onkel10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wg mnie dobrze by było gdyby Barca nie trafiła na CSKA bo znów mecz byłby w ciezkich warunkach i męcząca podróż, najlepiej Bayern lub Inter w pierwszym meczu juz pauzowali by lucio i thiago motta
0
sędziowie gorsi niż w polsce ;)
0
http://www.iraqgoals.net/6679-real-madrid-vs-fc-sevilla-.html
to link do meczu realu
0
ja bym sprobwal tak Valdes-Abidal(Maxwell), D.Alves. Marquez i Puyol- def pomocnik Pique(jak w reprezentacji Kataloni)Xavi, Segio, na lewym skrzydle Iniesta na prwamy Messi a do ataku Henry lub Pedro
0
zna ktos link z tego bloga???
0
ja bym zrobil tak
wymienilbym titiego na robinho i bym doplacil lub gourcuffa kupil.
Ewentualnie kogos do srodka a iniesta na lewe skrzydlo
0
Sergio Garcia ten z betisu sevilla
0
pierwsząbrame strzelił Garcia
0
osobiĹcie w moejce vidica wstawiĹbym Puyola
0
sorry że tu pytam, ale czy bedzie wyjazd do Stuttgartu na mecz 1/8 LM ?
0
PEDRO MA CHYBA REKORD NIE DO POBICIA
0
coś czuje że to nie będzie z korzyścią dla nas
0
jesli odejdzie to wg mnie najlepszym jego nastepc moglby byc Pato z Milanu lub jesli zostanie Bojan to on
0
moim zdaniem trafimy na Racing lub Rayo
0
wg mnie przydalby sie ktos na miejsce henry'ego taki lewy ofensywny pomocnik
0
lepiej 29 bo wtedy Barca ma rowne 110 lat
0
brakuje eto'o
0
lepsze te nasz remisy niz porazki realu
0
Bojan nie jest jeszcze w optymalnej formie
0
bedzie miec taką maskę jak miał błaszczykowski
0
jest jakiś filmik z pique z jego głową bo niewiem co mu sie stało bo włączyłem dopiero w 25 minucie
0
lepiej jak wygląda jak zombi niz miałby wygladac jak CR- solarium i 2 kg żelu na głowie
0
i widzimy że bez Puyol nie damy raczej rady. To on podtrzymuje defensywę Barcy. Niech z nim przedłużą ten kontrakt jak najszybciej
0
4-1 do połowy
0
ja osobiście bym go wymienił za Henry'ego a nie Eto'o