1

@BorzyKrzys cudownie płynie, śliczny głos. Wokalnie lepsza niż sanah.

2

@IronSanHybrid Bardzo ciekawe, bo przynosi odwrotny skutek do zamierzonego. Godło Polski łączy wszystkich polskich obywateli, takie godło, pomijając kwestie kontrowersyjności, zawłaszcza je i przyznaje pewnej, wąskiej grupie ludzi. Bardzo prymitywne zachowanie.

0

@clyde Koncert Podsiadło to rozumiem dla równowagi, żeby nie było zbyt sielankowo?

0

@IronSanHybrid Dyskusja na kanale sportowym jak zawsze płodna.

1

@JimMorrisonFCB Dokładnie. Należy rozgraniczyć, że są ludzie, którzy się nie cieszą, bo styl był wizualnie dyskusyjny, ludzie, którzy cieszą się mając gdzieś poziom gry naszych, i również tacy, którzy cieszą się i narzekają na styl. Takie różne postawy czynią dyskusję dużo ciekawszą.

0

@macio_944 A Ty, jak to masz w zwyczaju, jesteś absurdalnie generalizujący. Podejrzewam, że gdyby przeprowadzić badanie na reprezentatywnej grupie Polaków, którzy interesują się piłką w stopniu, powiedzmy chociaż "niedzielnym", to większość by odpowiedziała "tak, cieszę się z awansu". Jestem o tym przekonany. Tylko, że jak zwykle są dwie sprawy - radość z awansu i rzetelna ocena tego, co pokazali piłkarze. Zaskoczę Cię, ale obie kwestie może poruszać jedna i ta sama osoba. Świat nie jest zero-jedynkowy, gdyż kibice mają bardzo różnorodne opinie na temat wczorajszego wydarzenia. Kończąc, mam wrażenie, że niektórzy chorują na pluralistyczną ignorancję - mają błędne przekonanie o tym, co sądzi większość.

5

@PatrykBarca Czy każdy Twój wpis musi być taki infantylny? 90% odpraw wygląda tak samo, a jednak wielu trenerów nie potrafi zmienić postawy zespołu o 180 stopni. Francuz owszem krzycząc przekazał kilka prostych uwag, które piłkarze wprowadzili w życie, bo w 2 połowie Argentyńczycy nie mieli czasu nawet na chwilkę zastanowienia, bo był już doskok. Poza tym już udowodnił w futbolu, że jest dobrym fachowcem.

0

@Rust_Cohle miliony zarabia, treningi, centrum szkoleniowe z kosmosu, a biedaczek nie umie trafić w kawałek materiału.

5

@Rust_Cohle Twój idol nie wie, że w piłkę trzeba trafić? Popularny Zibi, by to strzelił z zamkniętymi oczami.

0

@damianex10 Chodź na piwko

3

Na ten moment otwarty turniej. Dużo gry do przodu. Boniek miałby już tu 4 gole.

0

@Rust_Cohle Trzymamy kciuki za sympatycznego gwałciciela

2

Kto za Koreją? Wpisujcie miasta

1

@Medium Partey dalej bez wyroku?

3

@Rewolucja123 Jaśnie oświecony taktyk rambli przybył, by raczyć nas wyszukaną analizą nitki na twitterze

6

@Ojciec5tkidzieci Brytyjczycy za swoje bestialstwo podczas czasów kolonialnych powinni klękać zawsze i do końca istnienia swojego marnego, spitego narodu.

1

@MESSIah16 Ciężko to powiedzieć ludziom, którzy przed świętami mają najbardziej intensywny okres w pracy, a w wielu branżach tak właśnie jest. Niektórym natomiast odpowiadają mecze o godzinie 11. Aż się przypomina żart o cudzoziemcach w Niemczech.

1

Nie czuje tego piłkarskiego święta. Czuje się tak, jakbym zamiast meczu otwarcia obejrzał mecz towarzyski drużyny o wątpliwej jakości piłkarskiej z drużyną, która po dwóch szybkich uderzeniach, grała już do końca spotkania na zwolnionych obrotach. Atmosfera tego mundialu jest bardzo dziwna. Kto by pomyślał w 2010, podczas koncertu wuwuzel na afrykańskich stadionach, że kilka lat później będziemy obserwować zmagania piłkarzy na mundialu w środku sezonu ligowego tuż przed Bożym Narodzeniem i to w kraju, który nie szanuje praktycznie żadnych ludzkich praw. Obyś żył w ciekawych czasach - powiedzenie, które brzmi dziś, jak kawał w złym guście, kawał, który stał się naszą rzeczywistością.

2

@Rust_Cohle Naczelny śmieszek la rambli (choć poziom humoru można pojmować różnorako) się zagotował, bo tym razem zakpiono z niego i wbito kilka szpilek. Jak na człowieka, który pozuje tutaj na mądrego i dojrzałego, słabo Ci wychodzi zachowanie dystansu do internetowej rzeczywistości. Ta agresywna reakcja, gdy ktoś tylko lekko zaatakuje Liverpool też jest dość znamienna i niezbyt poważna.

9

"Banda starych dziadów, małych ajatollahów" - krzyczy z okładki Newsweeka dziennikarka stacji TVN Justyna Pochanke. Frustracja wylewa się z każdego zdania żurnalistki, niechcący konstatując smutną i postępującą wurgalizacje języka debaty publicznej w Polsce. Już nie tylko politycy i ulica, czyli dwie strony tego samego medalu, wzajemnie obrzuca się łajnem. Do tej wesołej gawiedzi dołączają nomen omen ludzie kultury czy mediów. Nie chce dzielić, że te stronnictwo jest takie, a tamte siakie. Po prostu, toniemy w potoku głupoty i najprostszych instynktów i inwektyw. To tylko będzie postępować i nikt nie wie, gdzie nas to zaprowadzi. Kultury nie mamy za grosz i nad tym trzeba płakać.

0

0

@Pedri16Future łysy baran

0

@macio_944 Czyli grupka dla typowych zjebkow z facebooka

6

Kiedy w końcu w Polsce ukrócimy działalność bukmacherów wyrastających, jak grzyby po deszczu. Włączysz mecz, a tam w przerwie 5 reklam buków namawiających do założenia konta u nich i chwalacych się sponsoringiem polskich drużyn. Żałosne. Uzależnionych natomiast coraz więcej.

0

@macio_944 Ale gdzie tak piszą. Konkrety

2

@okiemtypera_lucaxx95 psychicznie mozesz mieć tyle

0

@Encore Mecz ustawiony? Gdzie jest uefa

1

@Rust_Cohle Bezbek Alert

1

@Worny macha jak baba

0

@PatrychoO nuda w ch##

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?