notte_amante
Dołączył/a: sierpień 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Brawo łysy z holandi
2
Freud się w grobie przewraca
1
@Freudysta Czyli jak typowy dziaders mozesz gadać kocopoły
0
@marcin62 Każdy napastnik by to strzelił, a Auba by miał tu dwa gole
3
@Criss18Barca A kebab wciąż po 15 zł i się człowiek naw### jak dzik
2
@MarioVeB! Której osoby? Ty już masz jakieś omamy
2
Mam charakter Bońka i Janiamy. Lubię mieć rację. Lewy strzela w każdym meczu od drugiej kolejki, wczoraj dał 3 oczka swoim świetnym zachowaniem w polu karnym i wyjaśnia hejterków, którzy go nazywali drewnem i dziadkiem.
4
@PawkoFCB zauważmy, że mimo ciągłego obrażania, wciąż bez permbana
9
@Nano22 A po co go atakujesz? Gdzie on napisał, że Messi to tyran? Bardzo rozsądna wypowiedź tego użytkownika. Powrót Leo to i tak rozwiązanie krótkoterminowe, zakładając, że wypełni kontrakt z PSG. Rozwala mnie to, że nie można tu czasem wyrazić swojej opinii, bo przylecą fanboje i zaczną gryźć. Poza tym, potwierdziłeś to, co autor zauważył w swoim komentarzu.
1
Ale sobie z nimi jadą na luzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 zeszła, Ale gdzie indzij
0
@Janas11224 Dzisiaj nie było jeszcze
1
@Janiama Pozdro Maciej, trzymaj się
0
@Sulimo całe szczęście.
1
@Janiama fajna przygoda z piłką bo karierę to miał Boniek
11
@tomek8756 niech jej ziemia ciężka bedzie
1
@usztafik ja jeb# daj mu żyć, jak chce.
0
@P33ck Rozstępy dostał
2
@norbi77 nie zes... się
1
@Kapitan hawk Bohdan*
1
@Rust_Cohle Conte mu zakłada dźwignie na łeb
0
@DonMatteo901 no co prawie wybił
0
@BaroPodertos Hiszpańskie kluby dobrze sobie radzą w Europie, ale sama liga jest średnia do oglądania. Nie muszę przypominać ile goli padło w zeszłym roku i jak to wypadało na tle innych lig. Ludzie zachwycali się pojedynczymi meczami, gdy we Włoszech wyniki 4-4 3-2 czy podobne padały co kolejkę. Tak samo, niektórzy piszą, że w innych ligach nie ma autobusów tto chyba pokazuje słabość La Ligi skoro kluby muszą sięgać po takie rozwiązania. Piłka ogląda się dla goli, a nie taktyki. Taka prawda.
0
@FCBMati10 Ale to są dopiero pierwsze mecze Ten Haaga
0
@macio_944 Jakaś grupa dla oskarków normików.
0
@macio_944 Ale kto i gdzie to napisał.
0
Trójka w 30 minucie hahahahahahahaha
De Gea biegał po tej linii jak jakiś opóźniony
0
@Patryczek1426 A co masz do Wengera patryczku
0
Eriksen jak szukał piłki przy bramce hahaha