0

To gratuluje :)

0

A czy Ancelotti kogoś obraził? Bardzo daleko wybiegacie ze swoją nadinterpretacją jego słów. Swoimi słowami chciał przekazać, że on rządzi w Realu i nie musi nikogo pytać czy chce być zmieniony czy nie

0

Nic nam to nie da na Barnabeu

1

Barceloński Jonathan Woodgate

0

Człowieku rozegrane zostały 2 kolejki...

0

Pomysł na grę jest. Pierwsze 30 minut z Sociedad to był pokaz futbolu z poziomu absolutnego topu. Dominacja totalna. Mnie ta porażka Realu aż tak nie ucieszyła, ponieważ w tym meczu zobaczyłem, że Real ma ofensywę najlepszą w Hiszpanii. Jak ruszą to będzie ciężko.

0

Poza tym zarówno mecz Barcelony z Elche nie był pokazem siły Barcy ani wczorajsze mecze Realu czy Atletico nie były pokazem słabości tych drużyn. Moim zdaniem na pierwsze wskazywanie faworytów będzie czas po pierwszych Gran Derbi. Do tego czasu raczej radziłbym się wstrzymać ze wszelkimi ocenami. :)

0

Ogólnie takie opinie nie mają większego sezonu , ponieważ to boisko zweryfikuje kto był najlepszy, kto najgorszy. Ogólnie wszystko może się zdarzyć przy takim poziomie piłkarskim.

0

Ten mecz niczym nie różni od meczu wczorajszego Barcelony.

1

Chore jest to, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Di Maria sam chce odejsc z Realu. Nikt go nie chciał sprzedawać...

0

Pewnie dlatego Real jest najlepiej zarządzanym klubem na swiecie bo nie dają podwyżek na lewo i prawo.

4

Jak Di Maria zostanie w Realu to mają w Madrycie pakę potężną..

6

Wybaczcie ja tam nic nadzwyczajnego w nim nie widzę.. Ot junior jak wielu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?