norekcules
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakis ,,czerstwy'' ten zawodnik
0
bernard0 ibra i keia to raczej nie.chociaz to co keita ostatnio prezentuje to sa jakies kpiny. oby nie odzszedl yaya , przyjdzie cesc i jeszcze by sie przydal konkurent dla daniego.
0
do lecha albo do realu
0
hleb niech mowi co chce, ja powiem ze takiego oprnego zawodnika jezeli chodzi o strzaly z dystansu jak hleb w europie chyba nie ma.czy on wogole kiedys strzelil bramke zza pola karnego? jesli tak to prosze o linka. a skoro villa przeszedl w ym roku to i fabregas tez pewnie przejdzie.
0
oby jego 2 sezon byl lepszy niz 1