nx7

4

Dostał taką propozycję na jaką sobie zapracował, niech nie czuje się dotknięty tylko pracuje nad sobą bo z każdym dniem gra coraz gorzej. Szczerze mówiąc to nie wiem jaki klub chciałby w niego zainwestować, przecież Dani już od dawna nic nie wnosił do Barcelony.

nx7

17

a Xavi żyje chyba w jakimś alternatywnym świecie

nx7

1

i ten człowiek uważa siebie za jednego z najlepszych obrońców? Pomyliła mu się pozycja obrońcy z bramkarzem...

nx7

0

źle mu życzysz?

nx7

2

A w jaki sposób ten artykuł prowokuje? To są same cytaty, ten człowiek sam siebie pogrąża.

nx7

0

szkoda :(

nx7

0

ten karny to jakiś żart

nx7

3

żałosne, ledwo wygrali i takie zachowanie?

nx7

5

dochodzi jeszcze kasa na kaganiec

nx7

0

Manipulacja tytułem jak na pudelku, a większość osób komentuje nie czytając artykułu

nx7

0

świetnie bronił dzisiaj

nx7

0

lepiej żeby dorobił tam niż siedział na ławce w barcelonie

nx7

0

zero szacunku dla tego pana

nx7

0

nie zapominaj, że Leo to kukła w rękach tatusia, podobnie jak Neymar

nx7

0

Chyba koledzy nie zrozumieli, że chodzi o sam pechowy transfer a nie o osobę Neymara. Jak na razie cała sytuacja przyniosła więcej złego niż dobrego.

nx7

0

Już nie wiem czy to jest fcbarca.com czy pudelek?

nx7

3

No to pięknie, że dawał z siebie wszystko, ale medale za starania to rozdaje się w przedszkolu. Villa już prawdopodobnie nie wróci do swojej optymalnej formy i swoją grą cały czas tylko udowadnia, że nie zasłużył na grę w Barcelonie.

nx7

1

łapy precz, Alexis już wystarczająco udowodnił, że zasługuje na miejsce w składzie

nx7

0

Z jednej strony gwizdy kibiców, które i tak pewnie ignoruje bo "ludzie nie rozumieją jego sytuacji", a z drugiej piękny nowy kontrakt, który ma uhonorować to, że Messi jest najlepszy na świecie. Niestety prawda jest taka, że najlepszy to on już nie jest i nie będzie jeśli nie poprzestawia pewnych rzeczy w swojej głowie. Nie mam pojęcia co może wpływać na taką degradację zawodnika. Żal mi go ale jednocześnie widać, że to nie jest zwykły brak formy tylko zero motywacji i chęci do działania.

nx7

1

Koniec cyklu miał już miejsce jakiś czas temu

nx7

1

...mówiąc, że 2 bramki to nie wina obrony

nx7

0

Pewnie, że tak. Stadion to nie miejsce poza prawem.

nx7

3

a może kopie w stronę rasistów

nx7

2

dobrze, że siedzisz w ich głowach

nx7

0

nx7

0

może reggae usypia Messiego, niech ktoś mu puści jakiś metal i wróci do formy ,)

nx7

0

udało mi się obejrzeć wszystkie mecze w tym sezonie :) jak tam kto lubi, jeśli kibicujesz rywalom Barcelony i cieszą cie wrzutki Alvesa to nic złego ale w takim razie nie wiem co robisz na tej stronie

nx7

0

mam nadzieję, że zaczniesz oglądać mecze Barcelony zanim następnym razem skomentujesz

nx7

0

mam nadzieję, że już więcej tego rekordu nie pobije

nx7

0

ja bym radził wstrzymać negocjacje i poczekać, aż sobie na kontrakt zasłuży :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?