Dobrze, derby Madrytu w 1/4 LM to tylko osłabienie tych zespołów w walce o lige. Nie wyobrażam sobie by oba te mecze były spacerkami dla jednej bądź drugiej drużyny. PSG dobre ale jesli zagramy jak u siebie w grupie to nie mam pytań kto do półfinału wejdzie.
Neymar (Bale ogólnie przereklamowany gość, kreator "jedngo typu akcji" czyli wjazd na pałę flanką ze słabym interem mediolan)
RONALDINHO (w najlepszym okresie lepszy niz wszyscy wynienieni w Twoim komentarzu piłkarze)
Ronaldo ( ze względu na to że w jego czasach gra była na prawdę kontaktowa i obrońca często grał piłka albo noga- polecam obejrzeć skróty gdzie grał w Interze i krył go Maldini z Nestą chyba)
Schevchenko- z milanu oczywiście
Eriksen
Deco ( filar smoków z Pucharu UEFA i LM, Ballack dobry w bayernie, beznadziejny w chelsea)
Jeśli ktoś jeszcze miał przeciwwskazania do transferu Suareza to mecz na Etihad pokazał po co nam klasyczna 9. W lidze hiszpańskiej gdzie obrońcy nie są tak drewniani jak w angielskiej Luis może mieć kłopoty ale od tego jest Messi z Neymarem. Ale przychodzi mecz pucharowy z silnym zespołem grającym bardzo kontaktowy futbol ( nie mylić z autobusem) i tu Suarez odpala. To woda na młyn dla naszego Urusa. Neymar na początku meczu dostał dwa "raporty" od obrońców bez gwizdka sędziego/bez faulu i zniknął. A co do karnego Messiego to tylko może wyjść na dobre. Prztyczek w noś ambicji naszego Lio tylko może zwiastować kłopoty City w meczu na Camp Nou.
Jasny szlag mnie trafia. Ludzie każda, KAŻDA seria kiedyś się kończy. Im więcej jest wygranych z RZĘDU tym większa szansa że kolejny mecz może okazac sie przegraną. tak było teraz. Powiem tyle dobrze że teraz bo już sie pojawiały opinie że mamy potrójną koronę, szansę na wszystkie trofea. Lepiej w lidze z Malagą, niż w LM z City. Co by było gdybyśmy zawalili mecz w Manchesterze i musieli odrabiać u siebie? Jedna bramka na CN i koniec Barcy w LM już w 1/8. TO BARDZO POTRZEBNY ZIMNY PRYSZNIC dla piłkarzy i dla kibiców. Pozdrawiam ogarnietych kibiców.
Wszyscy mówią że to drugi Cristiano Ronaldo. Ja powiem tak. MOŻE BYC z niego taki format piłkarza. Pamietajcie że Kryśka tez był krnąbrny ale trafił na Fergusona, który naprostował go na najlepszego kopacza na świecie ( chodzi mi o 2008 rok dla jasności). Więc tu jest klucz- odpowiedni trener i bedzie z Delo dużo dobrego.
Bylem wtedy w pracy w Niemczech, sezonowo w ogrodnictwie. Ogladalem final. Po meczu slychac bylo fajerwerki w berlinie bo niedaleko od stolicy bylem. Czulem sie wtedy okropnie. Tak bardzo chcialem by Leo zdobyl ten puchar. Tyle lat kibicowania FCB przez co Messi w tamtym momencie byl (moze to glupio zabrzmi) jak ktos z rodziny komu marzenie zycia smignelo kolo nosa. Wtedy moja dziewczyna pierwszy raz widziala mnie tak smutnego. Nawet nie wyobrazam jak musial sie czuc sam zawodnik. Oby nastepnym razem bylo juz tylko lepiej.
Mimo wszystko trzeba uważać, jak to mówił klasyk "nigdy nie oznacza dziś". Wyjść zagrać swoje i tyle. Już kilka razy w tym sezonie tracili przyznane jeszcze przed meczem punkty. Nie szerze pesymizmu, tylko proszę o rozsądek. Bez pisania idiotycznych wyników typu "łatwe 5:0"...
