A kto ma krytykować jak nie kibice Barcy. To kibice Barce oglądają najwięcej Jego meczy i znają Jego umiejętności, więc mają podstawę do wyrażenia opinii, pozytywnej lub negatywnej. Istnieje wolność słowa. Nie mylmy krytyki z hejtem, bo za chwilę nie będzie można w ogóle się wypowiedzieć. Nikt mu nie odbiera geniuszu, po prostu ja np. uważam, że byli zawodnicy, którzy na mundialu zaprezentowali się lepiej od Leo.
Nigdy szczególnie za Nim nie przepadałam. Jego powrót z Arsenalu był jakąś opera mydlaną. Jak grał w Barcelonie to większość ludzi tutaj go hejtowała, a teraz płaczecie, że wychowanek, że jaki błąd zarządu. Nie rozumiem. Ja z niecierpliwością czekam na Rakitića, który mam nadzieję nie okażę się kolejną gwiazdą, a twardym zawodnikiem, któremu chce się grać w piłę.
Nigdy szczególnie za Nim nie przepadałam. Jego powrót z Arsenalu był jakąś opera mydlaną. Jak grał w Barcelonie to większość ludzi tutaj go hejtowała, a teraz płaczecie, że wychowanek, że jaki błąd zarządu. Nie rozumiem. Ja z niecierpliwością czekam na Rakitića, który mam nadzieję nie okażę się kolejną gwiazdą, a twardym zawodnikiem, któremu chce się grać w piłę.
Ludzie piszecie,że wam się tiki taka nie podoba, że klepanie,że za dużo podań. jak wam się taki styl gry nie podoba to się zajmijcie ligą angielską, bo w hiszpańskiej tak się gra i tak gra Barca, zawsze tak grała i mam nadzieje ,że to się nigdy nie zmieni.
Komentarze
0
A kto ma krytykować jak nie kibice Barcy. To kibice Barce oglądają najwięcej Jego meczy i znają Jego umiejętności, więc mają podstawę do wyrażenia opinii, pozytywnej lub negatywnej. Istnieje wolność słowa. Nie mylmy krytyki z hejtem, bo za chwilę nie będzie można w ogóle się wypowiedzieć. Nikt mu nie odbiera geniuszu, po prostu ja np. uważam, że byli zawodnicy, którzy na mundialu zaprezentowali się lepiej od Leo.
5
Te złote piłki to są chyba przyznawane za nazwisko, innego wytłumaczenia nie widzę.
1
Nigdy szczególnie za Nim nie przepadałam. Jego powrót z Arsenalu był jakąś opera mydlaną. Jak grał w Barcelonie to większość ludzi tutaj go hejtowała, a teraz płaczecie, że wychowanek, że jaki błąd zarządu. Nie rozumiem. Ja z niecierpliwością czekam na Rakitića, który mam nadzieję nie okażę się kolejną gwiazdą, a twardym zawodnikiem, któremu chce się grać w piłę.
2
Rakitic ma charakter i gryzie trawę, a nie wychodzi na boisko, żeby pospacerować. Właśnie kogoś takiego nam potrzeba
0
Tak się składa, że jestem związana z zarządem takiego ,,kartofliska'' i zdziwiłby się ,ale znam niewielu zawodników, którzy grają zupełnie za darmo.
5
Te złote piłki to są chyba przyznawane za nazwisko, innego wytłumaczenia nie widzę.
2
Rakitic ma charakter i gryzie trawę, a nie wychodzi na boisko, żeby pospacerować. Właśnie kogoś takiego nam potrzeba
1
Nigdy szczególnie za Nim nie przepadałam. Jego powrót z Arsenalu był jakąś opera mydlaną. Jak grał w Barcelonie to większość ludzi tutaj go hejtowała, a teraz płaczecie, że wychowanek, że jaki błąd zarządu. Nie rozumiem. Ja z niecierpliwością czekam na Rakitića, który mam nadzieję nie okażę się kolejną gwiazdą, a twardym zawodnikiem, któremu chce się grać w piłę.
0
Wreszcie ktoś zauważył innych zawodników nie tylko napastników, może w końcu ludzie zaczną doceniać wszystkich nie tylko tych którzy strzelają gole:)
0
Ludzie piszecie,że wam się tiki taka nie podoba, że klepanie,że za dużo podań. jak wam się taki styl gry nie podoba to się zajmijcie ligą angielską, bo w hiszpańskiej tak się gra i tak gra Barca, zawsze tak grała i mam nadzieje ,że to się nigdy nie zmieni.