patrice.93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kogo wygryzie ze składu
6
Mam nadzieję, że Rafinha będzie grał pierwsze skrzypce w przyszłym sezonie.
0
To są jaja, żeby zawodnik rządził w klubie na temat transferów i kontraktów.
2
Akurat się chcą brać za tego co nie trzeba
0
Atletico zjadło wczoraj nas ambicją, widać to było od samego początku spotkania. Jedynie Alba nie dawał się na krótkich odcinkach jeśli chodzi o szybkość, ogólnie byliśmy słabsi fizycznie, przegraliśmy wszystkie główki, które się dało przegrać.
Bez zasuwania nie ma grania.
0
tyś widział :D
0
Modrić gra 99% podań fałszem. Nie ma lewej nogi wogóle, ale radzi sobie :P mógłby trochę Robenowi pomóc xD
0
Świat schodzi na psy. Nie da się tego chamstwa i aktorstwa oglądać. Dramat
0
Nie zdążyłem dokończyć myśli, że dwa debile się spotkały (Pepe i Costa) i ciekawe co z tego wyniknie, a Costa już zaczął coś odwalać.
0
To dziwne, bo nigdy w życiu nie spodziewałbym się, że wypowiem te słowa, ale naprawdę chciałbym, żeby Robert przyszedł do Barcy.
Nie jest to decyzja pod wpływem chwili po wczorajszym hat-tricku, nic z tych rzeczy. Obserwuję jego grę już bardzo długo, uważam, że jest znakomitym napastnikiem. Obawiam się jedynie tego, że jego transfer mógłby być dość podobny do transferu Ibry. Nie wiem czy Barca potrafiłaby zmienić troszkę styl gry po to by do składu móc wprowadzić typowego "napadziora". Mimo wszystko jestem bardzo ciekaw jak Robert dałby sobie radę na tym poziomie i będę za tym, by jednak dać mu szansę. Tym bardziej, że płacić za niego nie trzeba, jeśli się nie sprawdzi, oddamy go gdzie indziej :)
0
Zgadzam się w zupełności. A jeśli ktoś jeszcze ma pretensje do sędziego, niech przeczyta książkę "Moje reguły gry" Perluigi Colliny. Może ona nauczy trochę szacunku i zrozumienia dla pracy arbitra.
0
Zgadzam się. Do tej pory walę z kolegami z kasy jaką Napoli wyłożyło za Higuaina, nadającego się co najwyżej do Polskiej A klasy.
0
tylko ciekawe, że nasze wybranki też byłyby takie zachwycone :P skoro dla nich w większości to tylko jakiś "głupi" stadion :P
0
Niech gra, jest słaby jak barszcz.
0
Zgadzam się w zupełności z paroma osobami tutaj.
Ciągle brakuje mi takiej gry Songa jaką pokazywał w Arsenalu. Te piękne asysty do Van Persiego. W Barcie jak na razie gra wszystko do boku albo do tyłu. Nie może rozwinąć skrzydeł. Wynika to z jego zadań na boisku, ale ja spróbowałbym go na pozycji Xaviego. W sensie takim, że dałbym szasnę grać i jemu i Busiemu w jednym meczu, tak by Alex ruszył do przodu, niech pokaże na co go stać. Takie jest moje zdanie. Bo w Arsenalu nie był tylko od przerzucania piłki z boku na bok.
0
Widzę, że Barca też wysyłała kody z etykietek po bidony z Powerade :D
0
to mogłoby być bardzo ciekawe. to co mnie urzeka w Atletico w tym sezonie to przede wszystkim solidność, nie ma głupich strat, nieprzemyślanych zagrań. Spotkanie tych dwóch solidnych zespołów mogłoby być bardzo interesujące.
0
Mecz nudny jak flaki z olejem. Mizerny poziom spotkania, szkoda, że nasi nic nie pokazali przeciw tak słabemu przeciwnikowi.
