O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4326
  • Liczba komentarzy 163
  • Polecenia 207

Komentarze

0

2002 - połfinał LM, nie jest to daleka przeszłość. Jednak być może nie pamiętasz tych meczy :) dwa ostatnie finały pucharu Króla pomiędzy tymi drużynami. Historia jest długa :) i na tym zakończmy. Pozdrawiam

0

To jedna szkoła - druga mówi, że "nadzieja to jedna z najlepszych rzeczy, może nawet najlepsza", bo czym byłoby życie bez nadzieji :)

2

Ale jak już o tym mówimy - to każda z tych LM w finale była wygrana przeciwko drużynie, która wcześniej wyeliminowała jedyną słuszną i prawdziwą potęgę piłkarską, dlatego zawsze jakiś tam odsetek sukcesu w tym był :)

0

Oj mi pasuje - mam nadzieję, że w tym roku też będziemy mieć łatwą drogę i uda się obronić LM. Płakać na pewno nie będziemy :)

0

Jeżeli zdobywca 2LM w przeciągu 3 lat to ogórek to odwołuje swój sarkazm. Faktycznie MSN strzela tylko potentatom, bo jeżeli pójdziemy tym tokiem myślenia to oprócz Barcelony wszyscy są ogórkami :)

Zobacz wszystkie

38

Leo nocami nie ma prawa się nudzić :P

28

Oceniając wczorajszy i poprzednie mecze Realu, a także mecze Barcelony można stwierdzić kilka rzeczy:
- po pierwsze Messi w tej chwili zjada Ronaldo zdecydowanie,
- Neymar zjada Bale'a
- i Isco, który obecnia zjada całą pomoc Barcelony razem wziętą.

16

A bo kibice Barcelony nie obrażają Realu :)

6

Skąd masz takie dziwne informacje o języku? Wymyśliłeś sobie?

6

Wybaczcie ja tam nic nadzwyczajnego w nim nie widzę.. Ot junior jak wielu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?