0

Gracie z przed ostatnią drużyną w tabeli więc raczej sobie poradzicie :) chociaż tydzień temu też zwycięstwo miało być pewne...

0

Na pewno kiedyś zgubimy i być może już nawet z Valencią. No ale jak już nawet to nie będzie wielkiej tragedii :) passa kiedyś musi się skończyć.

0

A tak interesują mnie informację związane z największym rywalem. Chyba to normalne :)

0

Może jakiś remis Barcelona by zafundowała nam(Realowi) na święta?:)

0

My mamy luksus na boisku w czasie meczów Realu od 21 spotkań :)

0

W przypadku awansu Barcelony i Realu kto zagra pierwszy mecz u siebie? Już wiadomo czy nie?

5

No tak.. Mundo Deportivo. I byłoby na tyle komentarza

6

Skąd masz takie dziwne informacje o języku? Wymyśliłeś sobie?

0

Mała aktualizacja tego newsa - Fiorentino Perez potwierdził zainteresowanie Marco Reusem, zaznaczając, że w tej chwili nie może nic więcej powiedzieć na ten temat. To oznacza chyba tylko jedno - Reus na 90% zostanie piłkarzem Realu

1

Pamiętam. Tak czy inaczej to już drużyna, która potęgą wtedy nie była :)

2

Z drugiej strony strasznie kiczowata ta edycja komentarzy :)
Khardan
Nic nie napisałem, że City to poziom Schalke

3

W tych latach wiem, że Barcelona miała trudnych przeciwników więc celowo je ominąłem :) słabszych napisałem celowo, żeby pokazać Wam, że Barcelonka nie jest zawsze pokrzywdzona. Mistrzowie Spisków :)

6

No nic miałem nie komentować "ustawki w losowaniu" i wiecznym szczęściu Realu i słabych przeciwników. Pierwsza w ogóle nie wymaga komentarza. Wszystkie drużyny przyjęły losowanie normalnie, nie mówiąc o żadnym spisku, tylko Katalonia uważa, że każdy chce ich skrzywdzić i jak najszybciej wyrzucić z LM. Niepoważne. A co do drugiej kwestii podaje tylko przeciwników Barcelony w 1/8 finału LM w kilku poprzednich latach:2008 Celtic2009 Lyon2010 Stuttgart2012 LeverkusenDoprawdy potęgi Futbolu takie jak Schalke, a może i nawet lepsi :)A może jeszcze jedno, rok temu przed rewanżem z Barceloną na Bernabeu Real grał mecz w LM, natomiast Barcelona miała wolne.

0

Jak będziecie grać "swoje" z tego sezonu to słaby wasz los w LM :)

3

20 zwycięstw z rzędu boli to i trzeba jakoś ten ból pokrzepić :)

0

Nadzieja matką głupich :)

3

Nie widzę nic nadzwyczajnego w tym zwodzie.

0

Oj boli 18 zwycięstwo z rzędu boli... a jak jeszcze po meczu, w którym Cristiano strzelił 3 bramki to już w ogóle ból jest okropny :) ale cules spokojnie, dzisiaj są "wielkie derby Barcelony" z jednym z najsłabszych Espanylów od lat więc ku waszemu ukojeniu bólu wygracie z 2-1 :)

3

0

To masz nieaktualne informacje. Jorge Mendes powiedział, że Ronaldo chce zostać w Realu do końca kariery.

1

Na średników pewnie tak ale bodajże w 12 i 13 kolejce gracie z Sevillą i Valencią. O ile z Sevillą u siebie będzie ciężko ale raczej wygracie to z Valencią na wyjeździe będzie bardzo ciężko.

0

Dla mnie mogły być nawet 3 karne, najważniejsze są 3 punkty i już tylko 1 punkt straty. I jakoś tak mi się wydaje, że fotel lidera zostanie osiągnięty w niedługim czasie :)

0

Najlepiej, żeby w pierwszych 10 minutach, wtedy będziemy mogli sobie ustawić mecz :)

0

Odliczamy karne i dalej BBC jest imponujące :)

0

Hm Pepe miał jedną bardzo niedobrą akcję ale więcej już takich wielkich błędów nie popełniał. Umiał wyciągnąć wnioski. A Suarezowi średnio wychodzi wyciąganie wniosków. Dlatego jeżeli ktoś ma jakieś zaburzenia psychiczne to na pewno nie jest to Pepe. Każdy popełnia błędy, a tylko mądry człowiek umie wyciągnąć wnioski :)

0

Karnego trzeba też umieć wykorzystać ;)

1

A Suarez to nie cham?

0

Według mnie kontuzja któregoś z dwójki Benzema, Bale to najlepsza rzecz jaka mogła się przydarzyć Realowi przed Gran Derby. Oczywiście bardziej preferował bym kontuzje Benzemy no ale cóż. Carlo nie miałby sumienia posadzić na ławce któregoś z nich, a tak problemu nie ma. Czwórką w środkowej linii z Isco, Modrciem, Kroosem i Jamesem jesteśmy w stanie zdominować środek pola. Z BBC z przodu byłoby ciężko.

1

"absolutnie najlepszy atak na świecie" ? Neymar, Suarez i Messi nie zagrali wspólnie ani jednego meczu, więc nie rozumiem tego stwierdzenia. Faktycznie wygląda to imponująco ale to czy są najlepsi na świecie będzie można powiedzieć po kilku - kilkunastu meczach. Tym bardziej, że o miano najlepszego ataku rywalizują z Benzemą, Cristiano i Bale'm. A przypominam, że BBC ma na swoim koncie już w tym sezonie 32 bramki po 8 kolejkach ligowych, 3 meczach LM i 2 meczach superpucharu. Także poczekajmy i na koniec sezonu liczby pokażą, który atak jest lepszy :)

1

To komu należy się zwycięstwo pokaże mecz który rozpocznie się w sobotę o 18. Człowieku... za co Barcelonie należy się zwycięstwo na dwa dni przed pierwszym gwizdkiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?