onkel10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dante !
0
ciekawe jak real da se rady bez cr :)
0
pewnie powędruje do Anży
0
ciekawe ile ronaldo ma podan ;d Stwierdze ze nie wiecej niz 600 ;d
0
0
3.50 jest ze llorente strzeli bramke ;d
0
Jeśli Abi nie wroci to formy to proponuje Albe i Bale jesli nie Bale to Alaba, + Thiago Silva+ Llorente(brakuje wysokiego zawodnika ktory swietnie gra glowa i szuka go pilka)
0
ja sie bardziej boje druzyn z rosji
0
poczatek sezonu bedzie ciezki
0
maxwella sprzedac i kupic coentrao
0
ja preferuję Neymara :)
0
może do sztabu trenerskiego ? ;D
0
ja bym od Rossiego wolał Neymara
0
jest wyzwanie ;d
real wygral 8-0 z Levante
Barca w styczniu musi wygrac conajmniej 9-0 ;d;d;d
0
a to psikus ;d
ahła
0
zdecydowanie 2
0
1. Xavi
2. Iniesta (za finał MŚ)
3. Messi
0
dzis Villa ma 29 urodziny ^^
wszystkiego najlepszego
0
jakoś w meczu z ajaxem był spokojny ;dd
0
jak to powiedział komentator na canal +
cr współpracuje tylko z lustrem haha
Visca El Barca !!!
0
ja bym przyjrzał się Dzudzsakowi tez z PSV
23 lata nawet dobry grajek :)
0
moim zdaniem Puyola moglby zastapic Caceres bo dobrze sie spisywal w juve a w sevilli tez mu niezle idzie;)
0
odsunąć jeb***** czecha na min. 5 meczy
0
odsunąć jeb***** czecha na min. 5 meczy
0
moze Jesus Navas?
0
nie lubi Barcy, a jakby nie zawodnicy Blaugrany to on nie zdobyłby MŚ
0
a superpuchar hiszpani to dwumecz?
0
a co jeśli ktos przyjechal dopiero z urlopu(wakacji) i chciałby taką koszulke?
0
jak w meczu z Chelsea ;D
ostatnie minuty
0
wodzisław śląski ???