patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Avada Kedavra nie ma tez dzieci, wiec ma gdzieś jaką Polskę przyszłym pokolenią zostawi :p
0
@FanLuisaSalvano nogi w solance
0
@Colon „ten” Pearl Jamu na przykład jest w top 10 moich albumów. Myśle, że masz jak najbardziej racje. Gdyby odjąć z twórczości Nirvany „Smells like teen spirit” to na tle takiego Pearl Jam nie wyróżniają się niczym specjalnym. Patrząc na wyświetlenia na spotify to hitowe utwory mają liczby całkiem podobne i to pomimo historii z Cobainem i całą otoczką stworzoną wokół niego
0
Smells like teen spirit osiągnęło miliard wyświetleń na YouTube mimo iż, gdy Curt jeszcze żył nikt nawet nie słyszał o Youtubie. Myślicie, że gdyby Cobain nie popełnił samobójstwa to dziś ten kultowy utwór byłby tylko jednym z wielu, czy Cobain i Nirvana stoczyliby się po równi pochyłej jak wiele innych zespołów, które miały swój czas gdy były na topie, a potem nie potrafiły nigdy wrócić na ten sam poziom?
5
@BarcaInfo gdyby nie istniały mecze wyjazdowe to Valverde byłby Mesjaszem trenerki
1
@KSSniper jedna bramka sprawiłaby, że nie byłoby porównań między Suarezem a Eto’o? No nieźle
0
@amanter na 11 miejscu
0
@DaPi w biedrze 1,5l jest za 140zl
0
@xVENUMx mnie nie. Zimówki w garażu czekają na zaskoczenie
0
@Czarny19 w końcu globalne ocieplenie
3
Pierwsze zimowe przymrozki w Madrycie. Na termometrach -2
0
@Katalonbar kiedyś jak jeszcze Małysz skakał to zdarzało się, że do 30tki się łapali dość regularnie
0
@MESSIah16 się nie obejrzymy, a na emeryturze będziemy
0
@Suzu miałem nie przyjemność oglądać jak w sezonie 2007/08 piłkarze Barcelony przed meczem robią szpaler, a potem na boisku dostają oklep 1-4
0
@barcelonaLM to lepiej nie czytaj swoich postów
0
@Waszk nie unoś się tak. Real też grał taką samą padakę. Chyba, że oceniasz mecz przez pryzmat 10 minut z pierwszej połowy
0
@Lament gdybyś się jednak przeniósł „wechikułem” to proponuje poczytać słownik
0
@barcelonaLM skończ
0
@Filter1904 bywa
1
@July_6_BcN każdemu
0
@Davvd nie miał okazji się wykazać
0
@Suzu dobrze w takim razie, że nie widziałeś clasico ze szpalerem przed meczem
0
@Waszk mówisz jakbyśmy dostali oklep 0-5. Real grał na tym samym poziomie
0
@Vxb93 to podawaj źródło
2
@Vxb93 że też chciało Ci się wymyślać taki durny post
0
@ściah mecz mogący mieć tytuł „jak zmarnować dwie godziny swojego życia”
7
@Odesseiron przeczytałem rzeczy po ślubie i tak się przeraziłem, że byłem gotowy zerwać z dziewczyną. Tylko za chwilę zdałem sobie sprawę, że nie mam dziewczyny
1
@Skaramuczi zajaraj szluga, pooddychasz świeższym powietrzem :]
1
@voetballer ja tak miałem jak odkryłem Jack Daniel’s Fire rok temu
0
@SelloutCrowd ja bym postawił na jeloł sabmarin