6

nie, idealnie w linii, piłkarz celty zostawił noge,,,

0

A teraz czeka od lata żeby odejść:)

0

W angielskiej masz kierownice w autach po prawej stronie of course;) a tak to niczym.

10

Co Ty porównujesz? Coutinho od pół roku mówi że chce grać tylko dla Barcy (kibice mieli czas na oswojenie się z odejściem a klub na uzupełnienie składu) a Neymar nie raczył gęby otworzyć aż do czasu tego żenującego filmiku, w którym czytał z telefonu te łzawe jęki- czyli już po transferze.

0

Zależy czy będzie brał przykład z Neya czy jednak bardziej przyłoży dziś do "bycia piłkarzem".

4

Szkoda ze nie dopiąłeś Di Stefano... ale masz lajka za chęci:)

6

Choćby dlatego ze Barcelona to klub z topu który "nie ma czasu" kształtować młodzieży w pierwszym składzie poza swoimi wychowankami. Taki piłkarz potrzebuje minut i chyba nie wyobrażasz sobie ze jakiś 18-latek gra w clasico bo musi się ogrywać. Raz się zdarzyło takie pokolenie i wątpię byśmy jeszcze widzieli tylu młodych w kadrze jak za czasów Pepa. U nas maja grać najlepsi bo sezon bez trofeum to plaga samobójstw sezonowcow a szczególnie na tej stronie. Barca B to nie to samo i wiele talentów się o tym przekonało. Po prostu są takie zespoły ktore wychowują gwiazdę w dorosłej piłce bo mogą sobie pozwolić na ogrywanie młodzieży i walkę o niższe lokaty niż 1-2 i sprzedaje je potem za gruby hajs i są zespoły ktore gwiazd potrzebują bo walczą o zwycięstwa na każdym froncie.

0

Jest. Ale dla sponsora technicznego czyli w naszym przypadku nike. Nie powiesz mi ze po przejściu Neymara do PSG nike nie zarobiło kokosów z koszulek z jego nazwiskiem. Oczywiście między bajki można schować teksty hala dzieci sprzed kilku lat ze Real zarabia na koszulkach po transferach. Klub rzadko kiedy ma duże profity z takich akcji.

9

Meh, nie żebym miał ból dupy czy coś, ale asysta to niestety niezręczna statystyka bo do tego trzeba ogarniętego kogoś do strzelenia bramki. Ciekawe jaki jest stosunek otwierającego podania do bramki z tegoz podania dla KDB oraz Messiego. Gdyby Suarez nie spał pierwszych 15 kolejek to Messi byłby już dawno w double double w tym sezonie. Niemniej Kevin wymiata:)

0

Dani w Barcelonie to był jak lokomotywa teleekspresu, Ronaldo najwiecej trafień w jednym sezonie to miał u nas a Ney może strzelać w lidze ogórków, jedyny Brazylijczyk który w kwiecie wieku odszedł do gorszej ligi. Tak. Gdy R9 szedł do Interu to serie A była najlepsza. I tyle. Rivaldo, Ronaldinho, Romario tez- wszyscy błyszczeli w FCB.

0

Zbyt ofensywnie moim zdaniem. Iniesta do zmian z Cou a obok Busiego dał bym Paulinho/ Rakitic.

0

Schayani- typowo niemieckie nazwisko. Przypadek?;)

6

Bez przesady. KMS mimo swojego dość niskiego poziomu dla klubów z Europy, to wciąż impreza TYLKO dla zwycięzców LM. Także nie niedoceniajmy wartości, co najwyżej poziom tego "turnieju".

0

Dla nich kończy.

20

Cudowny dzień. Na realu rozpływają się nad najlepszym rokiem w historii Realu, który to wygrał 5 trofeów w 2017. Niedalej niż dwa lata temu Ci sami ludzie cieszyli się, gdy wygraliśmy TYLKO 5 trofeów i nie zdołaliśmy wyrównać NASZEGO WŁASNEGO osiągnięcia- maksymalnej liczby 6 triumfów w roku kalendarzowym, co przez nich zostało uznane za naszą porażkę. Ależ dystans. I jeszcze Piękny myśli o szpalerze zamiast możliwej (nie przesądzam o wyniku meczu z Depor) 11 punktowej różnicy, która w przypadku przegranej śmietan daje -14, co praktycznie kończy ligę. Cudowny dzień:)

0

Na Dembele wydaliśmy za dużo przez transfer Neymara do PSG właśnie. Od tego momentu każdy krzyczał +30mln do cen sprzed transferu.

0

Może dlatego ze PSG to jeden z najbardziej żałosnych klubików ostatnich lat. Nie mogą poradzić sobie z Monako w lidze? Buum kupili od nich MBappe. Nie mogą przejść Barcelony w LM? Buum kupili od nas Neymara. City nie podkupili największych gwiazd swoich rywali. Choćby dlatego.

