0

A kto ma krytykować jak nie kibice Barcy. To kibice Barce oglądają najwięcej Jego meczy i znają Jego umiejętności, więc mają podstawę do wyrażenia opinii, pozytywnej lub negatywnej. Istnieje wolność słowa. Nie mylmy krytyki z hejtem, bo za chwilę nie będzie można w ogóle się wypowiedzieć. Nikt mu nie odbiera geniuszu, po prostu ja np. uważam, że byli zawodnicy, którzy na mundialu zaprezentowali się lepiej od Leo.

5

Te złote piłki to są chyba przyznawane za nazwisko, innego wytłumaczenia nie widzę.

1

Nigdy szczególnie za Nim nie przepadałam. Jego powrót z Arsenalu był jakąś opera mydlaną. Jak grał w Barcelonie to większość ludzi tutaj go hejtowała, a teraz płaczecie, że wychowanek, że jaki błąd zarządu. Nie rozumiem. Ja z niecierpliwością czekam na Rakitića, który mam nadzieję nie okażę się kolejną gwiazdą, a twardym zawodnikiem, któremu chce się grać w piłę.

2

Rakitic ma charakter i gryzie trawę, a nie wychodzi na boisko, żeby pospacerować. Właśnie kogoś takiego nam potrzeba

0

Tak się składa, że jestem związana z zarządem takiego ,,kartofliska'' i zdziwiłby się ,ale znam niewielu zawodników, którzy grają zupełnie za darmo.

0


Podpisuję się pod Twoim komentarzem obiema rękami. Niestety, ale piłka też zaczyna być bardziej biznesem, niż sportem. Nawet w klasach i ligach podwórkowych zawodnicy grają dla kasy, a nie dla pasji. Piłkarze wolą siedzieć na ławce za pieniądze niż grać za darmo. A miłość do klubu jest już chyba tylko robieniem dobrego wrażenie i hipokryzją. Oczywiście są też cudowni ludzie dla, których to gra na śmierć i życie, ale jest ich coraz mniej...

0

Mam już dość czytania jak to by Laporta zrobił to, czy tamto. Prezes, który za klubowe pieniądze latał odrzutowcem, jeździł na koncerty U2 i zatrudnił detektywa do inwigilacji byłych prezesów rzeczywiście budował opinie Mes que un Club. Ja też uważam, że można to było postąpić z Abim inaczej, ale taka jest piłka.

0

Tak cudowny Laporta, który znając sytuacje finansową Barcy, wydawał klubowe pieniądze na swoje prywatne sprawy. Rzeczywiście genialny prezes klubu. Wydaje mi się, że niektórzy mają klapki na oczach.

0

Prezes klubu głównie powinien dbać o finanse i wcale to nie jest takie proste jak się niektórym wydaje,coś o tym wiem bo mam z tym kontakt, a ten Pan zostawił Barce z długiem,z którym to Rosell musiał się uporać i mniemam kolejny prezes również, więc nie rozumiem zachwytu nad Laporta jako prezesem. Ten człowiek kiedy przekazywał władzę ogłosił że zysk ,chyba w 2010, wyniósł 11 mln euro, a tak na prawdę było to 79 mln euro długu.

0

Może z Polonią Przemyśl ;)

0

Też jestem z Podkarpacia i też się zastanawiam

0

Żal mi cie skoro uważasz, że ludzi których nie będzie stać na mecz, są jak to określiłeś ''sezonowymi dziećmi''

0

Na FCB Polska napisali, że ma być pierwszy skład i bilety w cenie 200-400zł, jeszcze dokładnie nie wiedzą, ale jakoś mi trudno uwierzyć w ten pierwszy skład.

0

lepsze, a nie leprze ;)

0

Szanuję Tito i nie podważam Jego umiejętności, ale uważam, że jest nam potrzebny ktoś, świeży, z innym punktem widzenia, z pomysłem, piłka się zmienia i to co prezentujemy już nie wystarcza, nie mówię, żeby całkowicie zmienić filozofię, ale może trzeba zaczerpnąć czegoś od innych drużyn niekoniecznie hiszpańskich.

0

Ja też nie mogę patrzeć jak Tito, przy takim wyniku stoi spokojnie z założonymi rękami, którymi Pep wymachiwałby już na wszystkie strony...

0

Po raz kolejny naszą jedyną obroną jest Valdes, no ale zwycięzców się nie rozlicza.
VeB!

0

Tak nawiasem mówiąc to Puyol, to człowiek, który tyle zrobił dla Tej drużyny, że jakiejkolwiek decyzji by nie podjął, powinniśmy ją uszanować i jakiekolwiek spekulacje na Jego temat, są wydaje mi się niepotrzebne, chyba tyle mu się należy.Chociaż chciałabym, żeby jeszcze został.

0

Jakie kończyć karierę? To może Xavi jeszcze powinien, bo przecież też ma kontuzje. Carles musi szybko zdrowieć i wracać, a nie jakieś kończyć karierę, On po kontuzji i tak jest lepszy od wszystkich młodych i zdrowych obrońców.

0

Trudny rywal, ale w końcu to ćwierćfinał, tu nie ma łatwych rywali, co do Galatasary nie lekceważyłabym ich na miejscu Realu.

0

Dla tych, którzy mówili, że 3:0 jest niemożliwe- DLA BARCY NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!!!!!!!!!!!!!!

0

żyje się dla takich chwil ;)

0

daniel191
nie chodziło o kłótnie z Pepem, to Messi poskarżył się ,że źle się czuję z Ibrą na boisku, bo ten nie uznawał jego wyższości, smutne ale prawdziwe

0

Trzeba wyciągnąć wnioski i na CN gryźć trawę, piłka jest okrągła a bramki są dwie, jeszcze nic nie jest stracone. Pozdrawiam prawdziwych kibiców :)

0

ludzie zachowujecie się jak przedszkolaki, raz się wygrywa, raz przegrywa. Taka jest piłka, a wy mieszacie tu Barce z błotem.

0

Ludzie piszecie,że wam się tiki taka nie podoba, że klepanie,że za dużo podań. jak wam się taki styl gry nie podoba to się zajmijcie ligą angielską, bo w hiszpańskiej tak się gra i tak gra Barca, zawsze tak grała i mam nadzieje ,że to się nigdy nie zmieni.

0

Oczywiście, że kontuzja Leo to przykra sprawa, ale bez przesady, mamy innych zawodników taki jest sport. Nie popadajmy w paranoje Barca to nie tylko Messi

0

Na jakim kanale będzie gran derbi. Z góry dzięki za info

0

Nie mogę pojąć dlaczego na naszym forum, jak ktoś napisze słowa krytyki to jest od razu nazywany sezonowcem albo dzieciakiem

0

Wreszcie ktoś zauważył innych zawodników nie tylko napastników, może w końcu ludzie zaczną doceniać wszystkich nie tylko tych którzy strzelają gole:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?