oOrzecho
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę szkoda, ale za rok pokażemy kto tu rządzi.
Teraz już nie walczymy o nic, oprócz PH, więc ostatnie mecze w lidze mogą zagrać młodziaki. 4 meczyki do końca to w składzie Tello, Cuenca, Montoya , Muniesa itd niech pograją może pomogą za rok.
Teraz będzie gwałtowny spadek liczby sezonowców
0
Jeśli będą grać tak jak z benfiką to ich zniszczymy.
Grali z przewagą 1 zawodnika i jeszcze byli nieźle obsrani pod koniec meczu.
0
40 milinów? NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE
0
hsahshshshahdadhaah
0
Galacticos.
A u was kto i ile strzelił najwięcej goli w W OFICJALNYCH SPOTKANIACH?
Messi i tak pobije wszystkie rekordy.
0
Real będzie grać z Valencia, która jest 3. w tabeli i Osasuną, która jest 6. i na te drużyny trzeba liczyć, może jeszcze jakaś słabsza drużyna by im punkty urwała.
Trzeba wierzyć do końca, a nie poddawać się.
0
Czyli jeszcze Real by musiał przegrać jeden mecz i jeden zremisować.
Mecz z Realem musimy wygrać i będzie dobrze.
0
Wygramy to, nie ma innej opcji.
VeB
0
@N2O
"z jedną nerką" pozdro
Widać nie umiesz czytać i kibic też z ciebie marny (bo to od razu powinieneś wiedzieć, że o wątrobę chodzi)
0
@Queras
Powiem ci tyle, że ja bym wolał bramkarza, który słabo gra nogami, ale takiego żeby piłki wywalał do przodu. Jak widzę jak piłkę podają do VV, to zawsze mam zawał serca.
0
Było wyraźnie napisane "karne".
0
@Madridista91
Tak, tak już wymyślajcie powody, żeby umniejszyć wygraną Barcy.
Barca grała też, że Bayer nie mógł zrobić żadnej akcji.
ps. Ciekawe, czy ty byś się męczył jakby nie było sensu.
0
@FcBarcelończyk5
yyy KARNE? Strzelić karnego to żadna sztuka i Messi nie odstaje w tym od Ronaldo, o ile jest jakaś różnica.
0
@Zjednoczony89
Ty chyba myślisz tak jak większość, czyli że sukcesy Brazylii i Argentyny z czasów Pele i Maradony to tylko zasługa tych dwóch.
A tak wgl. to Messi jest jeszcze strasznie młody i czasu na sukcesy w reprezentacji ma jeszcze dużo.
0
@rocky5
Myślę, że chodziło o to, że Alexis chciał grać 90 minut albo o to żeby używał głowy przez cały mecz. Ale w sumie, czy to ważne?
0
Chivo312
Tym swoim postem uruchomiłeś całą hordę naszych małoletnich kibiców z IQ równym 0.
Ale nie po to pisze. Napisałeś, że naszym problemem BYŁY i są słabe mecze na wyjazdach, ale nie wiem czy nie zauważyłeś, ale w tamtym sezonie wygrywaliśmy mecze na wyjazdach jak leciało. Więc nie BYŁY i są tylko po prostu są.
ps. lepiej tu nie pisz, bo przy "kibicach" -15 lat to się nie da normalnie rozmawiać.
0
szaszor
Xavi i Iniesta w tym sezonie mało grają i to pewnie dlatego.
ps. nie mam zamiaru się kłócić, ani nic w tym stylu (wolałbym żeby wreszcie niektórzy "kibice" (a może nawet większość "kibiców") zarówno Barcy i Realu jak i innych klubów wreszcie zaczęli się szanować.
Powinno być tak, że jedna drużyna przegrała, to jej kibice mówią trudno i próbują na kolejnych meczach bardziej pomóc zespołowi, a nie od razu wyzywać i drzeć ryja na sędzie.
Dziękuje za uwagę.
ps. Jak nie umiecie się zachować to nie wchodźcie na forum Barcy, a tym bardziej na forum Realu (to samo się tyczy do kibiców realu).
0
@szaszor
Tu nie chodzi o samo wykonanie tego wolnego, tu chodzi o to, że Messi nawet gdy nie gra rewelacyjnie, to potrafi wykorzystać każdy nawet najmniejszy błąd przeciwnika.
Pozdrawiam suchy liściu :D
0
No trudno przegraliśmy. Może nie uda nam się już odrobić straty, ale jak wygramy LM w co bardzo wierzę, to wszystkim innym kibicom szczęka opadnie.
0
BUAHAHAHAHHAAHHAHHAHAHAHAHAAAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH
0
Pepe w kaftan i pokoju bez klamek.
ew. do Afganistanu niech się wyżyje psychol
0
Noi znów z nami grają dobrze, a z Realem będą szmacić.
0
Jeszcze jedno...
Mówcie co chcecie, ale ja mam wrażenie, że wszystkie zespoły w meczach z nami gryzą trawę, a nawet jedzą ziemię, podczas gdy w meczach z realem gubią piłki jak przedszkolaki.
0
Kolejne punkty stracone w ten sposób... porażka.
Chłopaki strzelili szybko bramkę, ale potem już było widać to co w wielu meczach tego sezonu, tzn. akcje wyprowadzane bez przekonania, kompletne porażki przy strzale, o ile można mówić o strzałach (min. w przypadku Sancheza). Powinni cisnąc jak po bramce na 1:1. Przy stanie 0:2 to już można tak męczyć, ale nie przy 0:1.
Sędzia nas orżnął po całość (karny pod koniec meczu oczywisty + dwa spalone Messiego, których nie było), ale to i tak ich nie usprawiedliwia.
0
Kolejny...
"Nie mamy szczęścia"; "to przypadek", ta jasne.
Jak wygrali puchar króla, to pewnie nie był przypadek...
Kibice i piłkarze Realu po prostu nie potrafią znieść porażki (o trenerze już nie wspomnę).
0
@StruS_1983 ligę może transmitować tylko C+
A N tylko LM.
0
SezonowcyOdR10
Zawsze jest chyba tak, że zaczyna się kibicować jakiejś drużynie, gdy dobrze gra. Ciekawe, czy ty zacząłeś kibicować Juve, ManUtd lub realowi, gdy byli gdzieś w połowie albo niżej w tabeli.
Jeśli ty tak sobie kibicujesz, bo ci się podoba nazwa klubu, stadion albo kolory na koszulce, to masz problem.
0
Powiem tylko tyle: Visca el Barca!
0
I znów! Przedtem statystyki, które nic nie znaczą, teraz historia (która zresztą była piękna). Takie patrzenie na to co było kiedyś nic nie daje.
0
@leonek160 też mi się tak wydaje, ale i tak będę wierzył do końca.
VeB!