pablito91
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2002 - połfinał LM, nie jest to daleka przeszłość. Jednak być może nie pamiętasz tych meczy :) dwa ostatnie finały pucharu Króla pomiędzy tymi drużynami. Historia jest długa :) i na tym zakończmy. Pozdrawiam
0
To jedna szkoła - druga mówi, że "nadzieja to jedna z najlepszych rzeczy, może nawet najlepsza", bo czym byłoby życie bez nadzieji :)
2
Ale jak już o tym mówimy - to każda z tych LM w finale była wygrana przeciwko drużynie, która wcześniej wyeliminowała jedyną słuszną i prawdziwą potęgę piłkarską, dlatego zawsze jakiś tam odsetek sukcesu w tym był :)
0
Oj mi pasuje - mam nadzieję, że w tym roku też będziemy mieć łatwą drogę i uda się obronić LM. Płakać na pewno nie będziemy :)
0
Jeżeli zdobywca 2LM w przeciągu 3 lat to ogórek to odwołuje swój sarkazm. Faktycznie MSN strzela tylko potentatom, bo jeżeli pójdziemy tym tokiem myślenia to oprócz Barcelony wszyscy są ogórkami :)
6
Moim zdaniem Real robi to co Barcelonie się nie udaje. Wygrywa na początku sezonu przegrane/zremisowane mecze. Nie oszukujmy się, ani Real ani Barcelona nie są w najwyższej formie. Barcelona ma MSN, jak ich zabrakło przegrali z Alaves. Real ciuła punkty bez swoich najlepszych zawodników ale oni wrócą. Poza tym pamiętajmy - Real Zidane'a nie jest efektowny, siłą tego Realu jest regularność, więc nie byłbym taki pewny Twojego stwierdzenia o ślizganiu i sprawiedliwości :)
3
Bo Messi, Suarez i Neymar nie strzelają ogórkom :) wszystkie ich bramki są strzelane potentatom.
0
Ogólnie mimo, że Barcelona zdobywa więcej trofeum to w bezpośrednich finałach (1 mecz) Real prowadzi 2-0. Więc tutaj nigdy nie ma pewności :)
0
Ogólnie pewnie powody by się znalazły. Myślę, że dla takiego cule ważna jest też historia, tak samo jak dla madridisty. To, że Real jest bardziej utytułowanym klubem w jakimś małym stopniu może działać. Nie mówię, że jest tak na 100% ale tak może być. Ogólnie luzik, może masz i rację. Taki jego styl, trochę nieelegancki ale nie każdy musi mieć charakter senorio.
0
Pique robi to w każdej sytuacji, to już może podchodzić pod kompleks :) zresztą nieważne w sumie :)
16
A bo kibice Barcelony nie obrażają Realu :)
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Patrzę Pique delikatnie poniosła fantazja :)
0
Casemiro, Modric, James, Isco, Kovacic, Kroos, Asensio. Naprawdę jest ścisk.
0
Czy słowa, że Barcelona to najlepsza drużyna w Hiszpanii z dużą przewagą nad resztą to słodzenie? :) Raczej nie. Takie słowa padły z jego ust na tej samej konferencji.
0
30 mln, tyle co Morata. I poziom też bardzo podobny.
3
Myślę, że aktualnie sztab szkoleniowy Barcelony z pocałowaniem ręki by takiego Moratę przygarnął pod swoje skrzydła, tym bardziej, że tak ciężko jest o zmiennika. Morata nie ma ciągnąć tej drużyny, on ma być uzupełnieniem BBC. Zobaczymy jak sobie poradzi grając obok Bale'a, Cristiano czy Benzemy.
"Ogólnie rzecz biorąc nie wróżę Realowi sukcesów. " ---> ciężko jest taki wniosek wyciągać po wczorajszym meczu. Real prawdopodobnie już nigdy nie zagra w tym sezonie w takim zestawieniu jak wczoraj, czyli 2 składem.
0
A czym tu się dziwić? W poprzednim sezonie pojawił się Roberto były zachwyty, teraz Asensio dobrze wchodzi do Realu więc też są zachwyty. To jest normalne zjawisko, które było, jest i będzie.
Inną kwestią czy coś z niego będzie w dłuższej perspektywie. Tak czy inaczej, każdy przyzna, że jak na 20 letniego chłopaka wejście do drużyny pełnej gwiazd ma całkiem dobre :)
1
Real Madryt? Akurat Real Madryt od jakiegoś czasu jest bardzo mądrze zarządzany pod względem sportowym, tzn. planowanie kadry. Kupuje drogo ale sprzedaje z jeszcze większym przebiciem. A zespół nawet po bardzo drobnych wzmocnieniach (Morata, Asensio) jest aktualnie bardzo silny.
0
Patrzę duma Was rozpiera nową stroną :) od strony wizualnej bardzo fajnie to wygląda ale do części tematycznej to Wam jeszcze dużo brakuje, że rm.pl dorównać :)
2
W jaki? Oni tylko walczyli.
3
Jest, był i zawsze będzie najlepszy. Kibic Realu Madryt
0
To prawda, ta sama sytuacja czeka Barcelonę na Calderon. Barcelona będzie po meczu wyjazdowym z Bayernem. Barcelona jest faworytem ligi ale jak to powiedział Ancelotti nadzieja ubiera ostatnia i Real ma zamiar walczyć do końca.
2
Wszystkie mecze dwóch ostatnich kolejek odbędą się w soboty o 20
0
Moim zdaniem Real wczoraj wygrał ten najtrudniejszy mecz do końca sezonu ale z Valencią też będzie ciężko. Dalej jesteście faworytami do tytułu ale mam nadzieję, że Real będzie walczył do końca. :)
5
Żeby Real nie grał w styczniu i lutym bez Jamesa, Modricia, Ramosa i Pepe to by teraz na 2 miejscu nie był, gdyby babcia była dziadkiem :)
0
To prawda ale sport jest dlatego taki piękny, że zawsze masz szansę do rewanżu :)
0
Sport ma ból dupska z innego powodu. Wczoraj miał być przecież wielki dzień, mistrzostwa zaklepane itp. itd. A liga dalej trwa :)
0
Jako Jagielończyk, życzę dzisiaj pucharu dla Lecha :)
0
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/lewandowski-zagra-z-fc-barcelona/16088