1

@partymaker dokładnie taki model opieki zdrowotnej miał na myśli, jak piszesz, na wzór Niemiec.
Ale lewactwo przecież nie powie tego swoim fanom bo lepiej jest wybrać fragment rozmowy wygodny dla siebie (w dalszej części mówił, że przy tym wszystkim NFZ zostaje) wyolbrzymić problem szukając najbardziej absurdalnego argumentu, który jest fałszywy i puścić w świat niczym ruska propaganda. Bez znaczenia czy jest to kłamstwo czy nie bo jak widzimy politycy kłamią niesamowicie a jeszcze bardziej niesamowite jest to, że ludzie ich bronią mając podane jak na tacy kłamstwa.

Jakoś w Niemczech nikt kredytów na opiekę zdrowotną nie bierze.

1

@tbas podstawą jest to, że ludzie w lewejnstrony rzucili tekst, że Mentzen chce prywatnej służby zdrowia. Co jest bzdurą i tradycyjną lewacką manipulacją.
Tekst jak to na lewicę przystało.oparty na fragmencie wypowiedzi pieknie wybranym by było wygodnie.
Owszem takie coś Mentzen powiedział, ale już lewactwo nie doda, że państwowa służba zdrowia zostaje. I robi się burza z niczego w tym momencie.
Druga sprawa, Mentzenowi chodzi o taki system jaki jest np w Niemczech, gdzie jest wiele kas chorych i ty decydujesz do której należysz. Nie ma mowy o braniu kredytów na leczenie jak w USA więc nie siej fermentu człowieku. Zostałeś zmanipulowany przez lewacką propagandę jak wielu Polaków i powtarzasz dalej to co szczeka chihuahua bez chwili refleksji.
To przykre jak społeczeństwo daje sobą manipulować przez propagandę całej lewej strony sceny politycznej. A Hołownia kompromituje sam siebie w sposób konsekwentny.

0

Usypiająca, słaba pierwsza połowa z naszej strony

0

@Ares! nikt by tego nie wyciągnął

1

No Arsenal jednak mocny jest

0

Wszyscy, którzy znają historię Flicka wiedzą, że porównywanie go do Kovaca to obelga dla Niemca.

7

@4Fabregas4 zgadzam się. Ale czy Ty widzisz kogoś innego czy tylko Lewandowskiego na tym boisku?

0

@yoli on ma prawą nogę tylko do podpierania się. Skoro dzisiaj Raphinia jest na ławce to wydaje mi się, że lewonożny Yamal wędruje na lewe skrzydło a Ferran na prawe.

11

Ale Yamal mnie czasami wkur... zamiast podać jak człowiek prawą nogą po ziemi to szuka kwadratowych jaj utrudniając najprostsze rzeczy.

0

Mam wrażenie, że Antony dopieronw Hiszpanii pokazuje jaki jest dobry. Mega szybki z piłką przy nodze.

0

@yoli chyba się odnalazł na boisku skoro strzelił :)

1

@woro1 u nas w ekipie co drugi ma rękę w gipsie. Zaczęło się od Felixa a teraz to już styl bycia.

0

Pozytywy:
Real traci 3pkt
Mbappe nie strzela bramki

Teraz tylko my musimy wygrać i Lewy może coś strzeli. Byłby to idealny koniec dnia.

3

Brawooo Valencia :D

0

Myslucie, że sędzia doliczy 10 minut by biali mieli szansę strzelić???

0

@Rarenzio może nie chodziło mu o szybkość, bo całą resztę, trzeba przyznać, trzyma na wysokim poziomie.
Druga sprawa, zauważ, że w wielu meczach Robert wychodząc na pozycję nie dostaje podań, zatem nie ma do czego dobiegać, a gdy te podania są to stoi bo wcześniej nie dostał 100 razy gdy wychodził gotowy. Brakuje trochę synchronizacji między nim a Yamalem czy Raphinia. Technicznie też nie jest super, nie ma co się oszukiwać, ale skoro nastolatkowie z La Masia urodzili się z piłką przy nodze a Robert wyrwał się późno spod polskiej myśli szkoleniowej to trudno oczekiwać, że będzie się nagle bawił jak Ronaldinho. Choć jak na jego wiek i start i tak uważam, że rozwinął się.
Nie ma co dywagować, mamy polskiego napastnika który nadal strzela bramki dla najlepszego klubu na świecie mając 36 lat. Nie ma drugiego takiego na świecie. Wielu młodszych w Europie nawet nie zbliża się do wyników strzeleckich Roberta z poszczególnych sezonów. Zatem powiedz mi, na co Ty narzekasz tak właściwie?

0

@Rarenzio jedynie trochę więcej zrozumienia potrzeba. Żaden zawodnik w okolicy 35 roku życia nie będzie wyglądał jak gracz 25 letni.

0

@DonPancio ok ale to nie zmienia faktu, że zagranie było bardzo niebezpieczne.
A co w przypadku, gdy zawodnik nie uderza rywala pełną stopą ale i tak złamie mu nogę lub podetnie Achillesy korkami? Też żółta? Takie wejścia od przodu czy boku kiedyś były nazywane nakładką i z urzędu było czerwo. Teraz przypadkowy stepel jest tak samo oceniany jak nakładka wyprostowaną nogą na Achillesy. Trochę nie rozumiem kompletnie.

0

@Rarenzio ale tu chodzi o to żebyś Ty sobie zdał sprawę z pewnej rzeczy. Lewandowski w jego wieku wyprawiał cuda. A Ty oczekujesz, że 36 letni zawodnik będzie równie szybki co ponad dekadę młodszy kolega. Trzeba dostrzegać wady i zalety obu ale Ty trochę się odkleiłeś gościu. Takie porównania nie mają sensu. Jeden i drugi mają mocne i słabe strony.

Ehh mam wrażenie, że na tej stronie coś za dużo niestabilnej emocjonalnie dzieciarni przybyło. Zdanie zmieniają częściej niż Tusk i Trzaskowski.

2

@drifboy25 co się dziwisz, pora późna, w jego wieku ludzie wcześniej chodzą spać to i jemu się przysypia bo mecz spokojny.

0

@Dfd222 i prawą nogę żeby jeszcze wytrenował

0

Oho, Sorloth po przerwie wejdzie.

1

@Rarenzio przypomnij mi ile lat dzieli jednego i drugiego?

1

Trochę senny ten mecz. Spokojne tempo. Komentatorom brakuje tematów ratunkowych. Ale byle do zwycięstwa.

0

@Pin0chet jak nie mają siły biegać to żadne poddanie się tylko lepiej wpuścić kogoś świeżego niż trzymać ludzi, którzy oddychają rękawami.

0

@MrJanKo wbrew pozorom Sociedad jest bardzo niewygodnym rywalem. Mega ambitni, gryzą trawę a gdy poczują krew to nie mają kompleksów.

0

Mam wrażenie, że Camavinga i Alaba są najsłabszymi obrońcami Realu w ogóle.

2

Camavinga sam siebie sfaulował i akcją przerwana. W sumie taktyka niezła hehe

0

No jest meczycho trzeba przyznać

0

Co te prześcieradła tam odstawiają to jest niebywałe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?