pasykrk
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fabregas daj se już dziś spokój
0
Guardiola zmiany!!
0
beznadzieja
0
fabregas kurwa obudź sie
0
Nasza taktyka w tym meczu to piłka do Messiego i liczymy że przejdzie pół boiska. Xavi, Fabregas, Adriano 0 gry dzisiaj.
0
oni już lige chyba odpuścili. nie moge patrzeć jak sobie chodzą po boisku.
0
Ta bramka na 1:0 idealnie pokazała wyższość Messiego nad Ronaldo. Ten sobie jakieś piętki próbuje robić, a Leo bierze piłke mija dwóch i idealna asysta.
0
Przecież Messi wszystkie karne u nas strzela.
0
Bo raz sie pomylił z Sevillą?
0
Te karne dla Realu już są wkurzające. Później będzie, że znowu Ronaldo dużo więcej goli od Messiego. Jakby to Messi dostawał tyle karnych co Ronaldo to ciekawe jakby wyglądała klasyfikacja strzelców na koniec sezonu.
0
który to hat trick w sezonie?
0
Mam nadzieję, że ktoś z naszych kiedyś temu matołowi końcu przypierdoli, nawet kosztem czerwonej kartki.
0
Messi chyba nie chce tych swoich nowych koreczków ubrudzić.
0
Sanchez to straszny jeździec bez głowy.
0
Villa wróć...
0
Na dalszą metę ta gra z trzema obrońcami jest beznadziejna. Betis miał oprócz gola ze 3 okazje.
0
Messi chuba pierwszy kontakt z piłkąi gol:D
0
Sanchez zajebiście narazie
0
Messi!!!!!!!!
0
XXXXXAAAAAAAAAAAVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
0
5:0
3 Messi, Alexis, Fabregas
0
Kiedy byłby ewentualny mecz z Realem?