oOrzecho
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pisałem to przed chwilą.
Statystyki to mogą sobie być, ale mecz to mecz, a nie giełda papierów wartościowych.
0
Moim zdaniem Pep za bardzo kombinuje w tym sezonie, w tamtym mieliśmy żelazny skład, który miał cały czas dobrą formę. Teraz w każdym meczu gra kto inny i chłopaki są nie ograne.
0
Nie wiem czy jest coś złego w tym, że ktoś zaczyna się nagle zachwycać grą jakiegoś zespołu. Komuś się coś podoba, a zaraz już podoba mu się coś innego, to jest normalne i nie ma co beczeć. Jeśli tylko "sezonowcy" nie są "kibicami" typu "zasrany, zaje*** real, cioty nie potrafią grać, barca 4ever", to nie ma się co złościć. Jedni są kibicami kilka lat (ja) jedni kilka miesięcy, a jedni kilka dni i wszyscy są równi, jeśli kibicują, a nie wyzywają.
VeB!
0
Już zaczynacie o statystykach, a dopiero co się przekonaliśmy, że można wygrywać kilka lat z jedną drużyną, a potem z nią przegrać i to w taki stylu.
Mimo wszystko wierze, że wygramy.
VeB!
0
Człowieku ogarnij.
0
Strasznie śpimy na początku sezonu.
Na pewno zaczniemy lepiej grać, ale mam nadzieję, że nie będzie już wtedy za późno.
0
"- wybija piłkę po gwizdku ( tu należała się kartka )"
A jak dostał, któryś zawodnik Arsenalu kartkę w meczu z nami, to kibice Realu beczeli, że sędziowie nam pomagali.
Teraz sami się domagają za takie coś kartek -_-
Przepraszam, że nie pamiętam kto dostał kartkę, ale mam chwilowe zaćmienie :D
0
hahahaha
Wszedłem tak z ciekawości na forum Realu patrzcie jaki fajny koment:D
"Masz rację Barcelona coraz słabsza... już niedługo koniec ich ery. Cierpliwości :)"
I tu moje pytanie, oni nie widzą, że my zaczęliśmy treningi prawdę mówiąc od niedzieli?
Jak będziemy w dobrej formie to znów będzie to co sezon temu.
0
Jakby skład od początku był taki jaki w poprzednim sezonie, to wynik by był dużo lepszy.
Remis to jak dla mnie wystarczająco, jeszcze na wyjeździe.
No, ale tak Messi bez przygotowania to samo Alexis (nie grali najgorzej, ale to widać). Pique i Xavi nie grali od początku, a Puyol wgl.
No nie było szans na lepszy wynik i koniec.
ps. już widzę jak "kibice" realu płaczą o tego niepodyktowanego karnego. A co do Pepe to ja nie mogłem uwierzyć, że on kartki nie dostał (chociaż żółtej), bo moim zdaniem czerwona z miejsca.
0
" "a jak był półfinał LM ?? to też prawie każdy srał że Barça wtopi .a tu wygrali 2-0 :D"
jakby nie red card dla Pepe to by nie bylo tego wyniku, widzisz w drugim meczu juz bylo 1:1 "
Nadal beczycie o tą czerwoną, która była słuszna.
Barca wygra nie wiem czemu tak wątpicie. Dlatego, że przegraliśmy 2 spary i PK??? Jeśli dlatego to chyba na prawdę nie widzieliście składów.
Jakoś daliśmy radę w tamtym sezonie z Arsenalem i Realem mimo, żę nie wierzyliście.
0
Już myślałem, że serio coś się dzieje, ale zobaczyłem na skład i wszystko jasne.
0
Już sobie wyobrażam tych wszystkich fanów realu, po tym jak zobaczyli ten wynik (ucieszeni jak małe dzieci). Już pewnie myślą, że SPH zdobędą.
Chcę zobaczyć ich miny jak znów dostaną baty.
0
mateuszch1991
Zacznij chłopie liczyć trofea od roku 1990 (dlaczego chyba nikomu mówić nie trzeba).
0
Polska piłka nie istnieje i myślę, że przez długi czas tak będzie.
Cieszyć się trzeba, że już się szykują nam nowe talenty, a real jak widzimy jest trochę w tyle.
0
klitschko
W jednym masz rację: klasę trenera poznaję się nie wtedy gdy gra z dobrą drużyną i wygrywa. Tylko wtedy, gdy ma do dyspozycji słabszych piłkarzy. I tu warto podkreślić, że Mou zawsze był trenerem zespołu, który był w pierwszej 3. w lidze, więc nie wiem, dlaczego wszyscy go nazywają geniuszem.
0
Najlepsze jest to że Ronaldo strzela gole teraz , jak już jest to wszystkim i nie mają szans na wygranie czegokolwiek. Jakby strzelał gole w meczach które remisowali albo przegrywali 0:1 to można by go było pochwalić. Ale jak strzela w meczach, które mogę spokojnie nazwać treningiem, to nie ma się czym podniecać.
0
zxcvbnmasdqwe
Spisek?!
Naszych piłkarzy kontrolują co 2 tygodnie, a np. real czy Manu to tylko jak im się chce.