Nie potrafiłbym wskazać zawodnika meczu. Współczuję redakcji
0
na Alexisa :D
0
czemu 3 osoby na raz tłumaczą relacje? :o
masakra
0
Jak wy oglądacie te mecze, że potraficie zapisać 37 stron komentarzy w trakcie jego trwania? :o
0
l0Messini
Jakby się dało dałbym Ci nawet 10 plusów za ten komentarz. Wczoraj się wyśmiewali, dziś chcą "łączyć się w bólu". Żałosne.
Wierzę w Barcę do samego końca, zaskakiwali, zaskakują i ciągle będą, pamiętajcie.
0
Nie mogę czytać tego co tutaj wypisujecie.
Nie może być tak, że jesteście z drużyną tylko wtedy, kiedy im się wiedzie a psioczycie na każdego na kogo tylko się da po sromotnej porażce.
Rozumiem, nie mieliśmy w tym meczu argumentów, aby nawet spróbować pograć z Bayernem w piłkę. Ale to może nas tylko wiele od nich nauczyć. Ambicji, walki, pressingu, ochoty do gry i POKORY.
Barca się nie skończyła o to się nie martwmy. Ale mimo porażki bądźmy z nimi, bo zasługują na to, za te wszystkie chwile, które nam dali.
Pozdrawiam prawdziwych kibiców. Dobranoc
0
zauważyliście że Tito jakiś taki opalony? :D
widać, że wypoczęty, mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej i będzie zdrowie dopisywało :)
bardzo podobała mi się ta pierwsza połowa. 7 zawodników praktycznie z ławki rezerwowych i pokazujemy nasz najlepszy styl. Szkoda błędu, który zrobił Montoya na przykład, ale przyzwoicie to wygląda. Dobra współpraca Alexisa z Cesciem cieszy :)
0
Zdziwiłem się dlaczego nie ma drabinki.
Myślałem, że już dziś będziemy potencjalnie wiedzieć z kim zagramy w półfinale, jeśli awansujemy. Pierwszy raz zrobili coś takiego, dziwne.
0
Również uważam, że na wyższą ocenę zasługuje Busi. Onieśmielał swoimi sztuczkami technicznymi na każdym kroku. Raz za razem ośmieszał piłkarzy Madrytu popisując się swoimi umiejętnościami. Aż miło patrzyło się na jego grę.
0
Bardzo miło byłoby obejrzeć jakąś wzruszającą kompilację Keity, który tyle razy przyprawił nas o wielką radość, szczęście. Tyle ważnych bramek, tyle pięknych bramek. Dziękujemy i powodzenia w dalszej karierze.
0
zdziwiłem się strasznie, kiedy to przeczytałem. Zastanawiam się jak wogóle mogło przyjść komukolwiek do głowy, że mógłby być tak dobry jak Leo. Więc nie wiem po Gomez to powiedział. Gdybym był dziennikarzem i prowadził z nim wywiad, a on wypaliłby mi: "nigdy nie będę tak dobry jak Messi", odpowiedziałbym: "powiedz nam coś, czego nie wiemy"
0
barca-team
tak
0
Każdy z nas najbardziej bierze pod uwagę dobro nas kibiców oraz dobro zespołu. Barcelona na pewno wypełnia Pepa serce, jednak trzeba trochę wziąć pod uwagę jego poglądy jako człowieka, nie trenera. To co powiedział Preciado jest prawdą. Pep ma na sobie ciągłą presję, nieustannie oczekuje się od niego, by Jego drużyna wygrywała. Taką drużynę prowadzi....drużynę, która przyzwyczaiła do sukcesów, zwycięstw. Również nie zdziwiłbym się by chciał po prostu odpocząć od presji, stresu. Sami widzicie jak przeżywa każdy jeden mecz, zaczynając od CdR aż po Finał Ligi Mistrzów.
Wydaje mi się również, że możliwa jest opcja, iż będzie chciał sprawdzić swoje siły w innym klubie. Może spróbuje przekazać swą filozofię gdzieś dalej? Kto wie.