partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Rozumiem, że strata władzy może być bolesna, ale odpieprzanie aż takich rzeczy? Chorzy ludzie podążający za jeszcze bardziej chorym małym człowieczkiem
9
@bartekvisca Jeszcze pytasz XD
1
@hayek No i makale XD
1
@hayek Tak wiemy, wierny wyznawco długopisa ;)
3
Większy pisowiec od @Criss18Barca który próbuje udawać, że nim nie jest ale mu to totalnie nie wychodzi?
2
@Faro Ale co właściwie da? Xavi tu za wiele nie zarabia. W tym Katarze mu pewnie płacili więcej. A tutaj jest ciągle nastawiony na stres i krytyke, która też zbiera i to potężną i zasłużenie.
0
@pioz123 Zaszkodzic? Fakt powinien zostać zwolniony już teraz. A ja się jeszcze „godzę” na dalsze męki.
0
Naszła mnie myśl w ten mróz potężny. Xavi w lato sam zrezygnuje, nie ma opcji że nie.
2
@MesQueUnClub_87 Wypisz wymaluj Jaro
8
Pis robi z tego kraju takie pośmiewisko…
0
@draxidox We wszystkim
5
W taki mróz ustawowo powinno być wolne
1
@Encore Karma za bycie debilem
0
Kipa zamarza przy zaciąganiu nosem. Po prostu dramat takie mrozy
2
@Rust_Cohle Schoels był dobry, ale to nie ta klasa co Lampard i Gerrard.
0
Xavi dalej trenerem? Błąd w matrixie
0
@MESSIah16 Hahah no napisałem ci wcześniej, że to raczej niemożliwe obecnie aby Brazylia nie awansowała na mundial. Ale ci szczeknąłem haha ojojoj, dumę ci uraziłem wtedy? Przepraszam wielce mesjaszu
0
@MESSIah16 Pieprzysz takie oklepane frazesy, że aż na wymioty zbiera panie „żałosny”
7
@MESSIah16 Skończ w końcu filozofować. Jesteś w tym słaby i nudny.
1
Denzel znowu na farcie
4
@MESSIah16 Przecież to jest niemożliwe żeby się nie zakwalifikowali. Zejdź na ziemię
4
@Firestone Można też się poduczyć interpunkcji
0
@MarioVeB! Salah nie zaczął tak od razu grać na poziomie. Stopniowo się budował.
0
@Rust_Cohle Zawsze może zakończyć karierę. Zmienić trochę wygląd aby go było trudniej rozpoznać i wyjechać do jakiejś Afryki czy tam Tajlandii(podobno lubi transy) i wieść spokojnie spontaniczne życie.
5
Mamy 2024 rok, 8 stycznia, godzina 10:43 a Xavi dalej niezwolniony.
DRAMAT
0
@agaFCB Miałem nadzieję na wszystkie szlemy, plus IO. Ale to zbyt optymistyczne było już na starcie :/. Licze na Garrosa, IO i będzie koniec kariery :(
0
@MarioVeB! Ale co Salah? Sam chciał odejść byle grać jako podstawowy
2
Dopiero teraz zobaczyłem info o Nadalu :/. Aż mnie coś zabolało w środku, wielka szkoda :(
3
@Gall @Hawajczyk Sztanga się wywodzi z filmiku Busquetsa z siłowni gdzie robił bodajże martwy strasznie nieudolnie. I te ksywę to chyba Twitter wymyślił.
2
I znowu jedną bramką XDD