0

ale smiga ten pociag szkoda ze w Polsce takich nie ma

0

jamjestjam

Dzięki

0

witam El Clasico w który poniedziałek ma być ?

0

ParadoX- zgadzam się z tobą

0

Reja19- u mnie jest mecz lecha ale chyba po nim jest barca

0

daj jeszcze raz link

0

u mnie mecz z ekstraklasy :D

0

Reja19-ten link co podales to inny mecz jest zmieni sie na Barce ?

0

jaki wynik bo do polowy było 1-2 dla Barcy a teraz ?

0

pakmen93

0

El.Guaje :

dzięki za info ja akurat nie wiedziałem wielkie dzięki:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?