nx7

0

"Nie chciało wpaść i już" - szanuję Martino i uważam, że jest dobrym trenerem ale on do walki piłkarzy nie zmusi. Barca potrzebuje kogoś kto jest w stanie pokrzyczeć nie tylko na sędziego.

nx7

0

był czas na pokazanie, że są facetami ale akurat biegać się nie chciało

nx7

0

Messi nie widział wtedy brami, a niczego takiego jak 'dobre okazje Barcelony' nie było.

nx7

0

no tak (żartowałem)

nx7

1

może chce być bliżej swojego idola :)

nx7

0

nie

nx7

0

to coś spamuje tylko swoimi własnymi artykułami - już źle, a w dodatku nie wie nic o football'u

nx7

0

„Są gracze, którzy sami mogą wygrać mecz. Jednak jutro zwycięży ta drużyna, która zagra lepiej"

nx7

0

Rada - mniej arogancji, nurkowania i więcej prawdziwej gry. Cristiano to chyba jedna z najbardziej irytujących osób w historii football'u - zawsze to jakieś osiągnięcie i widać, że będzie się go trzymał bo w końcu w tym Messi go nie przegoni.

nx7

0

Piękny mecz. Zazdroszczę tym, którzy oglądali na streamach bo "obiektywnych" komentatorów na canal+ nie dało się słuchać :)

nx7

0

To nie była jakaś tam konferencja prasowa tylko wywiad zorganizowany z okazji 10-lecia programu Promeses, wypowiedź była jak najbardziej na temat, a oczekiwanie, że przy każdej możliwej okazji gracze będą tłumaczyć się ze swojej gry jest trochę naiwne.

nx7

0

Wyobrażam sobie co by było, gdyby mógł. Ta jego gestykulacja i wyraz twarzy przy najbardziej oczywistych faulach... zero samokrytyki.

nx7

0

Żałosny mecz, szkoda było to oglądać. Beznadziejna gra całej drużyny, a gra Alves'a i Neymar'a to nieporozumienie.

nx7

0

on ma problemy z glową

nx7

0

tak żeby podtrzymać tradycję - jesteś debilem

nx7

0

Messi wygląda jakby miał węża oplecionego wokół szyi :)

nx7

0

Rozczarowały mnie jego dzisiejsze decyzje co do zmian, myślę, że z Fabregasem i Pedro mecz mógłby potoczyć się inaczej. Tata trochę sam skazał się na czekanie na szczęście wypuszczając mniej doświadczonych graczy. Według mnie zabrakło skuteczności, a szczęście to nam dopisało przy remisie Atletico. Jak dotąd ceniłem inteligentne decyzje Martino i mam nadzieję, że nakaże on barcy małą zmianę stylu gry przy przypadkach gdzie za gęsto jest w obronie. Mam tu na myśli więcej strzałów z dystansu.

nx7

0

I po co to wklejasz? Jak komuś przyjemność sprawia czytanie zawistnych komentarzy to sam je sobie znajdzie. Co do wygranej Ronaldo to na pewno na nią zasłużył. Nie zmienia to jednak faktu, że Messi jest najlepszym piłkarzem świata, a przez jeden słabszy rok nie należy mu odbierać tego tytułu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?