pasykrk
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
MenTower
jeb się
0
Kiedy Pedro udało się ostatnio kogoś ominąć? Dlaczego nie gra Tello, który za każdym razem gdy ma piłkę to robi z obrońcy wiatraka. Znająć życie Guardiola na drugą połowę wpuści swoje dzeicko Cuence, który ostatnią bramkę strzelił w tamtym roku.
0
Jak mnie wkurwia ta gra na wyjeździe. Nie mogą ani jednej akcji skleić.
0
MenTower
a co mają kurwa dać nam wjechać do bramki?Zastanów się trochę co piszesz.
0
0
Utrzymanie tego wyniku przez Sporting będzie graniczyło z cude, ale kto wie.
0
Obawiam się, że tego jednego punkta zabraknie.
0
rzeźnię czas zacząć
0
KONIEC!!! 4 PKT!!
0
remis
0
zara real wciśnie
0
di maria to jest zjeb. wjechałby mu ktoś końcu kosą w nogi i by się nauczył pajac jeden
0
Valencia w ataku raczej nic nie zdziała. Jedyna nadzieja, że krystynka ani nikt z srealu nie trafi do bramii.
0
fajny faul na srarcelo
0
pedro wreszcie
0
zacznicie grać kurwa mać.
0
jaki fart
0
dno i trzy metry mułu jak na razie
0
Oni chcą wjechać z tą piłką do bramki chyba. Tyle było stuacji, żeby przypierdolić zza pola karnego ale jeszcze sie bawią. To jest dobre na drużyny z PD ale jak sie gra z Milanem to trzeba strzelać, bo im wyjdzie jedna kontra i będzie po zawodach. Na plus Sanches, Busquets, Masche,. Natomiast słabo gra Messi (jak na niego) i Iniesta. W drugiej połowie mam nadzieję, że chociaż 15 minut dostanie Tello.
0
7:0
Messi 3, Pedro, Fabregas, Iniesta, Tello
0
Nie ma to jak iść do muzeum i oglądać korki.
0
Messi może dziś 4 gole wdupcy.
0
Tello strzela gole za golem i raz gra w pierwszym składzie, a ten słaby cuenca cały czas gra.
0
0
Kiedy karny dla Realu?
0
No i bardzo dobrze. Kopernik to najgorszy trener w ekstraklasie. Myślał, że zrobi w Kolejorzu Barcę.
0
Sam jesteś słaby pijaku zasrany.
0
Tak się podniecamy, a Real i tak będzie miał po meczu 10 pkt. przewagi.
0
Co wy z tym alexsisem. Biega na razie jak żyd po pustym sklepie. Pedro gra lepiej.