ongi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@chudinhomc zgadzam się. Dobre podsumowanie. Te rzuty z autu aż się wydaje że wszyscy krzyczą no rzuć to a potem i tak strata. Griezmann powinien wziąć więcej na siebie pokazać lidera nawet patrząc na kontrakt. A tu wcześniej gasil go Messi a teraz Memphis?
Tak fajnie wspominać Leo ale okrzyki w trakcie meczu raczej źle wpływają na drużynę.
Dla mnie najważniejsze 2 sprawy:
Nadzieja na drużynę a nie szukanie 90 minut Messiego.
Pique i Roberto całujący herb to pokazuje że klub jest najważniejszy bo za dużo ostatnio było w nim "piłkarzy"
1
Gdy widzę Leo płaczącego ze odchodzi wygląda to szczerze. Ale za chwilę kamera pokazuje Pique który ostatnio oznajmił ze woli przestać grać niz zagrać dla innego klubu. Dzięki Messi za wszystko ale masz rację nie jesteś ponad klubem i ja pozostaje kibicem Barcy.
0
i dobrze bo teraz sezonowcu pojda do madrytu a takich kibizow nam nie trzeba
0
teraz kazdy zacznie mowic ze guardiola sie wypalil ze to koniec swietnosci barcy. i tak jest potrzebna swierzosc w tym zespole cala europa mysli jak pokonac barce (w sumie wciaz najlepsza druzyne na swiecie) i wreszcie usial nadejsc ten moment ale teraz musimy wciaz byc z klubem bo to napewno nie jest koniec. jeden sezon stracony ale kolejny przed nami