "wiarygodność" ArchivoVAR i ich manipulację stopklatką :)
Pięknie ich tam wyjaśniają :)


24

Madrycka patologia powstrzymująca Negreirę...


8

Pedrerol:
"To prawda, że Mbappé czuje, że tym, który wyrzucił Xabiego Alonso, był Vinícius."

No, ale podważenie autorytetu Alonso przez Mbappe, kiedy dyktator nakazał zejście do szatni po Klasyku w SPH, mimo, że Xabi chciał zrobić szpaler, na pewno nie miało znaczenia przy jego odejściu.

0

@Kazragore
Poczytaj na twitterze jak El Jarek sie uruchomił w tym temacie :D

1

@Kgorecki2500
Przebić Detroit to będzie już ciężko :)

0

Ostatni celny strzał w tym meczu, Arsenal oddał w 60 minucie :D

6

Jak nie ma za to czerwonej?

4

@Kazragore
To tylko potwierdza, że od początku było wiadomo, że nie chodzi o korupcję, ale w Madrycie musieli mieć pożywkę i cisnęli ile się da, że wpoić swoją narrację.

2

@takisobiektos
Ale to tylko świadczy o tym, że od początku było jasne, że nie chodzi o korupcję tylko o wyprowadzanie kasy z klubu.

9

I pięknie :)

1

@BorzyKrzys
Takie AI może być.

8

Mega :)


0

@Laminedependencia
Jeżeli to według nich faul, to czemu w pierwszym Klasyku pisali, że anulowanie karnego dla Realu po starciu Yamala z Viniciusem było słuszną decyzją?

EDIT: Jednak nie. Uważali, że to wtedy był karny.

2

Gdzie tutaj jest kontakt?
Prośba do @Redakcja ...Przestańcie wrzucać te gówno na głównej stronie, bo są odklejeni i nie pierwszy raz mijają się z prawdą, że o hipokryzji nie wspomnę...


0

Bernal kolejny mecz, gdzie nonszalancko zagrywa.

0

Że co?
Hahahahaha!

4

Strzelamy z wolnego w tym samym miejscu co w Klasyku...ten punkt w boisku to chyba bug w matrixie :)

3

Jak z wolnych była posucha przez lata, to teraz walimy aż miło :)

3

Cóż...Messi w tej sytuacji Rafy zatrzymałby piłkę, minął trzech kolejnych obrońców, położył bramkarza i dopiero by strzelił :)

1

Czemu im znicze wręczali?

6

Narzekałem nie raz i nie dwa na Lewego, ale smutno się robi przy pożegnaniu...szkoda tylko, że on dużo wcześniej nie trafił do Barcy. Np rok przed odejściem Suareza (wtedy Luis by odszedł wcześniej) i mógłby grać z Messim i wykańczać jego podania.
Wtedy to by chodziło.

0

@Darek1112
Dokładnie.

8

Wariat :D
Ale on ma ubaw w tej Barcelonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?