2

Ja co najwyżej w 40% ;)

0

No Barcelona ma samych ogórków w lidze. Real ma Barcelonę. Taka różnica:)

3

Bycie zwycięzca ligi mistrzów nie będąc mistrzem własnego kraju to trochę słabo. Nie będąc najlepszym na własnym podwórku nie wychodzi się w miasto;) poza tym nie bronię realowi wygrać LM i lige tak jak Barcelona robiła za każdym razem. Widocznie był za słaby:)

12

Wiecie co? Patrząc na ból dupy o złotą galę powiem jedno. Ronaldo po przyjściu do Realu zdobył 4 złote piłki. W tym czasie wygrał dwie ligi. DWIE. I wszystkim w Madrycie to najwidoczniej pasuje. Spoko. Mi to tez pasuje. Ale zaraz będą krzyczeć ze 3 LM w 4 lata. Ok. Ale to liga pokazuje kto jest najsilniejszy. Nie ma losowań. Każdy gra z tymi samymi przeciwnikami. Nic nie zaczyna się od nowa co dwa mecze. Także nie bójcie się o to ze za 20 lat nikt nie będzie pamiętał o tym ze Messi jest lepszy. Za 20 lat nie będzie fanboyow i hala smarkow. Dam wam przykład z NBA. Jordan uważany za najwybitniejszego koszykarza w historii ani nie ma rekordu punktów w jednym meczu ani najwiecej pierścieni za zwycięstwo. Ale jego polot, finezja i coś czego nie da się nazwać inaczej niż magia na parkiecie dała mu miano najlepszego. Jeśli komus za 20 lat będzie się chciało cofać tyle lat by analizować piłkarzy z tak odległego okresu to na bank będzie brał pod uwagę coś więcej niż złota piłkę. Za 20 lat Ronaldo będzie takim Frasierem piłki. Wszyscy będą mówić o Messim jak o Allim a Ci co będą chcieli pokazać jak to oni się znają na piłce i nie płyną z mainstreamem będą coś przebąkiwać o CR7. Gratuluje CRowi tej 5 gały bo oprócz Messiego nikt tego nie dokonał ale różnica jest taka ze Messiemu Barcelona (przez transfery, afery i brak dobrej gry) przegrała ten konkurs a Ronaldo Real wygrał. A tera hejty:)

0

Tez uważam ze Henry Cavill ma w sobie na tyle "brytyjskości" by być bondem, ale jeśli będą ciągnięte filmy z supermenem to czy da radę? W grę wchodzi jego fizyczność i musiałby być cały czas na wahaniach masy ciała bo np tak przypakowany bond byłby przypalem. Wiem ze już były przypadki jak Bale ale on zagrał w mechaniku i potem nabił się do batmana i na tym pojechał 3 filmy. Tutaj bond i supermen byłyby kręcone naprzemian albo nawet terminy zachodziłyby na siebie. Moim zdaniem wszystko zależy czy DC da radę bo na razie średnio to wyglada...

0

Rok temu tez tak mówiono...

3

Ceballos to idiota, przyszedł z nikad do Realu, który wygrał 2 LM z rzędu i myślał ze kogoś tam wygryzie? Mógł iść do nas gdzie trwa wymiana pokoleniowa i wdrażana nowa wizja projektu sportowego. Miałby większe szanse. Chędożył go pies niech gnije na ławie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Wiecie co będzie najśmieszniejsze? Najprawdopodobniej zdobywca złotej piłki w tym roku w momencie jej otrzymania będzie miał więcej tych nagród niż bramek w lidze w tym sezonie...

3

To raczej czarny pas stał się godny dla Zlatana, gdy ten miał 17 lat:)

1

Po konferencji Verattiego rzecz jasna:)

2

Moim zdaniem takie sytuacje wyolbrzymiania biorą się z zakompleksienia, zobacz ze najwiecej o molestowaniu i ogólnie o zezwierzęceniu mężczyzn w relacjach z kobietami opowiadają, przepraszam, oderwane od rzeczywistości spasione pasztety na ktore nikt nie patrzy. Atrakcyjne dziewczyny nie mówią o molestowaniu w kontekście komplementu czy spojrzenia tylko o kontakcie fizycznym lub gdy szef mowi lub żartuje w jej obecności o seksie, albo gdy gapi się na jej biust czy pośladki czyli w mało normalnej niekomfortowej sytuacji. Reszta z tego całego "molestowania" to co najwyżej złe wychowanie lub chamstwo ale nie molestowanie. Całe to #metoo zaczyna pożerać własny ogon bo z poważnej akcji robi się komedia. Niektóre kobiety jakby zaczęły się licytować ktora to nie miała jakiejś traumy ze strony mężczyzn,bo jeszcze wyjdzie ze jakaś gorsza jest. Jestem całym sercem za ofiarami molestowania ale powinno się piętnować chore baby ktore oskarżają o molestowanie za byle gowno jak np. komplement bo łatwo komuś niesłusznie nabruździć w życiu.

43

Nie oddaje bo mocną stroną Cristiano jest zespół w formie a słabą stroną jest zespół bez formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?