2

@Kgorecki2500 Codziennie coś wrzucasz, i o większości możesz napisać, że po prostu dałeś się złapać. Po prostu tylko zobaczyć coś anty rządowego, oczka się świecą i już ctrl c i ctrl v na la bambe

1

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub_87 I jest najrozsądniejsze

6

@MesQueUnClub_87 Ale czaisz być za Tottenhamem i Pisem? Co za combo XD

3

@Kgorecki2500 Walczysz, walczysz dalej zaciekle wraz z kilkoma kumplami. Życzę wytrwałości, bo czasami po prostu można się pośmiać, a śmiech to zdrowie.

1

@norbi77 W sumie Laporta raz go już chciał, ale powstrzymał go Cruyff

0

@ArterkHD Monika Brodka

2

@Sawik_10 Tak jak przez 8 lat byli rozliczani? Póki co to twój pisland zostaje krok po kroku rozliczany, a jest za co, oj jest za co.

1

@Michael24 "1. **Potrzeba czasu na implementację wizji:** Nowy trener potrzebuje czasu na zaimplementowanie swojej wizji,"

Potrzeba czasu?
Nowy trener?

Ty czytałeś co w ogóle napisałeś czy nie za bardzo?

0

Komentarz usunięty

5

A kiedy szczere granie? Szczera taktyka? Te artykuły niektóre brzmią czasami jak z jakiś blogów o psychologii.

5

Nazwijmy rzeczy po imieniu. Tylko skończeni kretyni chcieliby sprzedaży Araujo.

0

@michalgajdek Bo katalońce to dziwni ludzie

0

@ToWinaSedziego Brak takiej dyskusji

3

@HighestInTheRoom Argentyna ewentualnie Miami. Ambasada przyjmuje.

0

@ToWinaSedziego A ty zapodaj mi proszę jeśli możesz ;)

0

@Rewolucja123 Xavi oszczędzi ci tego zmartwienia odpadając już z Napoli.

0

@arasz1819 Z Chelsea to on poleciał dwa razy

1

@Kamiloza91 Czyli jednak Xavi ma jeszcze jakiegoś ślepego obrońcę XD

0

Ile Mourinho ma już tych zwolnień na koncie? XD
Rzeczywiście prawdziwy „The Special One”.

0

@Aragorn33 Obyś miał rację.

1

Komentarz usunięty

0

@Aragorn33 I nic im nie zrobią co najgorsze ;)

0

@Ronad10 Błędy indywidualne biorą się z braku morali. Skąd się wziął brak morali? Z tego jak ten zespół wygląda na boisku i jak nie funkcjonuje. Nic nie działa, piłkarzy gra nie cieszy tylko męczy. I to wszystko jeszcze potęguje potem nagonka w prasie.

0

@PatrychoO Jasne, w rzeczywistości mu się nie chciało i miał to w dupie XD. Co też mnie wcale nie dziwi.

0

@Encore Tu był potencjał na GOATA futbolu, ale podejście i pechowa kontuzja wszystko popsuły.

4

Sysia odbierała nagrodę?

8

@Rust_Cohle I ten Bellingham na siłe XD

2

A może panie Lapcio taki Jurgen Klopp? Zamiast przewalać flotę na średniaków typu Raphinha lepiej zainwestować i tak mniej ale lepiej w profesjonalistę. Oczywiście to myślenie życzeniowe, bo wiadomo że Niemiec i tak tu nie przyjdzie.

1

@Rifek No, ale w sumie gdyby się zastanowić to Xavi nam przynosi wstyd więc użycie tutaj tego sformułowania wcale nie mija się z celem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?