4

Rozumiem, że strata władzy może być bolesna, ale odpieprzanie aż takich rzeczy? Chorzy ludzie podążający za jeszcze bardziej chorym małym człowieczkiem

9

@bartekvisca Jeszcze pytasz XD

1

@hayek No i makale XD

1

@hayek Tak wiemy, wierny wyznawco długopisa ;)

3

Większy pisowiec od @Criss18Barca który próbuje udawać, że nim nie jest ale mu to totalnie nie wychodzi?

2

@Faro Ale co właściwie da? Xavi tu za wiele nie zarabia. W tym Katarze mu pewnie płacili więcej. A tutaj jest ciągle nastawiony na stres i krytyke, która też zbiera i to potężną i zasłużenie.

0

@pioz123 Zaszkodzic? Fakt powinien zostać zwolniony już teraz. A ja się jeszcze „godzę” na dalsze męki.

0

Naszła mnie myśl w ten mróz potężny. Xavi w lato sam zrezygnuje, nie ma opcji że nie.

2

@MesQueUnClub_87 Wypisz wymaluj Jaro

8

Pis robi z tego kraju takie pośmiewisko…

0

@draxidox We wszystkim

5

W taki mróz ustawowo powinno być wolne

1

@Encore Karma za bycie debilem

0

Kipa zamarza przy zaciąganiu nosem. Po prostu dramat takie mrozy

2

@Rust_Cohle Schoels był dobry, ale to nie ta klasa co Lampard i Gerrard.

0

Xavi dalej trenerem? Błąd w matrixie

0

@MESSIah16 Hahah no napisałem ci wcześniej, że to raczej niemożliwe obecnie aby Brazylia nie awansowała na mundial. Ale ci szczeknąłem haha ojojoj, dumę ci uraziłem wtedy? Przepraszam wielce mesjaszu

0

@MESSIah16 Pieprzysz takie oklepane frazesy, że aż na wymioty zbiera panie „żałosny”

7

@MESSIah16 Skończ w końcu filozofować. Jesteś w tym słaby i nudny.

1

Denzel znowu na farcie

4

@MESSIah16 Przecież to jest niemożliwe żeby się nie zakwalifikowali. Zejdź na ziemię

4

@Firestone Można też się poduczyć interpunkcji

0

@MarioVeB! Salah nie zaczął tak od razu grać na poziomie. Stopniowo się budował.

0

@Rust_Cohle Zawsze może zakończyć karierę. Zmienić trochę wygląd aby go było trudniej rozpoznać i wyjechać do jakiejś Afryki czy tam Tajlandii(podobno lubi transy) i wieść spokojnie spontaniczne życie.

5

Mamy 2024 rok, 8 stycznia, godzina 10:43 a Xavi dalej niezwolniony.
DRAMAT

0

@agaFCB Miałem nadzieję na wszystkie szlemy, plus IO. Ale to zbyt optymistyczne było już na starcie :/. Licze na Garrosa, IO i będzie koniec kariery :(

0

@MarioVeB! Ale co Salah? Sam chciał odejść byle grać jako podstawowy

2

Dopiero teraz zobaczyłem info o Nadalu :/. Aż mnie coś zabolało w środku, wielka szkoda :(

3

@Gall @Hawajczyk Sztanga się wywodzi z filmiku Busquetsa z siłowni gdzie robił bodajże martwy strasznie nieudolnie. I te ksywę to chyba Twitter wymyślił.

2

I znowu jedną bramką XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?