pakman
Dołączył/a: sierpień 2017
Elbląg
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata Wiemy, że Suarezowi jest dobrze w FcB, ale tak na upartego to gdyby się postawił okoniem to za rok nic byśmy za niego nie dostali ( 2021 koniec kontraktu) , a w trakcie tego sezonu trzeba by mu było zapłacić ok 16 mln plus podatek. Podejrzewam, że w klubie widzą to tak 16 mln kontrakt +48℅ podatek czyli wypłata ok 32 mln + 3 mln sprzedaż i 13 mln ewentualnych zmiennych= 35 baniek na pewno, a możliwe 48 .
3
Po wysłuchaniu tego odcinka zgadzam się tylko z tym, że tak naprawdę nie wiemy nic z tego co działo się w klubie i pewnie nigdy się nie dowiemy do końca jak było. Jedyne co jest pewne to słowa Messiego - że chciał odejść i ciągle chce odejść. Jak będzie teraz gdy Messi zostanie, czy odejdzie za rok, jak będzie wyglądała gra, kto będzie gral, czy Suarez odejdzie czy zostanie, kto zostanie kupiony, kto sprzedany, czy dojdzie do zmiany pokoleniowej ? Poczekajmy do końca tego sezonu. Ja kibicuje FcB na dobre i na złe z Messim i/lub bez niego.
4
@Cwaniak4 no tak się składa że w okresie kiedy obaj grali w ll to Cristiano był 3 razy królem strzelców a Leo 4 czyli różnicy zbyt wielkiej nie ma poza tym ,grał dla białych od 2009 r w 292 meczach i strzelił 311 goli czyli statystyka 1,06 gola na mecz natomiast Leo gra w pierwszej drużynie od 2005 roku rozegrał 452 mecze i strzelił 419 goli Co daje 0.92 gola na mecz. To sucha statystyka i dotyczy tylko ll bo patrząc globalnie na wszystkie mecze Krystyny we wszystkich ligach jego statystyka znacząco spada , ale z drugiej strony Leo nigdy nie grał w innych ligach , gdzie mógł by sobie tak dobrze nie radzić. Pozdrawiam
0
@RysPiczmistrzostwo świata pozdrawiam
0
@Jarecki0505 mimo wszytko fajnie było by gdyby wybrał jednak fcb, Ronaldo nie jest wieczny jak i ulgi podatkowe we Włoszech , które obowiązują chyba pierwsze pięć lat tak więc za 4 lata można negocjować jakiś transfer o ile De ligt będzie zainteresowany i będzie prezentował odpowiedni poziom, a i u nas będzie posucha jednak na ww świat się nie kończy i już za chwilę może się pokazać ktoś zdolniejszy za mniejsze pieniądze. Pozdrawiam
0
@Jarecki0505 Szczegółów klauzuli naradzie nie znamy , dlatego bezpiecznie przyjąłem 150 mln. Co do płacy De ligt-a to zależy ona od jego priorytetów, poziomu gry w tym sezonie oraz tego ile będzie mu mogła zaoferować FcB. ale i tak są to tylko moje dywagacje. Na pewno na chwilę obecną kluby włoskie mają przewagę że względu na system podatkowy. Pozdrawiam
0
@Piotr89SandWitam, komentarze są po to, aby komentować i każdy ma prawo do własnej interpretacji i wyrażania swojej opinii o ile nie obraża nią innych użytkowników. Co do snucia przyszłości klubu , nie mówię, że tak będzie, ale jest to jakaś opcja , która w mniejszym lub większym stopniu mogła być rozpatrywana przez zarząd klubu . Czas pokaże co pakuje zarząd klubu , ale nie oznacza to że w tym miejscu nie możemy dzielić się ze swoimi przypuszczeniami i spostrzeżeniami z innymi kibicami. Co do wychowania piłkarza takie sytuacje już nie jedno krotnie miały miejsce , nie koniecznie sytuacja 1 do 1 ale np. Pique odszedł do MU a następnie wrócił do nas, Pogba odszedł z MU do Juve,a później "chyba" już odchowany wrócił za grubą kasę do MU , w dzisiejszej piłce nic nie jest nie możliwe pokazuje to np kwota transferu Neymar-a. Pozdrawiam.
