panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Takiego gościa trzeba czasem zabierać na ławkę rezerwowych i wpuszczać go, kiedy rywal jest na łopatkach, żeby się ogrywał i poczuł klimat gry na najwyższym poziomie. Kasper Dolberg w wieku 18 lat strzelił w sezonie dla Ajaxu 18 bramek.
0
Nie jestem przekonany, czy jest na tej drodze, bo meczu z Murcią nawet nie rozpoczął od pierwszego gwizdka sędziego tylko wszedł, później w ciągu 10 minut popełnił jednego wiel-błąda i generalnie tyle go zapamiętałem. Piłkarz jest na dobrej drodze, gdy dostaje swoje minuty i szanse w pierwszej drużynie w meczu z poważnymi rywalami, bo przepraszam bardzo- ale z grajkami na poziomie Murci to się mierzy co tydzień w drugiej drużynie - taka jest prawda.
Porównań do Mbappe nawet nie komentuję - to tak absurdalne, że nawet nie wiem od czego zacząć.
2
Prawda jest taka, żeby ocenić talent i możliwości, trzeba rzucać ludzi stopniowo, ale jednak na głęboką wodę. Tak swego czasu zaczynali Messi, Iniesta Busquest i nie chce mi się już wymieniać całego świetnego pokolenia piłkarzy. Tacy gracze jak Bojan czy Jeffren również dostali taką szansę i jej nie wykorzystali, albo po prostu się nie sprawdzili, a ich kariery pokazują, że faktycznie klub słusznie się ich pozbył. Gorzej, jeżeli taki Thiago swoją szansę (tak uważam) wykorzystał a i tak został sprzedany. Nie wolno popełniać takich błędów, a wychowanków i gwiazdy wyrosłe na własnym podwórku, trzeba cenić wyżej niż potencjalne nabytki do ściągnięcia.
0
masz rację, jak w wieku 19 lat jest czołowym zawodnikiem drużyny rezerw i klub wiąże z nim duże nadzieje, to osiągnął już wszystko co miał do osiągnięcia i powinien zakończyć karierę. Póki co facet NIC nie osiągnął, co miałoby znaczenie w dużym footballu, może osiągnąć wszystko, ale na tę chwilę, nie ma nic.
I co z tego, że " niektórzy debiutowali w wieku 17 lat i teraz ich nie ma." ? A niektórzy debiutowali w wieku 17 lat i zdobywają złote piłki i co chcesz udowodnić ?
30
jest przykładem dla całej Cantery bo w wieku 19 lat zagrał 10 minut w podrzędnym meczu w pierwszej drużynie ? Przykładem może być Sergi Roberto, który do tej drużyny wszedł na stałe, Cucurella jak na tę chwilę musi dopiero pracować na angaż i więcej minut. Mam nadzieję, że gdy już Turan, Vermalen, Gomes sPaco swoje rzeczy i pojadą robić karierę w innym miejscu, to zawsze dwóch wychowanków gotowych wejść przy stanie 3:0 dla naszych na ławce się znajdzie. Tak zaczynał Messi, Iniesta, Busi, Pedro. 10 minut z Murcią to jednak stanowczo za mało na cokolwiek.
0
Jeżeli taki Jose Arnaiz nie może się przebić, a w pierwszej drużynie pojawia się Andrzej Gomes, to jednak coś tu jest nie tak i w grę wchodzą nie tylko czynniki sportowe.
2
ja myślę, że Valverde mógłby czekać do 2027 na rozegranie Paco i niewiele by z tego wynikło, ten gość, po prostu tu nie pasuje i to widać gołym okiem.
14
Denis Suarez - dziś chce, bardzo chce i w konsekwencji: za bardzo chce, to go spala.
Andre Gomes - dostosuje się poziomem do każdego rywala,on po prostu nie chce, by chłopakom było przykro
Paco Alcacer - powinien sPaco swoje rzeczy i zmienić klub - z tej mąki chleba nie będzie
Młode Chłopaki - zasługują by wprowadzać ich do pierwszej drużyny i dawać im szansę
Verminator - jak dla mnie na plus, potrafię zrozumieć, że jest podstawowym obrońcą reprezetnacji Belgii
2
Właśnie komentator świetnie to podsumował: "ten mecz nie jest godzien mego potu" Andrzej Gomes :)
12
Andrzej Gomes to prawdziwy altruista z sercem na dłoni, mógłby zniszczyć Murcie jednym zarzuceniem grzywki, ale stwierdził, że stanie sobie z tyłu i będzie wycofywał piłki...
0
Alena w tym meczu: raczej na minus, więcej się po nim spodziewałem.
0
Pierwsza połowa stała na tak wysokim poziomie, że mecz Chojniczanki z Górnikiem Zabrze wydawał się naprawdę ciekawą alternatywą. Trener Valverde pewnie był smutny, że musiał oglądać ją w całości i nie miał się jak przełączyć na Chojniczankę.
21
po cichu liczyłem, że wreszcie Andrzej Gomes odpali ... o moja naiwności !!!
0
Tak z jednej strony widziałem Goretzkę w Schalke w dwóch meczach i co dużo mówić, gość ma talent i byłby wzmocnieniem, poza tym jest młody. Z drugiej strony myślę, że jego sprowadzenie równałoby się wystawieniem walizek za drzwi Aleni. Jeżeli zdecydowałbym się na ten ruch, to jednocześnie sprzedałbym Rakitica, Gomesa i Turana bo zwyczajnie z pomocy będzie za ciasno, szczególnie jeżeli jeszcze dołączy do zespołu Coutinho (to ponoć kwestia godzin, a prezentacja w poniedziałek).
