1

Zaiste, ale z psg też tak było. "Możemy powiedzieć jedno. Niemożliwe, nie istnieje"

0

Ale Puchar Gampera ku*wa nasz!!!

0

Tego sie po Ramosie nie spodziewałem

0

BK BK :D

0

No, faktycznie, jeden przegrany mecz do 40 chyba. Odbiło nam się czkawką że ch*j...

0

Się cholerka zabezpieczyli :D

0

Jeśli mam być szczery to tak samo bym odpowiedział. Oczywiście poza tym że Pique zazdrości realowi bo to śmieszne :D

0

Przejęzyczyli się

3

To jest ku*wa już przesada

7

Ja tam akurat nie odniosłem wrażenia że eleven się wywyższa. Wiadomo że muszą się reklamować a jako chyba jedyna stacja nie ma żadnych reklam, tylko i wyłącznie sport

0

Już jestem zmęczony tymi meczami z PSG i MC. Tak bym chciał zobaczyć jakiś nowy mecz a nie te które się co rok powtarzają...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?