14 kwietnia 2012, 22:52
0
14 kwietnia 2012, 22:48
MenTower jeb się
14 kwietnia 2012, 22:47
Kiedy Pedro udało się ostatnio kogoś ominąć? Dlaczego nie gra Tello, który za każdym razem gdy ma piłkę to robi z obrońcy wiatraka. Znająć życie Guardiola na drugą połowę wpuści swoje dzeicko Cuence, który ostatnią bramkę strzelił w tamtym roku.
14 kwietnia 2012, 22:43
Jak mnie wkurwia ta gra na wyjeździe. Nie mogą ani jednej akcji skleić.
14 kwietnia 2012, 22:41
MenTower a co mają kurwa dać nam wjechać do bramki?Zastanów się trochę co piszesz.
19 lutego 2012, 22:13
Co wy z tym alexsisem. Biega na razie jak żyd po pustym sklepie. Pedro gra lepiej.
26 lutego 2012, 12:50
No i bardzo dobrze. Kopernik to najgorszy trener w ekstraklasie. Myślał, że zrobi w Kolejorzu Barcę.
15 stycznia 2012, 21:43
XXXXXAAAAAAAAAAAVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
28 stycznia 2012, 23:17
fabregas daj se już dziś spokój
14 kwietnia 2012, 22:40
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
MenTower
jeb się
0
Kiedy Pedro udało się ostatnio kogoś ominąć? Dlaczego nie gra Tello, który za każdym razem gdy ma piłkę to robi z obrońcy wiatraka. Znająć życie Guardiola na drugą połowę wpuści swoje dzeicko Cuence, który ostatnią bramkę strzelił w tamtym roku.
0
Jak mnie wkurwia ta gra na wyjeździe. Nie mogą ani jednej akcji skleić.
0
MenTower
a co mają kurwa dać nam wjechać do bramki?Zastanów się trochę co piszesz.
0
Co wy z tym alexsisem. Biega na razie jak żyd po pustym sklepie. Pedro gra lepiej.
0
No i bardzo dobrze. Kopernik to najgorszy trener w ekstraklasie. Myślał, że zrobi w Kolejorzu Barcę.
0
XXXXXAAAAAAAAAAAVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
0
fabregas daj se już dziś spokój
0