22
Ale po co kupować go teraz za parę milionów euro, jeżeli za 2-3 lata będzie do wyjęcia z Bayernu Monachium za kilkadziesiąt milionów euro ?
0
no to przywaliłem z tą szkółką faktycznie, dzięki za merytoryczną korektę :) Chociaż i tak uważam, że w tych pieniądzach było warto :)
0
Ja myślę, że w obecnej formie Pique, lepiej na tej pozycji sprawdziłby się Verminator, gdyby tylko ciągle w krzyżu nie łupało.
0
No tak, oczywiście masz rację, chociaż mam tutaj na myśli raczej ostatnie okienko transferowe. pomyśl, że tyle pieniędzy zapłacone za Andrzeja Gomesa czy Paulinho (29 lat - sporo), Sanchez pochodzi z renomowanej szkoły Ajaxu, ma świetne warunki fizyczne, jest młody i już ograny, a patrząc na formę Pique, nie jestem przekonany czy rozmawiamy tylko o zmienniku :)
pzdr ! :)
0
Było brać Sancheza z Ajaxu, tanio było i dobry piłkarz, sprawdza się w Tottenhamie. Miny w akcji nie widziałem, więc się nie wypowiem, ale może też będzie dobrą opcją i na pewno atrakcyjny cenowo, chociaż ja tam wierzę w Marlona, świetnie się rozwija w Nicea.
27
To niech otoczenie Yerry'ego Miny sobie pomyśli, że kibice Barcy to wszystko mają na co dzień i muszą z tym żyć...
0
Jak dla mnie przynajmniej Alena powinien jednak dzisiaj dostać szansę od pierwszej minuty. No kurcze, ale jakieś powody do pozostania tym chłopakom trzeba dać .
A Paco przesunąłbym na obronę, przynajmniej pewność, że będzie na zero.
0
Barcelona w poprzednim sezonie grała znacznie bardziej spektakularnie niż Madryt i niestety skończyła dwa punkty za nimi. Biali nieraz mordowali, męczyli, a boiskowy cham w ostatnich minutach nieraz ratował mecze, w czasie gdy my z kolei traciliśmy zwycięstwa. Teraz, powiedziałbym, że gra jest zrównoważona, Barcelona mecze wygrywa, z jednej strony jest to 2:0, ale z drugiej strony, nie można powiedzieć, że jest to zwycięstwo wymęczone, jeżeli mecz i wynik są kontrolowane w pełni. I ta bramka, którą MATS z Umtitim przeistoczyli w prawdziwą twierdzę. Z odejściem Neymara, wrócił Jordi Alba i po ostatnich meczach sądząc, także Luca Digne. Oczywiście znacznie gorzej wygląda Suarez i coś czuję, że on już lepszy nie będzie, niestety, ale to zmartwienie trzeba rozwiązać w kolejnych okienkach transferowych, najlepiej kimś, kto nazywa się Dybala, Griezmann, Andrea Belotti czy Martial.
7
Klopp tyle czasu spędził na zatrzymaniu na siłę Coutinho, że wyleciało mu z głowy, że jego drużyna nie posiada obrony...
1
Przy takiej dyspozycji Szefunia, Pique może spokojnie siedzieć na ławce i myśleć o swoich sprawach pozaboiskowych. A niejaki Marlon w Nicei świetnie sobie radzi ... :)
5
Wnioski z wczoraj:
1) wymęczone 3pkty = 3 pkty po meczu wygranym 4:0
2) Roberto środek pomocy, Semedo na PO
3) Rakitic częściej na ławce, a w jego miejsce Paulinho
4) Potrzebny napastnik od zaraz, Suarez do Juve.
24
Jedno jest pewne, zarówno jeden jak i drugi pismak nie trafią składu :)
0
Mam nadzieję, że Albajak najszybciej dojdzie do zdrowia, ale cieszę się, że Digne pójdzie za ciosem. Po transferze NEymara, ten zawodnik odżył, co widać i co cieszy.
0
na stronie o sporcie, zawsze można podarować sobie zdjęcie polityka w profilu :) Oczywiście mi to nie przeszkadza, bo i tak ich wszystkich mam w ...
4
Dembele czy Mbappe, to wybór nieziemsko trudny, klub obrał drogę kupna Dembele i okaże się czy dobry. Trzeba pamiętać, że Mbappe wylądował w lidze francuskiej i będzie mierzył się z rywalami o klasę niższymi niż w lidze hiszpańskiej. Jedyne co boli, to że Dembele nie przyszedł sezon wcześniej, za 10razy (?) mniejsze pieniądze, pytanie tylko czy wtedy rzeczywiście aż tak rozwinąłby skrzydła.
0
Po tym co Valverde wyczynił w kwestii sprowadzenia Paulinho, zacząłem ufać temu facetowi i wierzyć w jego plan. Sprowadził chłopa, w którego nikt nie wierzył (na czele ze mną), w sile wieku i w sile fizycznej, a ten z buta zaczął robić różnicę.
Mam nadzieję, że "odkurzaczem" wjedzie w obecną kadrę, odstrzeli wszystkich nierokujących, wiecznie niespełnionych i piłkarzy, którzy w klubie 365 dni w roku mają wakacje (Arda) i da szansę młodym zawodnikom z kadry B. Jeśli się przyjrzeć Luisowi Enrique i dotychczasowym porządkom, tylko Sergi Roberto na dobre zawitał do składu - sądzę, że to trochę mało.