2002 - połfinał LM, nie jest to daleka przeszłość. Jednak być może nie pamiętasz tych meczy :) dwa ostatnie finały pucharu Króla pomiędzy tymi drużynami. Historia jest długa :) i na tym zakończmy. Pozdrawiam
Ale jak już o tym mówimy - to każda z tych LM w finale była wygrana przeciwko drużynie, która wcześniej wyeliminowała jedyną słuszną i prawdziwą potęgę piłkarską, dlatego zawsze jakiś tam odsetek sukcesu w tym był :)
Jeżeli zdobywca 2LM w przeciągu 3 lat to ogórek to odwołuje swój sarkazm. Faktycznie MSN strzela tylko potentatom, bo jeżeli pójdziemy tym tokiem myślenia to oprócz Barcelony wszyscy są ogórkami :)
Oceniając wczorajszy i poprzednie mecze Realu, a także mecze Barcelony można stwierdzić kilka rzeczy:
- po pierwsze Messi w tej chwili zjada Ronaldo zdecydowanie,
- Neymar zjada Bale'a
- i Isco, który obecnia zjada całą pomoc Barcelony razem wziętą.
Komentarze
0
2002 - połfinał LM, nie jest to daleka przeszłość. Jednak być może nie pamiętasz tych meczy :) dwa ostatnie finały pucharu Króla pomiędzy tymi drużynami. Historia jest długa :) i na tym zakończmy. Pozdrawiam
0
To jedna szkoła - druga mówi, że "nadzieja to jedna z najlepszych rzeczy, może nawet najlepsza", bo czym byłoby życie bez nadzieji :)
2
Ale jak już o tym mówimy - to każda z tych LM w finale była wygrana przeciwko drużynie, która wcześniej wyeliminowała jedyną słuszną i prawdziwą potęgę piłkarską, dlatego zawsze jakiś tam odsetek sukcesu w tym był :)
0
Oj mi pasuje - mam nadzieję, że w tym roku też będziemy mieć łatwą drogę i uda się obronić LM. Płakać na pewno nie będziemy :)
0
Jeżeli zdobywca 2LM w przeciągu 3 lat to ogórek to odwołuje swój sarkazm. Faktycznie MSN strzela tylko potentatom, bo jeżeli pójdziemy tym tokiem myślenia to oprócz Barcelony wszyscy są ogórkami :)
38
Leo nocami nie ma prawa się nudzić :P
28
Oceniając wczorajszy i poprzednie mecze Realu, a także mecze Barcelony można stwierdzić kilka rzeczy:
- po pierwsze Messi w tej chwili zjada Ronaldo zdecydowanie,
- Neymar zjada Bale'a
- i Isco, który obecnia zjada całą pomoc Barcelony razem wziętą.
16
A bo kibice Barcelony nie obrażają Realu :)
6
Skąd masz takie dziwne informacje o języku? Wymyśliłeś sobie?
6
Wybaczcie ja tam nic nadzwyczajnego w nim nie widzę.. Ot junior jak wielu.