2

@Avada Kedavra nie ma tez dzieci, wiec ma gdzieś jaką Polskę przyszłym pokolenią zostawi :p

0

@FanLuisaSalvano nogi w solance

0

@Colon „ten” Pearl Jamu na przykład jest w top 10 moich albumów. Myśle, że masz jak najbardziej racje. Gdyby odjąć z twórczości Nirvany „Smells like teen spirit” to na tle takiego Pearl Jam nie wyróżniają się niczym specjalnym. Patrząc na wyświetlenia na spotify to hitowe utwory mają liczby całkiem podobne i to pomimo historii z Cobainem i całą otoczką stworzoną wokół niego

0

Smells like teen spirit osiągnęło miliard wyświetleń na YouTube mimo iż, gdy Curt jeszcze żył nikt nawet nie słyszał o Youtubie. Myślicie, że gdyby Cobain nie popełnił samobójstwa to dziś ten kultowy utwór byłby tylko jednym z wielu, czy Cobain i Nirvana stoczyliby się po równi pochyłej jak wiele innych zespołów, które miały swój czas gdy były na topie, a potem nie potrafiły nigdy wrócić na ten sam poziom?

5

@BarcaInfo gdyby nie istniały mecze wyjazdowe to Valverde byłby Mesjaszem trenerki

1

@KSSniper jedna bramka sprawiłaby, że nie byłoby porównań między Suarezem a Eto’o? No nieźle

0

@amanter na 11 miejscu

0

@DaPi w biedrze 1,5l jest za 140zl

0

@xVENUMx mnie nie. Zimówki w garażu czekają na zaskoczenie

0

@Czarny19 w końcu globalne ocieplenie

3

Pierwsze zimowe przymrozki w Madrycie. Na termometrach -2

0

@Katalonbar kiedyś jak jeszcze Małysz skakał to zdarzało się, że do 30tki się łapali dość regularnie

0

@MESSIah16 się nie obejrzymy, a na emeryturze będziemy

0

@Suzu miałem nie przyjemność oglądać jak w sezonie 2007/08 piłkarze Barcelony przed meczem robią szpaler, a potem na boisku dostają oklep 1-4

0

@barcelonaLM to lepiej nie czytaj swoich postów

0

@Waszk nie unoś się tak. Real też grał taką samą padakę. Chyba, że oceniasz mecz przez pryzmat 10 minut z pierwszej połowy

0

@Lament gdybyś się jednak przeniósł „wechikułem” to proponuje poczytać słownik

0

@barcelonaLM skończ

0

1

@July_6_BcN każdemu

0

@Davvd nie miał okazji się wykazać

0

@Suzu dobrze w takim razie, że nie widziałeś clasico ze szpalerem przed meczem

0

@Waszk mówisz jakbyśmy dostali oklep 0-5. Real grał na tym samym poziomie

0

@Vxb93 to podawaj źródło

2

@Vxb93 że też chciało Ci się wymyślać taki durny post

0

@ściah mecz mogący mieć tytuł „jak zmarnować dwie godziny swojego życia”

7

@Odesseiron przeczytałem rzeczy po ślubie i tak się przeraziłem, że byłem gotowy zerwać z dziewczyną. Tylko za chwilę zdałem sobie sprawę, że nie mam dziewczyny

1

@Skaramuczi zajaraj szluga, pooddychasz świeższym powietrzem :]

1

@voetballer ja tak miałem jak odkryłem Jack Daniel’s Fire rok temu

0

@SelloutCrowd ja bym postawił na jeloł sabmarin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?