Czy mógłby mi ktoś podrzucić link do niezacinającej się transmisji? Na meczykach próbowałem kilka różnych linków ale zazwyczaj to jakieś nieporozumienie i pokaz slajdów. Z góry dziękuje.
Ileż można o Ronaldo i jego karze? A niech nawet gra bez pauzy. Leo i tak go połknie w klasyfikacji strzelców a przynajmniej nikt sie nie bedzie u prześcieradeł ścierał że przecież Ronaldo ma lepszą średnią bo "pszeciesz grau mniej meczów". Poza tym o czym my rozmawiamy nawet najlepszym się zdarza uderzyc przeciwnika a on jest tylko krzydłowym i to z kontuzją:)
Messi 2 bramki i dwie asysty ale co tam, Kryśka dostał czerwo czyli zrobił coś czego Leo nie będzie wstanie zrobić:) Jednak dobrze że złota piłka trafiła do człowieka który robi rzeczy niemożliwe dla innych:p
Wiedzialem i pisałem że tak bedzie:
nowakinho
13 stycznia 2015, 07:29
Ja powiem tak, zasłużył, nie zasłużył, never mind. Dostał. Koniec kropka. W czwartek na santago pokaze ją publiczności i pewnie zniknie na cały mecz i real odpadnie. Takie oto celebrowanie nagrody najlepszego gracza na świecie na dany moment...:/
Ja powiem tak, zasłużył, nie zasłużył, never mind. Dostał. Koniec kropka. W czwartek na santago pokaze ją publiczności i pewnie zniknie na cały mecz i real odpadnie. Takie oto celebrowanie nagrody najlepszego gracza na świecie na dany moment...:/
Jeszcze niedawno były hejty na temat przedłużenia z nim kontraktu, pisałem wtedy i pisze teraz: nie możemy takiego piłkarza stracić już teraz powolutku w niektórych całych meczach bądź w niektórych fragmentach meczu bierze na barki gre odciążając Messiego. Gdy Leo zejdzie ze sceny gwiazda Neya eksploduje dając nam wiele lat radości z gry. Pozdrawiam:)
Wiecie co, wydaje mi się że sytuacja może być podobna do tej z Arsenalem. Nam kończy się kontrakt z nike w 2016 roku. Arsenalowi przed tym sezonem więc na ostatni sezon została im koszulka (innymi słowy grali dwa ostatnie sezony w tych samych). Jak zmieni się nam zarząd i wróci Laporta to może powie, że nie będzie tej błazenady, koszulki zostaja z tego sezonu a w 2016 dziekują nike za współprace. Fajnie by było, co o tym sądzicie?
Przepraszam za offtop: czy podczas bana liga typerów mnie dotyczy? Obstawiłem mecz z elche poprawnie na 5:0 i do tej pory nie przyznano mi punktów. dodam że pół godz temu ban mi przeminął.
Nie zgodze się z Tobą. Mecz był do wygrania. Nie można się zasłaniać tym że inni też przegrywali. Dziś przegrał trener wystawiając skład z dupy. Messi wszedł od 46 minuty, Neymar koło 60 więc razem rozegrali się tak koło 70 i zaczęła się obrona Częstochowy RSSS. 20 minut wytrzymali ale całego meczu nie daliby rady. Enrique oddał im 45 minut bez walki. to co Ty napisałeś byłoby zgodne z rzeczywistością gdybyśmy przegrali ten mecz będąc na boisku w najsilniejszym składnie od początku.
Tez tego nie chce, ja tylko pisze w jakim moim zdaniem kierunku to idzie. Lubie ogladac tego pilkarza ma taka podworkowa radosc z gry. Gra wszedzie i to jest super.
Wszystko fajnie ale nie da sie tak caly sezon. Przyjdzie zmeczenie materialu i kontuzja. Pamietam taki obrazek z barcelony gdy Pep opieprzyl Alexisa ze gral na pelnym gazie caly mecz towarzyski a potem uraz kilka dni pozniej. Wenger robi blad tak eksploatujac pilkarza. Ale Wenger tak ma. Kupi raz na 10 lat i meczy nabytek niemilosiernie. Z Oezilem bylo tak samo...
