17 stycznia 2015, 22:56
0
17 stycznia 2015, 21:43
No i prawilnie :D Wszyscy na tym skorzystają, zarówno Barca jak i Barca B
16 stycznia 2015, 22:47
1
Wam też się Douglas z Montoyą myli ? xD
7 stycznia 2015, 23:30
Vermaelen za Mathieu a na pomocy niezmordowany tercet Busi-Xavi-Iniesta
7 stycznia 2015, 23:28
W 5 obrońców i 2 pomocników? Hmm... to by nie wypaliło
7 stycznia 2015, 23:06
5
Ostatnie 5 meczy Barcy na Camp Nou: Cordoba 5:0 Huesca 8:1 PSG 3:1 Espanyol 5:1 Sevilla 5:1 :D W obecnej sytuacji nie wiem co myśleć o najbliższych meczach z Elche i Atletico ...
4 stycznia 2015, 21:23
4
Mój idealny skład ( nie tylko na dzisiejszy mecz) wyglądałby następująco: Bravo Montoya Bartra Pique Alba Mascherano Rafinha Iniesta Neymar Suarez Messi
4 stycznia 2015, 19:05
Stracone bramki w lidze: Barca-7 Valencia-14 Real-15 Chyba nasza obrona nie taka słaba jakby się mogło wydawać :D
7 stycznia 2015, 23:26
Widzę, że zacząłeś używać innego typu rymów- krzyżowe :D
4 stycznia 2015, 20:43
Jedyną pocieszającą rzeczą może być to, że Suarez nie grając z Neyem i Messim może pokaże to co ma najlepsze - gra ''Na Suareza '' ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
No i prawilnie :D Wszyscy na tym skorzystają, zarówno Barca jak i Barca B
1
Wam też się Douglas z Montoyą myli ? xD
0
Vermaelen za Mathieu a na pomocy niezmordowany tercet Busi-Xavi-Iniesta
0
W 5 obrońców i 2 pomocników? Hmm... to by nie wypaliło
5
Ostatnie 5 meczy Barcy na Camp Nou:
Cordoba 5:0
Huesca 8:1
PSG 3:1
Espanyol 5:1
Sevilla 5:1 :D
W obecnej sytuacji nie wiem co myśleć o najbliższych meczach z Elche i Atletico ...
4
Mój idealny skład ( nie tylko na dzisiejszy mecz) wyglądałby następująco:
Bravo
Montoya Bartra Pique Alba
Mascherano
Rafinha Iniesta
Neymar Suarez Messi
4
Stracone bramki w lidze: Barca-7 Valencia-14 Real-15 Chyba nasza obrona nie taka słaba jakby się mogło wydawać :D
1
Widzę, że zacząłeś używać innego typu rymów- krzyżowe :D
1
Jedyną pocieszającą rzeczą może być to, że Suarez nie grając z Neyem i Messim może pokaże to co ma najlepsze - gra ''Na Suareza '' ;)