O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 4268
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 11

Komentarze

1

Zaiste, ale z psg też tak było. "Możemy powiedzieć jedno. Niemożliwe, nie istnieje"

0

Ale Puchar Gampera ku*wa nasz!!!

0

Tego sie po Ramosie nie spodziewałem

0

BK BK :D

0

No, faktycznie, jeden przegrany mecz do 40 chyba. Odbiło nam się czkawką że ch*j...

Zobacz wszystkie

7

Ja tam akurat nie odniosłem wrażenia że eleven się wywyższa. Wiadomo że muszą się reklamować a jako chyba jedyna stacja nie ma żadnych reklam, tylko i wyłącznie sport

3

To jest ku*wa już przesada

1

Zaiste, ale z psg też tak było. "Możemy powiedzieć jedno. Niemożliwe, nie istnieje"

0

Ale Puchar Gampera ku*wa nasz!!!

0

BK BK :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?