notoracism
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
No i prawilnie :D Wszyscy na tym skorzystają, zarówno Barca jak i Barca B
1
Wam też się Douglas z Montoyą myli ? xD
0
Vermaelen za Mathieu a na pomocy niezmordowany tercet Busi-Xavi-Iniesta
0
W 5 obrońców i 2 pomocników? Hmm... to by nie wypaliło
1
Widzę, że zacząłeś używać innego typu rymów- krzyżowe :D
5
Ostatnie 5 meczy Barcy na Camp Nou:
Cordoba 5:0
Huesca 8:1
PSG 3:1
Espanyol 5:1
Sevilla 5:1 :D
W obecnej sytuacji nie wiem co myśleć o najbliższych meczach z Elche i Atletico ...
0
Haha jaki sprytny :v
0
A SRUCHO BĘDZIE UDAWAŁ ŻE WSZYSTKO JEST OK I TO JEST NAJGORSZE !!!
0
Ja cały czas śpię ale czasami się zrywam bo mam dzisiaj straszne koszmary
0
A trenerów się kupuje czy zatrudnia? ;-;
0
ok xD
0
Najgorsze jest to, że brakuje stałej jedenastki albo chociaż takiej solidnej żeby nie było złudzeń kto dzisiaj gdzie zagra.Już irytuje takie mieszanie tym składem.Zagra czy nie zagra-oto jest pytanie ;-;
0
Najlepiej niech wejdą z piłką do bramki ;)
1
Ani jednego celnego strzału,krótko mówiąc- patologia
0
Wyglądają trochę jakby pierwszy raz się widzieli i od razu ktoś kazał im grać ;-;
4
Mój idealny skład ( nie tylko na dzisiejszy mecz) wyglądałby następująco:
Bravo
Montoya Bartra Pique Alba
Mascherano
Rafinha Iniesta
Neymar Suarez Messi
0
mam takie marzenie, żeby każdy z tej stronki mógł raz w życiu wytypować skład i żeby Barca takim składem chociaż raz zagrała :) Byłbym bardzo ciekawy wyników :D
0
spokojnie , on myśli do przodu ;) to że dzisiaj real przegra też wiedział, dlatego ma większy margines błędu i dzisiaj może przegrać ;-;
1
Jedyną pocieszającą rzeczą może być to, że Suarez nie grając z Neyem i Messim może pokaże to co ma najlepsze - gra ''Na Suareza '' ;)
0
Cieszy jednak, ze w ciągu 16 meczy w lidze straciliśmy zaledwie 7 bramek
4
Stracone bramki w lidze: Barca-7 Valencia-14 Real-15 Chyba nasza obrona nie taka słaba jakby się mogło wydawać :D
0
Bo jeszcze jakiś fan realu na neta wrzuci :)
0
Dzisiejsza wygrana z Sociedad jest obowiązkiem tym bardziej ze za tydzień na Camp Nou mecz z Atletico.Ładnie się ten rok zapowiada :)