paquito88
Dołączył/a: czerwiec 2011
Rzeszów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TroY_PL Ferran ok ale jak to Olmo wymyślił no bajka
0
Canal+ przesadził z tą flagą UE nad zegarem.
0
@niepijpiotrek wydaje mi sie, ze piłka mogła jednak dotknąć Rashforda jako ostatniego.
0
@KSIazE666 czyli w skrócie, tradycyjnie obsadzili stanowiska swoimi świniami i wykonywania grzecznie wszystko to, co dyktatorska UE kazała. Dzień po tym jak PO doszło do władzy nagle fundusze byly odblokowane (co deklarowała sama Ursula). Wiadomo, swoim damy i bedziemy pilnować by nasi siedzieli przy korycie :D brawo demokracja (w lewackim rozumieniu), brawo, chylę czoła. PS. Łamanie konstytucji w wykonaniu PO nie łapie się pod brak praworządności?
4
@Meskalina mają syndrom wiecznie pokrzywdzonego.
3
Cały ten Real to mentalne przedszkole. Zawodnicy i prezes są na poziomie 4 latków. Zero klasy, zero procesu myślowego, zgrywają wielce pokrzywdzonych a gdy wszystko dzieje sie na ich korzyść to jakos wszystko jest ok. Tworzą nową rzeczywistość z tą swoją propagandową tubą. Niesamowity brak klasy.
1
Komentarz usunięty
2
@Czajka90 wybacz mu, chłopiec pisał tak podjarany, że literówka mogła się przydarzyć. Poza tym widać jak bardzo mocno skupiał się na merytorycznych argumentach, które przedstawił :)
1
Komentarz usunięty
2
@macio_944 aha, czyli wszystko w porządku. Rozumiem, że nie da się stworzyć takiej Unii bez korupcji, bez lobbingu, bez działania na niekorzyść obywateli UE. To niemożliwe, dlatego musi być korupcja, lobby, złodziejstwo w zamian za pokój. No fakt, bo przed przystąpieniem Polski co UE nie bylo pokoju :D
Czyli spoko, skorumpowany lewacy z UE mogą kraść, wpływać na demokrację w poszczególnych krajach, korumpować urzędników, podporządkowywać sobie takiego Donalda czy Rafała, pakować poszczególne kraje w ogromne kredyty by miec wpływ w przyszłości na wybór władz w danym kraju, no i wszystko jest w porządku. Mi to bardziej przypomina komunistyczną dyktature, która nie ma nic wspólnego z demokracja. A gdy ktoś wyjdzie z UE to UE obraża się jak 3 letnie dziecko, tupie nóżką i utrudnia danemu krajowi wszystko co sie da. Nie mowię nawet o tworzeniu jakichś śmiesznych praw i wymagania ich od poszczególnych krajów w zamian za pieniadze, bo chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że UE nie powinna mieć żadnego realnego wpływu na naszą politykę prawda? No kraina mlekiem i miodem płynąca poprostu :D
0
@Tasde a kto kazał dwojgu ludziom brać ślub? Postępowe lewactwo zepsuło większą część Europy i dalej chcecie psuć do cna każdą sferę życia. To, że Wy lewacy wszystko jesteście w stanie zniszczyć juz wiadomo nie od dzisiaj, macie za nic wartości, jesteście niedojrzali emocjonalnie i uważacie, że życie to zabawa. Żyjecie w jakimś wydumanym świecie, utopijnym bo taki świat jaki sobie w swoich główkach wyobrażacie nie istnieje ale dalej brniecie w to. Małżeństwo, rodzina, bezpieczenstwo, rozsądek, przestrzeganie podstawowego prawa, wszyatko to jest dla Was zabawą, jak male dzieci w piaskownicy.
1
@David_Martin hehe u nas :)
0
A gdyby tak zrobić środek Inigo - Bastoni? :)
0
Przy całej sympatii i docenieniu jego osiągnięć, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.
Coraz bardziej odstaje od reszty ekipy, nie daje takich liczb jak na początku, zaangażowanie w meczach coraz mniejsze, koledzy coraz rzadziej mu podają niestety, a chce zarabiać rekordowe sumy w zespole. Jeśli faktycznie ma takie podejscie to niech odejdzie.
1
Trzeba będzie się ładnie rozstać i tyle. Szkoda, że facet, który przez całą karierę zarobił tyle kasy, u jej schyłku nadal patrzy na finanse. Wg mnie totalna glupota ale co ja tam wiem, mam inną perspektywę a on od ponad dekady przywykł do milionowych przelewów.
1
@Zaglloba masz racje, interpretację są coraz bardziej odklejone od realiów. Jak dla mnie trzeba tą całą uefe zaorać bo coraz bardziej lewacko tam sie robi. Na nich nie mozna złego slowa powiedzieć a oni mogą popełniać błędy i kto wie jakei przekrety robic i wszystko jest ok.
