16 kwietnia 2017, 23:19
1
Zaiste, ale z psg też tak było. "Możemy powiedzieć jedno. Niemożliwe, nie istnieje"
29 stycznia 2017, 14:55
0
Ale Puchar Gampera ku*wa nasz!!!
10 stycznia 2017, 16:46
Tego sie po Ramosie nie spodziewałem
10 sierpnia 2016, 20:32
BK BK :D
3 kwietnia 2016, 22:11
No, faktycznie, jeden przegrany mecz do 40 chyba. Odbiło nam się czkawką że ch*j...
26 października 2015, 15:05
7
Ja tam akurat nie odniosłem wrażenia że eleven się wywyższa. Wiadomo że muszą się reklamować a jako chyba jedyna stacja nie ma żadnych reklam, tylko i wyłącznie sport
7 listopada 2015, 14:23
3
To jest ku*wa już przesada
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Zaiste, ale z psg też tak było. "Możemy powiedzieć jedno. Niemożliwe, nie istnieje"
0
Ale Puchar Gampera ku*wa nasz!!!
0
Tego sie po Ramosie nie spodziewałem
0
BK BK :D
0
No, faktycznie, jeden przegrany mecz do 40 chyba. Odbiło nam się czkawką że ch*j...
7
Ja tam akurat nie odniosłem wrażenia że eleven się wywyższa. Wiadomo że muszą się reklamować a jako chyba jedyna stacja nie ma żadnych reklam, tylko i wyłącznie sport
3
To jest ku*wa już przesada
1
Zaiste, ale z psg też tak było. "Możemy powiedzieć jedno. Niemożliwe, nie istnieje"
0
Ale Puchar Gampera ku*wa nasz!!!
0
BK BK :D