O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5255
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 8

Komentarze

0

A kto ma krytykować jak nie kibice Barcy. To kibice Barce oglądają najwięcej Jego meczy i znają Jego umiejętności, więc mają podstawę do wyrażenia opinii, pozytywnej lub negatywnej. Istnieje wolność słowa. Nie mylmy krytyki z hejtem, bo za chwilę nie będzie można w ogóle się wypowiedzieć. Nikt mu nie odbiera geniuszu, po prostu ja np. uważam, że byli zawodnicy, którzy na mundialu zaprezentowali się lepiej od Leo.

5

Te złote piłki to są chyba przyznawane za nazwisko, innego wytłumaczenia nie widzę.

1

Nigdy szczególnie za Nim nie przepadałam. Jego powrót z Arsenalu był jakąś opera mydlaną. Jak grał w Barcelonie to większość ludzi tutaj go hejtowała, a teraz płaczecie, że wychowanek, że jaki błąd zarządu. Nie rozumiem. Ja z niecierpliwością czekam na Rakitića, który mam nadzieję nie okażę się kolejną gwiazdą, a twardym zawodnikiem, któremu chce się grać w piłę.

2

Rakitic ma charakter i gryzie trawę, a nie wychodzi na boisko, żeby pospacerować. Właśnie kogoś takiego nam potrzeba

0

Tak się składa, że jestem związana z zarządem takiego ,,kartofliska'' i zdziwiłby się ,ale znam niewielu zawodników, którzy grają zupełnie za darmo.

Zobacz wszystkie

5

Te złote piłki to są chyba przyznawane za nazwisko, innego wytłumaczenia nie widzę.

2

Rakitic ma charakter i gryzie trawę, a nie wychodzi na boisko, żeby pospacerować. Właśnie kogoś takiego nam potrzeba

1

Nigdy szczególnie za Nim nie przepadałam. Jego powrót z Arsenalu był jakąś opera mydlaną. Jak grał w Barcelonie to większość ludzi tutaj go hejtowała, a teraz płaczecie, że wychowanek, że jaki błąd zarządu. Nie rozumiem. Ja z niecierpliwością czekam na Rakitića, który mam nadzieję nie okażę się kolejną gwiazdą, a twardym zawodnikiem, któremu chce się grać w piłę.

0

Wreszcie ktoś zauważył innych zawodników nie tylko napastników, może w końcu ludzie zaczną doceniać wszystkich nie tylko tych którzy strzelają gole:)

0

Ludzie piszecie,że wam się tiki taka nie podoba, że klepanie,że za dużo podań. jak wam się taki styl gry nie podoba to się zajmijcie ligą angielską, bo w hiszpańskiej tak się gra i tak gra Barca, zawsze tak grała i mam nadzieje ,że to się nigdy nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?