Dostał taką propozycję na jaką sobie zapracował, niech nie czuje się dotknięty tylko pracuje nad sobą bo z każdym dniem gra coraz gorzej. Szczerze mówiąc to nie wiem jaki klub chciałby w niego zainwestować, przecież Dani już od dawna nic nie wnosił do Barcelony.
Dostał taką propozycję na jaką sobie zapracował, niech nie czuje się dotknięty tylko pracuje nad sobą bo z każdym dniem gra coraz gorzej. Szczerze mówiąc to nie wiem jaki klub chciałby w niego zainwestować, przecież Dani już od dawna nic nie wnosił do Barcelony.
Komentarze
4
Dostał taką propozycję na jaką sobie zapracował, niech nie czuje się dotknięty tylko pracuje nad sobą bo z każdym dniem gra coraz gorzej. Szczerze mówiąc to nie wiem jaki klub chciałby w niego zainwestować, przecież Dani już od dawna nic nie wnosił do Barcelony.
17
a Xavi żyje chyba w jakimś alternatywnym świecie
1
i ten człowiek uważa siebie za jednego z najlepszych obrońców? Pomyliła mu się pozycja obrońcy z bramkarzem...
0
źle mu życzysz?
2
A w jaki sposób ten artykuł prowokuje? To są same cytaty, ten człowiek sam siebie pogrąża.
17
a Xavi żyje chyba w jakimś alternatywnym świecie
5
dochodzi jeszcze kasa na kaganiec
4
Dostał taką propozycję na jaką sobie zapracował, niech nie czuje się dotknięty tylko pracuje nad sobą bo z każdym dniem gra coraz gorzej. Szczerze mówiąc to nie wiem jaki klub chciałby w niego zainwestować, przecież Dani już od dawna nic nie wnosił do Barcelony.
3
żałosne, ledwo wygrali i takie zachowanie?
3
a może kopie w stronę rasistów