O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006/07

Statystyki

  • Dni w serwisie 3246
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 59

Komentarze

0

@Naturopata Wiemy, że Suarezowi jest dobrze w FcB, ale tak na upartego to gdyby się postawił okoniem to za rok nic byśmy za niego nie dostali ( 2021 koniec kontraktu) , a w trakcie tego sezonu trzeba by mu było zapłacić ok 16 mln plus podatek. Podejrzewam, że w klubie widzą to tak 16 mln kontrakt +48℅ podatek czyli wypłata ok 32 mln + 3 mln sprzedaż i 13 mln ewentualnych zmiennych= 35 baniek na pewno, a możliwe 48 .

3

Po wysłuchaniu tego odcinka zgadzam się tylko z tym, że tak naprawdę nie wiemy nic z tego co działo się w klubie i pewnie nigdy się nie dowiemy do końca jak było. Jedyne co jest pewne to słowa Messiego - że chciał odejść i ciągle chce odejść. Jak będzie teraz gdy Messi zostanie, czy odejdzie za rok, jak będzie wyglądała gra, kto będzie gral, czy Suarez odejdzie czy zostanie, kto zostanie kupiony, kto sprzedany, czy dojdzie do zmiany pokoleniowej ? Poczekajmy do końca tego sezonu. Ja kibicuje FcB na dobre i na złe z Messim i/lub bez niego.

4

@Cwaniak4 no tak się składa że w okresie kiedy obaj grali w ll to Cristiano był 3 razy królem strzelców a Leo 4 czyli różnicy zbyt wielkiej nie ma poza tym ,grał dla białych od 2009 r w 292 meczach i strzelił 311 goli czyli statystyka 1,06 gola na mecz natomiast Leo gra w pierwszej drużynie od 2005 roku rozegrał 452 mecze i strzelił 419 goli Co daje 0.92 gola na mecz. To sucha statystyka i dotyczy tylko ll bo patrząc globalnie na wszystkie mecze Krystyny we wszystkich ligach jego statystyka znacząco spada , ale z drugiej strony Leo nigdy nie grał w innych ligach , gdzie mógł by sobie tak dobrze nie radzić. Pozdrawiam

0

@RysPiczmistrzostwo świata pozdrawiam

0

@Jarecki0505 mimo wszytko fajnie było by gdyby wybrał jednak fcb, Ronaldo nie jest wieczny jak i ulgi podatkowe we Włoszech , które obowiązują chyba pierwsze pięć lat tak więc za 4 lata można negocjować jakiś transfer o ile De ligt będzie zainteresowany i będzie prezentował odpowiedni poziom, a i u nas będzie posucha jednak na ww świat się nie kończy i już za chwilę może się pokazać ktoś zdolniejszy za mniejsze pieniądze. Pozdrawiam

Zobacz wszystkie

22

Jak dla mnie Neymar jest skończony, nigdy nie powinien wrócić do klubu z którego tak bardzo chciał odejść. Nie istotne , że jest dobrym piłkarzem, ale chodzi o szacunek . Niektórzy piłkarze odchodzili i wracali , ale robili to w innym stylu. Jak dla mnie Neymar to zwykły cwaniak , łasy na pieniądze i na neonów blask , z pierwszym mu się udało niestety jeśli chodzi o drugą sprawę , pojawił się Mbappe i przesunął Neymar na drugi plan. Gdyby Neymar zacisnął zęby i grając w fc Barcelonie poczekał w tamtym czasie jeszcze jakieś 4 sezony miał by szansę w naturalny sposób przejąć pałeczkę po Messim i stać się legendą fcb.

