orzechtbg
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale smiga ten pociag szkoda ze w Polsce takich nie ma
0
jamjestjam
Dzięki
0
witam El Clasico w który poniedziałek ma być ?
0
ParadoX- zgadzam się z tobą
0
Reja19- u mnie jest mecz lecha ale chyba po nim jest barca
0
daj jeszcze raz link
0
u mnie mecz z ekstraklasy :D
0
Reja19-ten link co podales to inny mecz jest zmieni sie na Barce ?
0
jaki wynik bo do polowy było 1-2 dla Barcy a teraz ?
0
pakmen93
0
El.Guaje :
dzięki za info ja akurat nie wiedziałem wielkie dzięki:P