Cos czuje ze teraz Cr dostaje karne sluszne czy wymuszone i strzela z nich jak szalony ale karma czuwa, nadejdzie wazny moment i albo mu nie gwizdna albo nie trzeli...
Widze ze z okazji meczu Arsenalu niektorzy placza za Alexisem i hejtuja Luisa. Przypominam ze Luis Suarez ma taki sam potencjal strzelecki co CR bo strzelil tyle samo goli w ostatnim sezonie, co wiecej nie strzelil ani jednego z rzutu karnego. Jeden karny od Gerrarda i Kryska obszedlby sie smakiem zlotego buta. Troche wiary i cierpliwosci, nie da sie tego zapomniec w 4 miesiace przerwy, dajcie mu chociaz tyle samo gry. Niech odpali na koniec lutego (4m-ce od debiutu w fcb) a wszyscy bedziemy mu pomniki stawiac. Pozdrawiam:)
0
Dobrze, derby Madrytu w 1/4 LM to tylko osłabienie tych zespołów w walce o lige. Nie wyobrażam sobie by oba te mecze były spacerkami dla jednej bądź drugiej drużyny. PSG dobre ale jesli zagramy jak u siebie w grupie to nie mam pytań kto do półfinału wejdzie.
0
Mi sie wydaje że wtedy to był mecz w którym Barca grała w barwach serenyi bo to był ten okres referendum o niepodległość Katalonii.
0
Neymar (Bale ogólnie przereklamowany gość, kreator "jedngo typu akcji" czyli wjazd na pałę flanką ze słabym interem mediolan)
RONALDINHO (w najlepszym okresie lepszy niz wszyscy wynienieni w Twoim komentarzu piłkarze)
Ronaldo ( ze względu na to że w jego czasach gra była na prawdę kontaktowa i obrońca często grał piłka albo noga- polecam obejrzeć skróty gdzie grał w Interze i krył go Maldini z Nestą chyba)
Schevchenko- z milanu oczywiście
Eriksen
Deco ( filar smoków z Pucharu UEFA i LM, Ballack dobry w bayernie, beznadziejny w chelsea)
0
Jeśli ktoś jeszcze miał przeciwwskazania do transferu Suareza to mecz na Etihad pokazał po co nam klasyczna 9. W lidze hiszpańskiej gdzie obrońcy nie są tak drewniani jak w angielskiej Luis może mieć kłopoty ale od tego jest Messi z Neymarem. Ale przychodzi mecz pucharowy z silnym zespołem grającym bardzo kontaktowy futbol ( nie mylić z autobusem) i tu Suarez odpala. To woda na młyn dla naszego Urusa. Neymar na początku meczu dostał dwa "raporty" od obrońców bez gwizdka sędziego/bez faulu i zniknął. A co do karnego Messiego to tylko może wyjść na dobre. Prztyczek w noś ambicji naszego Lio tylko może zwiastować kłopoty City w meczu na Camp Nou.
1
Jasny szlag mnie trafia. Ludzie każda, KAŻDA seria kiedyś się kończy. Im więcej jest wygranych z RZĘDU tym większa szansa że kolejny mecz może okazac sie przegraną. tak było teraz. Powiem tyle dobrze że teraz bo już sie pojawiały opinie że mamy potrójną koronę, szansę na wszystkie trofea. Lepiej w lidze z Malagą, niż w LM z City. Co by było gdybyśmy zawalili mecz w Manchesterze i musieli odrabiać u siebie? Jedna bramka na CN i koniec Barcy w LM już w 1/8. TO BARDZO POTRZEBNY ZIMNY PRYSZNIC dla piłkarzy i dla kibiców. Pozdrawiam ogarnietych kibiców.
