Dostał taką propozycję na jaką sobie zapracował, niech nie czuje się dotknięty tylko pracuje nad sobą bo z każdym dniem gra coraz gorzej. Szczerze mówiąc to nie wiem jaki klub chciałby w niego zainwestować, przecież Dani już od dawna nic nie wnosił do Barcelony.
No to pięknie, że dawał z siebie wszystko, ale medale za starania to rozdaje się w przedszkolu. Villa już prawdopodobnie nie wróci do swojej optymalnej formy i swoją grą cały czas tylko udowadnia, że nie zasłużył na grę w Barcelonie.
Z jednej strony gwizdy kibiców, które i tak pewnie ignoruje bo "ludzie nie rozumieją jego sytuacji", a z drugiej piękny nowy kontrakt, który ma uhonorować to, że Messi jest najlepszy na świecie. Niestety prawda jest taka, że najlepszy to on już nie jest i nie będzie jeśli nie poprzestawia pewnych rzeczy w swojej głowie. Nie mam pojęcia co może wpływać na taką degradację zawodnika. Żal mi go ale jednocześnie widać, że to nie jest zwykły brak formy tylko zero motywacji i chęci do działania.
udało mi się obejrzeć wszystkie mecze w tym sezonie :) jak tam kto lubi, jeśli kibicujesz rywalom Barcelony i cieszą cie wrzutki Alvesa to nic złego ale w takim razie nie wiem co robisz na tej stronie
4
Dostał taką propozycję na jaką sobie zapracował, niech nie czuje się dotknięty tylko pracuje nad sobą bo z każdym dniem gra coraz gorzej. Szczerze mówiąc to nie wiem jaki klub chciałby w niego zainwestować, przecież Dani już od dawna nic nie wnosił do Barcelony.
17
a Xavi żyje chyba w jakimś alternatywnym świecie
1
i ten człowiek uważa siebie za jednego z najlepszych obrońców? Pomyliła mu się pozycja obrońcy z bramkarzem...
0
źle mu życzysz?
2
A w jaki sposób ten artykuł prowokuje? To są same cytaty, ten człowiek sam siebie pogrąża.
0
szkoda :(
0
ten karny to jakiś żart
3
żałosne, ledwo wygrali i takie zachowanie?
5
dochodzi jeszcze kasa na kaganiec
0
Manipulacja tytułem jak na pudelku, a większość osób komentuje nie czytając artykułu
0
świetnie bronił dzisiaj
0
lepiej żeby dorobił tam niż siedział na ławce w barcelonie
0
zero szacunku dla tego pana
0
nie zapominaj, że Leo to kukła w rękach tatusia, podobnie jak Neymar
0
Chyba koledzy nie zrozumieli, że chodzi o sam pechowy transfer a nie o osobę Neymara. Jak na razie cała sytuacja przyniosła więcej złego niż dobrego.
0
Już nie wiem czy to jest fcbarca.com czy pudelek?
3
No to pięknie, że dawał z siebie wszystko, ale medale za starania to rozdaje się w przedszkolu. Villa już prawdopodobnie nie wróci do swojej optymalnej formy i swoją grą cały czas tylko udowadnia, że nie zasłużył na grę w Barcelonie.
1
łapy precz, Alexis już wystarczająco udowodnił, że zasługuje na miejsce w składzie
0
Z jednej strony gwizdy kibiców, które i tak pewnie ignoruje bo "ludzie nie rozumieją jego sytuacji", a z drugiej piękny nowy kontrakt, który ma uhonorować to, że Messi jest najlepszy na świecie. Niestety prawda jest taka, że najlepszy to on już nie jest i nie będzie jeśli nie poprzestawia pewnych rzeczy w swojej głowie. Nie mam pojęcia co może wpływać na taką degradację zawodnika. Żal mi go ale jednocześnie widać, że to nie jest zwykły brak formy tylko zero motywacji i chęci do działania.
1
Koniec cyklu miał już miejsce jakiś czas temu
1
...mówiąc, że 2 bramki to nie wina obrony
0
Pewnie, że tak. Stadion to nie miejsce poza prawem.
3
a może kopie w stronę rasistów
2
dobrze, że siedzisz w ich głowach
0
0
może reggae usypia Messiego, niech ktoś mu puści jakiś metal i wróci do formy ,)
0
udało mi się obejrzeć wszystkie mecze w tym sezonie :) jak tam kto lubi, jeśli kibicujesz rywalom Barcelony i cieszą cie wrzutki Alvesa to nic złego ale w takim razie nie wiem co robisz na tej stronie
0
mam nadzieję, że zaczniesz oglądać mecze Barcelony zanim następnym razem skomentujesz
0
mam nadzieję, że już więcej tego rekordu nie pobije
0
ja bym radził wstrzymać negocjacje i poczekać, aż sobie na kontrakt zasłuży :)