0
@Piotr89Sand nie rozumiem czemu jego komentarz miał by być niepoważny , ma sporo racji zresztą pewnie to wszytko jest zaplanowane . Barca na chwilę obecną nie ma miejsca dla niego w pierwszym składzie a de Light chce grać i się rozwijać , dlatego zostawia furtkę w postaci klauzuli . Jeżeli się rozwinie dostatecznie to za rok może być wykupiony do fcb . A co do Pique to już rok temu zapowiedział , że planuje zakończyć karierę w czerwcu 2020 czyli wszystko składa się w jakaś tam całość tym bardziej, że klub teraz nie ma wystarczających środków na wszystkie transfery i ich dalsze finansowanie.
0
Zgadzam się z kolegą nie jest on Iniesta , choć ja osobiście byłem za jego transferem i liczyłem, że w FCB wejdzie na szczyt swoich umiejętności,niestety z meczu na mecz jest coraz gorzej. Może Cou jeszcze odpali, jednak jezeli jest to problem z głową, to tu potrzebna jest praca że specjalistami . Należy podkreślić, że fizyczność oraz technika to nie wszystko, trzeba mieć też mocna psychika i nie spalać się gdy nie idzie . Wiem, że niewielu się ze mną zgodzi, ale należało by go sprzedać , taki klub jak FcB nie może czekać wiecznie aż piłkarz odpali . To była wielomilionowa inwestycja , która póki co nie zwraca się , a traci tylko na wartości, poza tym nie ma pewności , że jeśli teraz odpali to za rok nie wpadnie w kolejny dołek i znowu nie będzie odpalał 3/4 sezonu.
2
Morata jest wychowankiem atletico , grał tam do 15 roku życia i tam stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Do Realu tzn 1 skład w sumie grał może 2 sezony , 16 meczy w PL (nie dostawał zbyt wiele okazji do gry) i potraktowany został raczej jak towar przyszedł za darmo sprzedany za 20 mln do Juventus odkupiony za 30mln do Realu bo się pokazał i była szansa drożej sprzedać i tak się stało za 66 mln do Chelsea.
0
Przynajmniej na temat. Pozdrawiam
14
Bardzo słaby artykuły , który nic nie wnosi. Ciekawostki to takie informacje, które są raczej mało znane , a te powyżej albo są ogólnie dostępne np. Wiki itp lub niedotyczą bezpośrednio De Jonga
3
Tak , ja czuję emocje związane z PK , dlaczego ??? 1. Skoro FcB nie zależy to poco w nich brać udział i się meczyc? 2. Te rozgrywki mają na celu okazać szacunek słabszym drużyną grającym w Hiszpanii , mam tu na myśli zawodników słabszych lig , którzy nigdy w życiu nie mieli by okazji spotkać i zagrać przeciwko gwiazdą najwyższego formatu , takim jak Leo Messi czy do niedawna Cristiano Ronaldo, a mają okazję pokazać się na tle najlepszych dać z siebie wszystko i wybić się. 3. To jest FcB i na wszystkich frontach powinna dawać z siebie wszystko 4. wszyscy mówią olać pk, jest jeszcze liga i lm , a co jak odpadniemy z lm? Co wcale nie jest takie nieprawdopodobne, nagle zostanie nam tylko liga , poza tym większość topowych klubów walczy na wielu frontach , a niekiedy tu patrz liga angielska grają puchar Anglii i tarcza wspólnoty .