14

Bardzo słaby artykuły , który nic nie wnosi. Ciekawostki to takie informacje, które są raczej mało znane , a te powyżej albo są ogólnie dostępne np. Wiki itp lub niedotyczą bezpośrednio De Jonga

6

Witam , trochę się z tobą zgodzę , ale myślę że z dembele jest troszkę inny problem . Jak mogliśmy zauważyć mundial rozpoczął od wyjścia w pierwszej 11 no ale około 60 min już opuścił boisko i kolejne mecze startował z lawy. I teraz trzeba zadać sobie pytanie czy w składzie Francji byli lepsi ... Skoro trener tak zadecydował to pewnie tak , a złożyło się na to wiele czynników slaby sezon i kontuzje itp , ale oprócz tego (to tylko moje zdanie ) wszedł w grę jeszcze pewien czynnik. Mysle że w porównaniu np do Mbappe , osuman jest graczem niedojrzałym psychicznie być może uważał że skoro kosztował 140 baniek i gra fcbarcelonie to już jest Bogiem (wiadomo jest tylko jeden) dodatkowo podrażnił go na pewno fakt że Mbappe gra wszystko i jest nr 1 w zespole, a jest młodszy i poszedł do gorszego klubu, być może trener zauważył że dembele będzie chciał bardzo się pokazać i rywalizować z kolegą , dużo dryblingów , indywidualnych akcji , malo gry zespołowej i realizacji taktyki. Co można potwierdzić faktami: dużo dryblingów i akcji indywidualnych w lidze francuskiej i niemieckiej , a gdy trafił do laliga zderzył się z dużą ilością graczy technicznych których już nie było tak łatwo przejść , poza tym to jak potraktował swoje poprzednie kluby -wymuszanie transferów . Uważam że on ciągle myśli o sobie jednak musi zrozumieć że klub jest najważniejszy , klub to też firma która musi zarabiać , a zarabia najwięcej gdy wygrywa , o ile gracz jest świetny i sam wyjaśnia mecze to jeszcze się broni , ale on jeszcze sam nic nie osiągnął więc powinien pochylić głowę i skupić się na ciężkiej pracy. Reasumując naradzie jest to gracz dużo przepłacony , ale mam nadzieję ,że jeszcze się ogarnie jego talent wystrzeli, a on sam dorośnie. Pozdrawiam

4

@Cwaniak4 no tak się składa że w okresie kiedy obaj grali w ll to Cristiano był 3 razy królem strzelców a Leo 4 czyli różnicy zbyt wielkiej nie ma poza tym ,grał dla białych od 2009 r w 292 meczach i strzelił 311 goli czyli statystyka 1,06 gola na mecz natomiast Leo gra w pierwszej drużynie od 2005 roku rozegrał 452 mecze i strzelił 419 goli Co daje 0.92 gola na mecz. To sucha statystyka i dotyczy tylko ll bo patrząc globalnie na wszystkie mecze Krystyny we wszystkich ligach jego statystyka znacząco spada , ale z drugiej strony Leo nigdy nie grał w innych ligach , gdzie mógł by sobie tak dobrze nie radzić. Pozdrawiam

3

Tak , ja czuję emocje związane z PK , dlaczego ??? 1. Skoro FcB nie zależy to poco w nich brać udział i się meczyc? 2. Te rozgrywki mają na celu okazać szacunek słabszym drużyną grającym w Hiszpanii , mam tu na myśli zawodników słabszych lig , którzy nigdy w życiu nie mieli by okazji spotkać i zagrać przeciwko gwiazdą najwyższego formatu , takim jak Leo Messi czy do niedawna Cristiano Ronaldo, a mają okazję pokazać się na tle najlepszych dać z siebie wszystko i wybić się. 3. To jest FcB i na wszystkich frontach powinna dawać z siebie wszystko 4. wszyscy mówią olać pk, jest jeszcze liga i lm , a co jak odpadniemy z lm? Co wcale nie jest takie nieprawdopodobne, nagle zostanie nam tylko liga , poza tym większość topowych klubów walczy na wielu frontach , a niekiedy tu patrz liga angielska grają puchar Anglii i tarcza wspólnoty .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?