0

jakis ,,czerstwy'' ten zawodnik

0

bernard0 ibra i keia to raczej nie.chociaz to co keita ostatnio prezentuje to sa jakies kpiny. oby nie odzszedl yaya , przyjdzie cesc i jeszcze by sie przydal konkurent dla daniego.

0

do lecha albo do realu

0

hleb niech mowi co chce, ja powiem ze takiego oprnego zawodnika jezeli chodzi o strzaly z dystansu jak hleb w europie chyba nie ma.czy on wogole kiedys strzelil bramke zza pola karnego? jesli tak to prosze o linka. a skoro villa przeszedl w ym roku to i fabregas tez pewnie przejdzie.

0

oby jego 2 sezon byl lepszy niz 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?