3
Wszyscy mówią że to drugi Cristiano Ronaldo. Ja powiem tak. MOŻE BYC z niego taki format piłkarza. Pamietajcie że Kryśka tez był krnąbrny ale trafił na Fergusona, który naprostował go na najlepszego kopacza na świecie ( chodzi mi o 2008 rok dla jasności). Więc tu jest klucz- odpowiedni trener i bedzie z Delo dużo dobrego.
4
Bylem wtedy w pracy w Niemczech, sezonowo w ogrodnictwie. Ogladalem final. Po meczu slychac bylo fajerwerki w berlinie bo niedaleko od stolicy bylem. Czulem sie wtedy okropnie. Tak bardzo chcialem by Leo zdobyl ten puchar. Tyle lat kibicowania FCB przez co Messi w tamtym momencie byl (moze to glupio zabrzmi) jak ktos z rodziny komu marzenie zycia smignelo kolo nosa. Wtedy moja dziewczyna pierwszy raz widziala mnie tak smutnego. Nawet nie wyobrazam jak musial sie czuc sam zawodnik. Oby nastepnym razem bylo juz tylko lepiej.
0
Mimo wszystko trzeba uważać, jak to mówił klasyk "nigdy nie oznacza dziś". Wyjść zagrać swoje i tyle. Już kilka razy w tym sezonie tracili przyznane jeszcze przed meczem punkty. Nie szerze pesymizmu, tylko proszę o rozsądek. Bez pisania idiotycznych wyników typu "łatwe 5:0"...
8
Szkoda mi Suareza, należał mu się gol za walkę...:/ Neymar grał dzis niedojrzale, duzo kiwek, mało sensownego futbolu...
0
Czy mógłby mi ktoś podrzucić link do niezacinającej się transmisji? Na meczykach próbowałem kilka różnych linków ale zazwyczaj to jakieś nieporozumienie i pokaz slajdów. Z góry dziękuje.
0
Kiedyś Chelsea tez zapodała na mecz piaskownice, pamiętne "Stamford Beach" ale nie powstrzymało to rozpędzoną Barcę, taką jaka jest teraz.
0
Mam bana?
6
Ileż można o Ronaldo i jego karze? A niech nawet gra bez pauzy. Leo i tak go połknie w klasyfikacji strzelców a przynajmniej nikt sie nie bedzie u prześcieradeł ścierał że przecież Ronaldo ma lepszą średnią bo "pszeciesz grau mniej meczów". Poza tym o czym my rozmawiamy nawet najlepszym się zdarza uderzyc przeciwnika a on jest tylko krzydłowym i to z kontuzją:)
1
Messi 2 bramki i dwie asysty ale co tam, Kryśka dostał czerwo czyli zrobił coś czego Leo nie będzie wstanie zrobić:) Jednak dobrze że złota piłka trafiła do człowieka który robi rzeczy niemożliwe dla innych:p
4
Wiedzialem i pisałem że tak bedzie:
nowakinho
13 stycznia 2015, 07:29
Ja powiem tak, zasłużył, nie zasłużył, never mind. Dostał. Koniec kropka. W czwartek na santago pokaze ją publiczności i pewnie zniknie na cały mecz i real odpadnie. Takie oto celebrowanie nagrody najlepszego gracza na świecie na dany moment...:/
0
Ja powiem tak, zasłużył, nie zasłużył, never mind. Dostał. Koniec kropka. W czwartek na santago pokaze ją publiczności i pewnie zniknie na cały mecz i real odpadnie. Takie oto celebrowanie nagrody najlepszego gracza na świecie na dany moment...:/
1
"Hames" dostał Puskasa więc Real na dziś już kończy gale :)
0
Jeszcze niedawno były hejty na temat przedłużenia z nim kontraktu, pisałem wtedy i pisze teraz: nie możemy takiego piłkarza stracić już teraz powolutku w niektórych całych meczach bądź w niektórych fragmentach meczu bierze na barki gre odciążając Messiego. Gdy Leo zejdzie ze sceny gwiazda Neya eksploduje dając nam wiele lat radości z gry. Pozdrawiam:)
0
Wiecie co, wydaje mi się że sytuacja może być podobna do tej z Arsenalem. Nam kończy się kontrakt z nike w 2016 roku. Arsenalowi przed tym sezonem więc na ostatni sezon została im koszulka (innymi słowy grali dwa ostatnie sezony w tych samych). Jak zmieni się nam zarząd i wróci Laporta to może powie, że nie będzie tej błazenady, koszulki zostaja z tego sezonu a w 2016 dziekują nike za współprace. Fajnie by było, co o tym sądzicie?
