La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

4

Krótkie podsumowanie 2 połowy, kilka uwag ogólnych:
- Ciągła obrona od 45 minuty do 58 minuty, oddaliśmy pole całkowicie ale mieliśmy wszystko pod kontrolą, wydawały się niebezpieczne ataki Realu ale brak celnego strzału, dobra asekuracja
- Bramka na 3:0 to nasza pierwsza akcja w drugiej połowie, wyczekali i strzelili
- Po bramce na stadionie pojawiło się Ole! Ole! Ole! Coś pięknego to słyszeć!
- Powrót w 65 minucie po utracie i odebranie piłki, poszło naszych pięciu na jednego
- Około 70 minuty sam powiedziałem do siebie "Kończ sędzia ten mecz, już będą nudy"
- Podobnie musieli myśleć piłkarze, strata bramki to zwykła nieuwaga, przy takim wyniku, nie chcę bronić ale jakoś to rozumiem, głupota ale rozumiem
- Rzut wolny piękna bramka
- Nasza kontra na 4:2 klasyczna


Małe uwagi:
- Nie potrafimy wykonywać rzutów z autu, niby pierdoła ale często miałem wrażenie że to się wlecze, czekają aż za długo przez co trzeba kombinować, a to zbęde, mnie to irytowało
- Griezmann ładnie w obronie, dobrze w ataku ale mimo wszystko jakoś go mało było, to mnie dziwi

Moje przemyślenie dotyczące kibiców na stadionie:
Okrzyki dla Pique czy Pedriego były niesamowite, cudowne! I tutaj może napiszę coś kontrowersyjnego, cieszą mnie krótkie okrzyki dla Messiego w 10 minucie i nieudane zbytnio próby w okolicach 60/70 minuty, go już tutaj nie ma, zasługuje na to ale nie uważam że to pomoże drużynie, mam nadzieję że tych okrzyków już nie będzie, musimy żyć bez niego, nie ma go tutaj, gra w innym klubie, a nasi zawodnicy potrzebują wsparcia, liczę na kibiców że takie będą dawać zawodnikom.


Fajny, spokojny mecz, widać zespół, jest drużyna. Ja wierzę w ten klub, wierzę że będą coraz silniejsi. Pierwszy krok zrobiony!

Visca Barca!

1

@chudinhomc zgadzam się. Dobre podsumowanie. Te rzuty z autu aż się wydaje że wszyscy krzyczą no rzuć to a potem i tak strata. Griezmann powinien wziąć więcej na siebie pokazać lidera nawet patrząc na kontrakt. A tu wcześniej gasil go Messi a teraz Memphis?
Tak fajnie wspominać Leo ale okrzyki w trakcie meczu raczej źle wpływają na drużynę.
Dla mnie najważniejsze 2 sprawy:
Nadzieja na drużynę a nie szukanie 90 minut Messiego.
Pique i Roberto całujący herb to pokazuje że klub jest najważniejszy bo za dużo ostatnio było w nim "piłkarzy"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?