1
@Litman powiem Ci dlaczego tak jest z tym strzelaniem bramek. Gdy idziesz 2 na 2 i masz przed sobą 30m czystego pola do bramki a strzelenie gola zależy od tego, czy dokładnie podasz kumplowi jest w cholere łatwiejsze niż strzelenie gola gdy w polu karnym jest 10 graczy rywala plus kilku z Twojej ekipy. Zwyczajnie ekstremalnie mało miejsca, duzo nóg, mało przestrzeni na jakies uwalniające podanie. Dlatego rywale nie potrzebują wielu sytuacji do strzelenia gola a my sporo.
0
@KibicBarcy84 w zasadzie to wystarczy obrona i atak bo w pomocy mamy kim grać, o ile nie ma plagi kontuzji rzecz jasna.
0
Nie rozumiem zmian na ostatnie 2 minuty w momencie kiedy przegrywamy a od pol godziny u nas nie ma nikogo w srodku pola bo oddychamy rekawami
1
@krisso78 zamieszanie zaczelo sie przed wejściem Lewego. Idź spać czlowieku
0
@LUKi_81 fakt, nie gramy tak od wczoraj i powinien być duży nacisk na to
0
@Marcinss10 nic dodać nic ująć
1
@LUKi_81 taka obrona pozwala nam tak cisnąć rywala. Żeby to z tyłu ogarnąć musielibyśmy mieć w obronie samych sprinterów by mogli ścigać się z atakującymi. Dla mnie to niezrozumiałe bo gdy Hansi wie, że tak chce grać, kazdy obrońca automatycznie miałby od pierwszego dnia dodatkowy trening szybkościowy by w tym elemencie byli najszybsi w Europie.
4
I gdzie są te dziewczynki, które tydzień temu tak płakały, że to jest juz koniec, że już odpadliśmy?
1
@Tomaszekkkkk patrząc jak po porażce w Copa del Rey 0:4 siedliśmy na nich w 2. meczu, tutaj wiele moze się wydarzyć. Na pewno trzeba wierzyć bo odrobienie jest możliwe ale też trzeba liczyć się z ewentualną porażką. Mam nadzieje, że dzisiaj pod postem meczowym dzieci nie będą pisać durnych komentarzy tylko zajmą sie kibicowaniem albo pójdą grzecznie soać po dobranocce skoro przerasta ich sport :)
VeB
0
@dzefrej234 zgadzam się. Ale przeraża mnie jak wielu idiotów zwyczajnie przez powtarzanie tez oderwany od rzeczywistości przebija się i kreuje obraz całości na nowo.
0
@dzefrej234 moze my powinniśmy Madrytowi przypominać o czasach Franco i kreować teraz jego dalszy wpływ na piłkę w Hiszpanii
0
Odcdzis przestaje czytać wszelkie artykuły, wypowiedzi graczy, trenerów, "ekspertow". Ludzie są umysłowo doszczętnie upośledzeni, każdy ciągnie w swoją strone bez względu na fakty. Są w stanie powiedzieć, ze czerwone jest czarne jeśli to dla nich korzystne. I nie pije tutaj do tej sytuacji bo sędziami tez jestem juz zmęczony. Patałachy. Var to samo, siedzi 2 typków w kabinie i oglądają mecz na ekranach, powtórki, słów motion, pierdyliard kamer i 2 miesięczne niemowle spisywaloby sie lepiej niz varowcy ale oni chyba tam chleją albo śpią albo panienki obracają bo na pewno nie oglądają meczu.
Nikt normalny tak wybiórczo nie podchodzi do swoich obowiązków i nikt normalny nie zaprzecza faktem zgrywajac wiecznie pokrzywdzonego.
0
@damcio24 no dobra i co z tego? To jest sport, tu sie wygrywa i przegrywa, tu się popełnia błędy. Kibicuje Barcelonie od 98 roku i nie takie czasy przeżyłem. Podejdź do tego bardziej na chłodno, dla własnego dobra. Jest jeszcze 2 polowa i drugi mecz a ludzie tu zachowują sie jak obrażone dzieci i pewnie gdyby oni grali to by na drugą połowę nie wyszli bo przeciez mecz jest juz przegrany, w ogole przez tą sytuacje odpadniemy już teraz z LM, przegraliśmy LL i brak kwalifikacji do LM na kolejny sezon. No kurde ludzie! Szczęście wasze, że adminem tu nie jestem bo towarzystwo byloby z tego serwisu wywalone jeszcze tej nocy bo ewidentnie masa ludzi tu kibicować nie potrafi i ma poważne problemy psychiczne wymagające leczenia.
20
Czytam, czytam i stwierdzam, że 95% komentujących nadaje się do psychiatry ze względu na niezdrową frustrację. Ogarnijcie się dzieci! Gramy dalej.