0
https://live.harleyquinnwidget.com/?livenow=0
0
Po pierwsze Neymar nie ma już w FCB więc jego czas się zakończył , po drugie Sergi Roberto jest bardzo przeciętnym zawodnikiem .
0
"świetny" nagłówek do artykułu matka i agentka rabiota...: A nie lepiej matka rabiota która jest jego agentka lub matka, agentka rabiota . Bo tak autor robi masło maślane i dopiero dalszą część nagłówka naprowadza czytającego , że to właśnie jego matka jest jego agentem.
2
Ogólnie pomimo faktu, że gra la liga , to pochodzi z Kolumbii , a tam mówi się po hiszpańsku. Więc nawet jakby grał we Włoszech to i tak język nie był by bariera . Na plus za tym graczem przemawia fakt że jakiś czas już trenuje w Hiszpanii i jeśli nawet mało gra to chociaż jakieś założenia taktyczne na treningach realizuje i na pewno analizuje grę innych napastników .
22
Jak dla mnie Neymar jest skończony, nigdy nie powinien wrócić do klubu z którego tak bardzo chciał odejść. Nie istotne , że jest dobrym piłkarzem, ale chodzi o szacunek . Niektórzy piłkarze odchodzili i wracali , ale robili to w innym stylu. Jak dla mnie Neymar to zwykły cwaniak , łasy na pieniądze i na neonów blask , z pierwszym mu się udało niestety jeśli chodzi o drugą sprawę , pojawił się Mbappe i przesunął Neymar na drugi plan. Gdyby Neymar zacisnął zęby i grając w fc Barcelonie poczekał w tamtym czasie jeszcze jakieś 4 sezony miał by szansę w naturalny sposób przejąć pałeczkę po Messim i stać się legendą fcb.
0
Masz racjie nie wiem co myśli sobie Dembele i tak naprawdę nikt z nas tego nie wie , nikt z nas też nie wie czy jego talent eksploduje , czy też nie , ale wydaje mi się, że ktoś tworzą forum na tej stronie i dając możliwość dodawania komentarzy chciała abyśmy my jako fani i obserwatorzy mieli możliwość wymiany zdania i swoich spostrzeżeń. Ps na spacer z rodziną też znalazłem czas pozdrawiam
6
Witam , trochę się z tobą zgodzę , ale myślę że z dembele jest troszkę inny problem . Jak mogliśmy zauważyć mundial rozpoczął od wyjścia w pierwszej 11 no ale około 60 min już opuścił boisko i kolejne mecze startował z lawy. I teraz trzeba zadać sobie pytanie czy w składzie Francji byli lepsi ... Skoro trener tak zadecydował to pewnie tak , a złożyło się na to wiele czynników slaby sezon i kontuzje itp , ale oprócz tego (to tylko moje zdanie ) wszedł w grę jeszcze pewien czynnik. Mysle że w porównaniu np do Mbappe , osuman jest graczem niedojrzałym psychicznie być może uważał że skoro kosztował 140 baniek i gra fcbarcelonie to już jest Bogiem (wiadomo jest tylko jeden) dodatkowo podrażnił go na pewno fakt że Mbappe gra wszystko i jest nr 1 w zespole, a jest młodszy i poszedł do gorszego klubu, być może trener zauważył że dembele będzie chciał bardzo się pokazać i rywalizować z kolegą , dużo dryblingów , indywidualnych akcji , malo gry zespołowej i realizacji taktyki. Co można potwierdzić faktami: dużo dryblingów i akcji indywidualnych w lidze francuskiej i niemieckiej , a gdy trafił do laliga zderzył się z dużą ilością graczy technicznych których już nie było tak łatwo przejść , poza tym to jak potraktował swoje poprzednie kluby -wymuszanie transferów . Uważam że on ciągle myśli o sobie jednak musi zrozumieć że klub jest najważniejszy , klub to też firma która musi zarabiać , a zarabia najwięcej gdy wygrywa , o ile gracz jest świetny i sam wyjaśnia mecze to jeszcze się broni , ale on jeszcze sam nic nie osiągnął więc powinien pochylić głowę i skupić się na ciężkiej pracy. Reasumując naradzie jest to gracz dużo przepłacony , ale mam nadzieję ,że jeszcze się ogarnie jego talent wystrzeli, a on sam dorośnie. Pozdrawiam
0
Może gdyby była w kolorach herbu to wzór nie wydawał by się taki zły .