1
Przepraszam za offtop: czy podczas bana liga typerów mnie dotyczy? Obstawiłem mecz z elche poprawnie na 5:0 i do tej pory nie przyznano mi punktów. dodam że pół godz temu ban mi przeminął.
0
Kur*a mac!!! Sama nie wpadnie do bramki, trzeba ja tam posłać strzałem wykonanym każdą możliwą częścią ciała.
0
Nie zgodze się z Tobą. Mecz był do wygrania. Nie można się zasłaniać tym że inni też przegrywali. Dziś przegrał trener wystawiając skład z dupy. Messi wszedł od 46 minuty, Neymar koło 60 więc razem rozegrali się tak koło 70 i zaczęła się obrona Częstochowy RSSS. 20 minut wytrzymali ale całego meczu nie daliby rady. Enrique oddał im 45 minut bez walki. to co Ty napisałeś byłoby zgodne z rzeczywistością gdybyśmy przegrali ten mecz będąc na boisku w najsilniejszym składnie od początku.
1
0
Nie chodziło mi o oferte sama w sobie bo wiem że to nie oficjalne ale o sam fakt jak wygląda koszulka w rzeczywistości a nie na rysunkach:)
0
Witam wszystkich, dzis z nudów zapuściłem sie w czeluści internetu i tak oto przypadkiem natrafiłem na gotowe projekty koszulek barcy (nie tam jakies painty tylko gotowe koszulki). Co sadzicie?
Domowe: http://www.equipacionesdefutbolbaratas2014.es/camiseta-del-barcelona-primera-equipación-1516-p-3969.html#.VKhCRWPjXIU
Wyjazdowe: http://www.equipacionesdefutbolbaratas2014.es/camiseta-del-barcelona-segunda-equipación-1516-p-3970.html#.VKhCR2PjXIU
0
Tez tego nie chce, ja tylko pisze w jakim moim zdaniem kierunku to idzie. Lubie ogladac tego pilkarza ma taka podworkowa radosc z gry. Gra wszedzie i to jest super.
3
Alexis vs Real.
1
Wszystko fajnie ale nie da sie tak caly sezon. Przyjdzie zmeczenie materialu i kontuzja. Pamietam taki obrazek z barcelony gdy Pep opieprzyl Alexisa ze gral na pelnym gazie caly mecz towarzyski a potem uraz kilka dni pozniej. Wenger robi blad tak eksploatujac pilkarza. Ale Wenger tak ma. Kupi raz na 10 lat i meczy nabytek niemilosiernie. Z Oezilem bylo tak samo...
0
Cos czuje ze teraz Cr dostaje karne sluszne czy wymuszone i strzela z nich jak szalony ale karma czuwa, nadejdzie wazny moment i albo mu nie gwizdna albo nie trzeli...
3
Widze ze z okazji meczu Arsenalu niektorzy placza za Alexisem i hejtuja Luisa. Przypominam ze Luis Suarez ma taki sam potencjal strzelecki co CR bo strzelil tyle samo goli w ostatnim sezonie, co wiecej nie strzelil ani jednego z rzutu karnego. Jeden karny od Gerrarda i Kryska obszedlby sie smakiem zlotego buta. Troche wiary i cierpliwosci, nie da sie tego zapomniec w 4 miesiace przerwy, dajcie mu chociaz tyle samo gry. Niech odpali na koniec lutego (4m-ce od debiutu w fcb) a wszyscy bedziemy mu pomniki stawiac. Pozdrawiam:)