0

Ale ja to wiem i mnie to cieszy :)

2

Może więcej razy niż wczoraj Neymar ale raczej nie będą to upadnięcia jakości wczorajszego Neymara :)

0

Fakt, najlepiej brak lidera przez Barcelonę zrzucić na brak szczęścia. Śmieszne :)

2

W imieniu swoim i pozostałych kibiców Realu Madryt dziękuje za ten wspaniały, a przede wszystkim zaskakujący prezent ! :)

0

Oba. Jaki pamiętliwy :)

1

Z tym liderem to tylko do jutra :P

3

Z Modriciem Real będzie grał dużo lepiej :)

1

Atletico M - Real M. 1-3 :)

0

Rybka ma rację bardzo śmieszne....

0

Hm chyba Ty i Twój kolega oglądacie pierwszy sezon ligi hiszpańskiej jeżeli sądzicie, że w 17 meczach nie stracicie punktów. Oczywiście, że stracicie i wy i Atletico i Real. Szczególnie pod koniec sezonu. Valencia, Sevilla, Malaga, Atletico to nie są drużyny do bicia. Nie tylko Barcelona ma dobrych piłkarzy, inne drużyny też mają swoje ambicje i aspiracje. Oj...

0

Czyli zakładasz, że wy już w tym sezonie żadnych punktów nie stracicie? Optymistycznie :)

0

Ok i zdam relacje z zachowania kibiców Barcelony hehe

0

Uważam, że Real do tego meczu podejdzie zmobilizowany dużo bardziej niż do Copa del Rey. Poza tym Atletico nie jest tak odważne jak Sevilla. To będzie zupełnie inny mecz. Piłkę będzie miał Real i kwestia czy uda się strzelić pierwszą bramkę. Jeżeli Real strzeli pierwszy jestem spokojny o to, że uda się przerwać złą passę z nimi :)

1

Nie przesadzaj, Real też miał swoje sytuacje. Mówisz tak jakby Real w tym meczu stworzył tylko 2 sytuacje, a cały mecz grała tylko Sevilla.

0

Przecież ja to wszystko wiem. Moim zdaniem w kibicowaniu powinno być miejsce na taką wartość jak szacunek.

0

Gra nie powala ale słabszy okres musiał przyjść. No ale jak na słaby okres tak i tak dobrze nam idzie. Głupich punktów nie tracimy. Za tydzień wraca Modric, zawodnik, który bardzo wiele może zmienić.

0

W sumie to się nie dowartościowałem ale było mi ich przykro, jak mało inteligentnym można być. A ile razy słowo żelek tam usłyszałem to nie do zliczenia. To można dopiero nazwać kompleksem. Tamci kibice widzieli, że mam koszulkę Realu więc może w taki sposób chcieli się dowartościować :)

1

Akurat byłem kierowcą więc mój obraz ani trochę nie jest zmętniony od alkoholu :) a dlaczego wspomniałem? Dlatego, że na tej stronie tyle się pisze jacy to nie są kibice Realu. A jak widać cules mogą być jeszcze gorsi :)

5

Real Madryt, który do tego meczu podchodził osłabiony brakiem 3 zawodników podstawowego składu. Od 9 minuty grał bez podstawowej pary stoperów, a od 30 minuty grał składem, który w normalnych warunkach miałby szansę zagrać tylko w Copa del Rey :) Więc najważniejsze, że udało się uciec na te 4 punkty i remis na Calderon będzie do przełknięcia. A tak poza tym wczoraj mecz oglądałem w jednym z warszawskich barów. Była tam grupka kibiców Barcelony i można było określić ich jednym słowem - żenada. Zero szacunku do Realu, zero. Nie wiedziałem, że sympatyzowanie z jakimś klubem i oglądanie zwycięstwo przeciwników, w meczu, w którym nie bierze udziału ich drużyna, może prowadzić do takiej frustracji.

1

W tej chwili jest wielu dobrych środkowych pomocników w Hiszpanii i nie tylko ale ponad wszystkimi wyrasta Modric. Żeby nie kontuzja to i pewnie nie byłoby spadku formy Realu.

0

Co Ty gadasz? Isco raczej nie jest typem Judasza

0

Wątpię, żeby Isco chciał przejść do Barcelony po tym czasie spędzonym w Realu. Widać, że tam mu się podoba, ma odpowiednie warunki do rozwoju i rośnie na jednego z liderów Realu

1

I znowu ktoś bije w stosunku do Pereza. To jest żałosne :)

0

A tak na Pereza tutaj narzekają :)

2

Hehe mam tak samo. Tym bardziej, że Perez nigdy nie dał powodów, żeby tworzyć takie historię. Ani nigdy nie był posądzony o jakieś łapówki, czy wpływanie na decyzje innych organów itp. W sumie nie przypominam sobie żadnych kontrowersji z nim związanych. No może ze strony kibiców Barcelony podejrzane jest to, że Perez prawie zawsze ma to co mu się zapragnie. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że w Barcelonie od długiego czasu nie było prezesa, który potrafił efektywnie zarządzać tym klubem. A drodzy cules - Perez jest po prostu dobrym prezesem, który wie co robi, a nie żadnych mafiozą, łapówkarzem :)

0

Dopóki Real na szczycie humory na rm.pl będą dobre :) przynajmniej ja mam taki :)

0

Ja? Bardzo dobrze :)

0

Z trzecim punktem też ciężko polemizować. A niedługo wraca Modric...

28

Oceniając wczorajszy i poprzednie mecze Realu, a także mecze Barcelony można stwierdzić kilka rzeczy:
- po pierwsze Messi w tej chwili zjada Ronaldo zdecydowanie,
- Neymar zjada Bale'a
- i Isco, który obecnia zjada całą pomoc Barcelony razem wziętą.

0

Gazeta raczej swoje słowa kierowała w stronę kibiców Realu wątpiących w Karima, a nie kibiców Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?