0

Dante !

0

ciekawe jak real da se rady bez cr :)

0

pewnie powędruje do Anży

0

ciekawe ile ronaldo ma podan ;d Stwierdze ze nie wiecej niz 600 ;d

0

0

3.50 jest ze llorente strzeli bramke ;d

0

Jeśli Abi nie wroci to formy to proponuje Albe i Bale jesli nie Bale to Alaba, + Thiago Silva+ Llorente(brakuje wysokiego zawodnika ktory swietnie gra glowa i szuka go pilka)

0

ja sie bardziej boje druzyn z rosji

0

poczatek sezonu bedzie ciezki

0

maxwella sprzedac i kupic coentrao

0

ja preferuję Neymara :)

0

może do sztabu trenerskiego ? ;D

0

ja bym od Rossiego wolał Neymara

0

jest wyzwanie ;d

real wygral 8-0 z Levante

Barca w styczniu musi wygrac conajmniej 9-0 ;d;d;d

0

a to psikus ;d

ahła

0

zdecydowanie 2

0

1. Xavi

2. Iniesta (za finał MŚ)

3. Messi

0

dzis Villa ma 29 urodziny ^^

wszystkiego najlepszego

0

jakoś w meczu z ajaxem był spokojny ;dd

0

jak to powiedział komentator na canal +

cr współpracuje tylko z lustrem haha

Visca El Barca !!!

0

ja bym przyjrzał się Dzudzsakowi tez z PSV

23 lata nawet dobry grajek :)

0

moim zdaniem Puyola moglby zastapic Caceres bo dobrze sie spisywal w juve a w sevilli tez mu niezle idzie;)

0

odsunąć jeb***** czecha na min. 5 meczy

0

odsunąć jeb***** czecha na min. 5 meczy

0

moze Jesus Navas?

0

nie lubi Barcy, a jakby nie zawodnicy Blaugrany to on nie zdobyłby MŚ

0

a superpuchar hiszpani to dwumecz?

0

a co jeśli ktos przyjechal dopiero z urlopu(wakacji) i chciałby taką koszulke?

0

jak w meczu z Chelsea ;D

ostatnie minuty

0

wodzisław śląski ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?