0

Chris to nie jest to samo,jezeli pochodzisz z krakowa to wiadomo ze trzymasz za jedna druzyna,ale ja jestem jak juz napisalem fanem wielkich klubow,wlasnie tych i niegdy nie zmienie zdania,ja jak ogladam GD to nikomu nie kibicuje,nie wazne kto wygra,najwazniejszy jest futbol na najwyzszym poziomie z samymi gwiazdami na boisku to mnie kreci bez watpienia cos jeszcze masz do powiedzenia??

0

Zycze dla Barcy zdobycia potrojnej korony.Niedajcie szans rywalom!

0

Szczerze mowiac to ja nawet chcialbym,zobaczyc R10 w Realu ja jestem kibicem tak samo Barcy i Realu poprostu te dwa kluby graja dlamnie najpiekniejszy futball,dlamnie to niejest zadna zdrada Barca jest wielka ma wielkich pilkarzy tak jak i Real i chcialbym zobaczyc w jednym skladzie np:R10,CR7,Kake,Ville w ataku z Hunterem,a jak niezobacze ich w Realu to nigdzie indziej tym predzej,taka jest prawda od zawsze uwazam Barce i Real za dwa giganty swiatowej pilki z odmienionym pieknymi stylami gry,i teraz zwracam sie do kibicow obu druzyn niema po co sie napinac,Lige wygra lepsza druzyna w optymalnej formie.ViscaElBarca!&Hala Madrid! pozdro fanom ElClassico!!!

0

1.Messi(bez wahania)

2.C.Ronaldo

3.Villa

4.Etoo

5.Inzaghi

6.Raul

7.Huntelaar

8.Nistelrooy

9.Torres

10.Ibrahimovic

i chcialbym wyroznic Kanute bo jest bardzo skutecznym napastnikiem,poprostu dostaje pilke i umieszcza ja w siatce :]

0

ja tez chcem final Barcelona vs Villarreal

0

Niezla wypowiedz Alvesa,nawet wypowiadac sie umie profesjonalnie,Barca jest THE BEST!!!!Licze razem znim na 3 tytuly a przede wszystkim LM

0

No i dobrze że tak się stało,musimy pokanac najlepszych żeby udowodnic kto rządzi w europie,najpierw Bayern pózniej Liverpool i drugie mecze na stadionach rywali,Barca musi pokazac na co ich naprawde stac,jest wstanie wygrac cała LM,myśle,że w finale zagra z ManU,ale czuję że Villarreal ogra Arsenal juz znimi raz grało w półfinale i żeby Riquelme wykorzystal karnego w 90 min to by Villarreal zagrał w finale z Barca i sądzę że to oni zagrają z ManU,a zauważcie że ManU z Villarreal spotykal sie 4 razy w LM i 4 razy ze sobą remisowali także Villarreal ma ogromne szanse na niespodziankę w LM licze na nich,bo to solidny zespół i wie jak grac z dobrymi drużynami.

0

Weźcie scykajcie na youtube 100 bramek Etoo,bramki strzela jak prawdziwy snajper jest świetny,ale na boisku zachowuje się jakoś dziwnie,może dla Pepa nie podoba się jego zachowanie i dlatego z tąd są pogłoski o odejsciu Etoo

0

Etoo jest najlepszym środkowym napastnikiem na świecie,weźcie sobie wejdzcie na youtube i sobie przypomnijcie jego bramy,to jest maszynka do strzelania bramek,coś czuję że Barca nie prędko albo czy wogóle znajdzie kiedys takiego naastępcę,Etoo nie odejdzie od Barcy oni go potrzebują i Guardiola jest o tym przekonany.Etoo jest młody jeszcze może pograc z parę ładnych sezonów dla Barcy i oby się tak stało a co do kupna napastnika do Barcy to owszem widze jednego na lewe skrzydło Aguero.Wtedy atak by wyglądal tak Aguero-Etoo-Messi,ale na dzien dzsiejszy to Henry tez sie sprawdza i szkoda by było go odsunąc od gry bo juz zaklimatyzował sie w Barsie.pozdro fanom naszego giganta VEB4EVER

0

Ma rację to jest dobra metafora co do stylu gry Barcy,a jeżeli chodzi o mecz z Espanyolem to wcale Barca źle nie zagrała,może nie tak jak byśmy chcieli,ale zauważcie że Pep Guardiola trenuje ich pierwszy sezon,i co nich uczynił dla mnie to jest silniejsza Barca niż z 2006 roku jak zdobywali w wielkim stylu CL.Liczę na dalszą świetną kontynuację Pepa Guardioli i znakomitą grę Barcy i przede wszystkim POTRÓJNĄ KORONĘ

0

ale także jak najbardziej Silva też by sie przydal Barsie

0

kettger i kamilu95 ja bym wybrał taki atak->Aguero-Etoo-Messi to by było coś wspanialego!!

0

Etoo jest znamomitym piłkarzem,ma silną osobowośc i skutecznie dązy do swoich celów.np strzelanie bramek:D Ogólnie moim zdaniem Etoo ma dużo motywacji bo niechce byc gorszy od Henry czy Messiego dlatego,zawsze gra na wysokim poziomie,dązy do utrzymania formy i pewnej pozycji w pierwszej 11,kolejny raz udowadnia,że jest świetny,dlamnie jest to jeden z najlepszych jak nienajlepszy środkowy napastnik na świecie,jeszcze dlugo pogra w Barcelonie jestem pewien.pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?