0

Pique ma chyba shakire na oczach nawet podać celnie nie umie lovelasik od siedmiu boleści.

0

Kurwa już 5 powinno być. Fabs i Sanchez nastawcie celowniki.

0

Real miałby za to karnego i czerwoną kartkę dla faulującego.

0

Wkurza mnie to jak teraz sędzia pod nas gwiżdże.

0

Sanchez!!!!!!!!!!

0

Jeszcze niech odpadną z ligi mistrzów z jakimiś frajerami.

0

Kur** obudźcie że sie. Messi cały mecz sobie chodzi.

0

Sanchez!!!!!!!!!!!

0

Buzquets żenada na razie.

0

Czemu nie ma Tello? On jest moim zdaniem lepszy niż Pedro i Cuenca razem wzięci.

0

Jakbym mógł to bym teraz obstawił, że Real w 2 połowie dostanie jeszcze 2 karne.

0

No wielki Cristiano kolejna bramka. Ależ on jest nie samowity. Na 24 gole 10 karnych. żal

0

Co wy się tak emocjonujecie tym meczem? Przecież Real zaraz karnego dostanie.

0

Skład Pepa na następny mecz:
--------------------Messi--------------------
Sanchez------Xavi-------Iniesta--Pedro
------------Puyol----Pique------Valdez
--------Pinto-------Abidal---------Mascherano

0

tello za pedro i xavi za sergio

0

Pedro to jakas masakra.

0

Pedro to ju cien pilkarza

0

Znowu Pique

0

Messi co najwyżej 7, Maszczerano 8 i alves 7

0

0

Ogląda się to jak transmisję mszy świętej.

0

W obecnej formie remis biorę w ciemno.

0

Kiedy byłby ewentualny finał?

0

Remis biorę w ciemno. Najlepiej bramkowy.

0

Teraz liczy sie tylko Champions League.

0

DawidekFCB

Zazdroszczę ci, że byłeś w robocie.

0

kamilo0066, O co ci chodzi?

0

messi co to kurwa było

0

sędzia już robi wszystko żebyśmy wygrali.

0

Tak beznadziejnej Barcy to jeszcze nie widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?