0

@Encore Brawo łysy z holandi

2

Freud się w grobie przewraca

1

@Freudysta Czyli jak typowy dziaders mozesz gadać kocopoły

0

@marcin62 Każdy napastnik by to strzelił, a Auba by miał tu dwa gole

3

@Criss18Barca A kebab wciąż po 15 zł i się człowiek naw### jak dzik

2

@MarioVeB! Której osoby? Ty już masz jakieś omamy

2

Mam charakter Bońka i Janiamy. Lubię mieć rację. Lewy strzela w każdym meczu od drugiej kolejki, wczoraj dał 3 oczka swoim świetnym zachowaniem w polu karnym i wyjaśnia hejterków, którzy go nazywali drewnem i dziadkiem.

4

@PawkoFCB zauważmy, że mimo ciągłego obrażania, wciąż bez permbana

9

@Nano22 A po co go atakujesz? Gdzie on napisał, że Messi to tyran? Bardzo rozsądna wypowiedź tego użytkownika. Powrót Leo to i tak rozwiązanie krótkoterminowe, zakładając, że wypełni kontrakt z PSG. Rozwala mnie to, że nie można tu czasem wyrazić swojej opinii, bo przylecą fanboje i zaczną gryźć. Poza tym, potwierdziłeś to, co autor zauważył w swoim komentarzu.

1

Ale sobie z nimi jadą na luzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 zeszła, Ale gdzie indzij

0

@Janas11224 Dzisiaj nie było jeszcze

1

@Janiama Pozdro Maciej, trzymaj się

0

@Sulimo całe szczęście.

1

@Janiama fajna przygoda z piłką bo karierę to miał Boniek

11

@tomek8756 niech jej ziemia ciężka bedzie

1

@usztafik ja jeb# daj mu żyć, jak chce.

0

@P33ck Rozstępy dostał

2

@norbi77 nie zes... się

1

@Kapitan hawk Bohdan*

1

@Rust_Cohle Conte mu zakłada dźwignie na łeb

0

@DonMatteo901 no co prawie wybił

0

@BaroPodertos Hiszpańskie kluby dobrze sobie radzą w Europie, ale sama liga jest średnia do oglądania. Nie muszę przypominać ile goli padło w zeszłym roku i jak to wypadało na tle innych lig. Ludzie zachwycali się pojedynczymi meczami, gdy we Włoszech wyniki 4-4 3-2 czy podobne padały co kolejkę. Tak samo, niektórzy piszą, że w innych ligach nie ma autobusów tto chyba pokazuje słabość La Ligi skoro kluby muszą sięgać po takie rozwiązania. Piłka ogląda się dla goli, a nie taktyki. Taka prawda.

0

@FCBMati10 Ale to są dopiero pierwsze mecze Ten Haaga

0

@macio_944 Jakaś grupa dla oskarków normików.

0

@macio_944 Ale kto i gdzie to napisał.

0

Trójka w 30 minucie hahahahahahahaha
De Gea biegał po tej linii jak jakiś opóźniony

0

@Patryczek1426 A co masz do Wengera patryczku

0

Eriksen jak szukał piłki przy bramce hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?