0
https://www.transfermarkt.com/luis-suarez/transfers/spieler/44352 wycena 70 mln , jeśli chodzi o Williana to cena 32 mln. Komentarz dot. Suareza oraz jego cena to moja subiektywna opinie i nie musi się pokrywać z opiniami specjalistów od transferow, żądań klubów oraz cen jakie dyktuje rynek. Jednak naszymi komentarzami mamy pokazywać swój punkt widzenia w różnych sprawach i poszerzać wspólnie horyzonty o nowe możliwości, ponad to jesli dojdzie do takiego transferu zawsze możemy do niego wrócić i sprawdzić kto ma racjie, a póki co to narazie tylko spekulacje. Pozdrawiam
0
Czytam komentarze i tak trochę slabo Panowie . Przede wszystkim nie ma co się denerwować i wybiegać daleko w przód, co ma być to będzie , a co do Suareza stwierdzenie, że się skończył jest nie na miejscu , fakt miał gorszy sezon , wiele spalonych , mniej goli, ale może jeszcze odpali Ronaldo też kulał na początku sezonu, a w wiosennej rundzie brylował. Jednak jeśli mieli byśmy go sprzedawać to realna cena za niego to od 80-90 baniek przecież on ma 31 lat , więcej to można wyciągnąć z PSG lub jakiejś chińskiej ekipy.
2
Przykro mówić , ale po bardzo dobrym spotkaniu w LM z Juve można powiedzieć, że zostały wspomnienia. Mecz ze Sportingiem wygląda jak droga przez mękę. Jak zwykle jest posiadanie, ale nic z tego nie wynika. Zgadzam się z przedmówcami, którzy twierdzą ,że Pique gra bardzo słabo, zresztą taką formę utrzymuje od początku sezonu (niedokładny, spóźniony ). Rakieta też miał chwile przebłysków na początku sezonu , ale to raczej będzie kolejny słaby sezon. Brak nam nieprzewidywalności , pazura, no i trochę więcej strzałów. Obawiam się , że dobrze broniący się Sporting jest w stanie wyjść z dobrą kontrą,która będzie zabójcza . Aż strach pomyśleć jaki był by wynik gdybyśmy dziś trafili na PSG, które dobrze się broni grając z Bayernem i wychodzi z zabójczymi kontrami , ale pamiętajmy , że tam jest większa jakość zawodników.
0
Hej, raczej nie powinno być problemu o ile nastroje wśród socios są podobne do naszych. :) Wszystkich socios jest 110 000, tak jak napisał autor 15% to 16 500 os to wcale nie tak dużo do zebrania, licząc ze samo Camp nou może pomieścić ok 99 000 os, a po drodze czekają nas 2 mecze na domowym obiekcie.
Oczywiście wiemy, że muszą zostać spełnione pewne warunki, aby można było złożyć wniosek o wotum , ale i tak nie powinno być kłopotu.
Jeśli chodzi zaś o samo głosowanie nad odwołaniem zarządu to w nim musi wziąć udział co najmniej 10% osób uprawnionych do głosowania tj 11 000 os, a za odwołaniem zarządu musi być 2/3 os czyli ok 7 350 os . i tu nasuwa się pytanie czy w Hiszpanii większość jest za czy przeciw ???
Ja osobiście trzymam kciuki , żeby się udało bo aktualni włodarze klubu nie mają żadnych argumentów na swoją obronę. Pozdrawiam