Atletico zjadło wczoraj nas ambicją, widać to było od samego początku spotkania. Jedynie Alba nie dawał się na krótkich odcinkach jeśli chodzi o szybkość, ogólnie byliśmy słabsi fizycznie, przegraliśmy wszystkie główki, które się dało przegrać.
Bez zasuwania nie ma grania.
Mecz nudny jak flaki z olejem. Mizerny poziom spotkania, szkoda, że nasi nic nie pokazali przeciw tak słabemu przeciwnikowi.
Nie potrafiłbym wskazać zawodnika meczu. Współczuję redakcji
Zgadzam się w zupełności z paroma osobami tutaj.
Ciągle brakuje mi takiej gry Songa jaką pokazywał w Arsenalu. Te piękne asysty do Van Persiego. W Barcie jak na razie gra wszystko do boku albo do tyłu. Nie może rozwinąć skrzydeł. Wynika to z jego zadań na boisku, ale ja spróbowałbym go na pozycji Xaviego. W sensie takim, że dałbym szasnę grać i jemu i Busiemu w jednym meczu, tak by Alex ruszył do przodu, niech pokaże na co go stać. Takie jest moje zdanie. Bo w Arsenalu nie był tylko od przerzucania piłki z boku na bok.
Komentarze
0
Ciekawe kogo wygryzie ze składu
6
Mam nadzieję, że Rafinha będzie grał pierwsze skrzypce w przyszłym sezonie.
0
To są jaja, żeby zawodnik rządził w klubie na temat transferów i kontraktów.
2
Akurat się chcą brać za tego co nie trzeba
0
Atletico zjadło wczoraj nas ambicją, widać to było od samego początku spotkania. Jedynie Alba nie dawał się na krótkich odcinkach jeśli chodzi o szybkość, ogólnie byliśmy słabsi fizycznie, przegraliśmy wszystkie główki, które się dało przegrać.
Bez zasuwania nie ma grania.
6
Mam nadzieję, że Rafinha będzie grał pierwsze skrzypce w przyszłym sezonie.
2
Akurat się chcą brać za tego co nie trzeba
0
0
Mecz nudny jak flaki z olejem. Mizerny poziom spotkania, szkoda, że nasi nic nie pokazali przeciw tak słabemu przeciwnikowi.
Nie potrafiłbym wskazać zawodnika meczu. Współczuję redakcji
0
Zgadzam się w zupełności z paroma osobami tutaj.
Ciągle brakuje mi takiej gry Songa jaką pokazywał w Arsenalu. Te piękne asysty do Van Persiego. W Barcie jak na razie gra wszystko do boku albo do tyłu. Nie może rozwinąć skrzydeł. Wynika to z jego zadań na boisku, ale ja spróbowałbym go na pozycji Xaviego. W sensie takim, że dałbym szasnę grać i jemu i Busiemu w jednym meczu, tak by Alex ruszył do przodu, niech pokaże na co go stać. Takie jest moje zdanie. Bo w Arsenalu nie był tylko od przerzucania piłki z boku na bok.