patrycjafcb
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba przyznać, że pierwsze 30 minut graliśmy beznadziejnie, wyglądało to jakby Real grał z drużyną z niższej ligi. Zdecydowanie za długo wchodzimy w mecz, bo gdyby Real wykorzystał wszystkie sytuacje to nie mielibyśmy po co wychodzić na drugą połowę. Ale początki z Pepem też były trudne więc trzeba po prostu wyciągać wnioski a nie mówić jak to pięknie walczyliśmy.
0
To jest jeden z naszych najlepszych zawodników. Doświadczony, z charakterm i sercem do piłki, doskonale się rozumie z Messim. To może sprzedajmy jescze Inieste i Xaviego. nie no to są chyba jakieś żarty, bardzo głupie i bardzo nie na miejscu
0
Czy ktoś mógłby wyraźić swoja opinię na temat wczorajszej gry Messiego bo byłam bardzo rozczarowana jego wczorajszą postawą i nie chodzi mi o to że po jego stracie padl gol tylko o to że nie walczył wiem że pilowalo go trzech obrońców ale on wyglądał jakby mu się w ogóle nie chciało grać. To moje zdanie
0
Kocham Barcelonę i wczoraj po tym meczu mi się życ odechciało, ale nie bede teraz pisac że mielismy pecha, że wynik niesprawiedliwy i że pogoda była zła. Po prostu nie zagraliśmy swojego a w duzej mierze dlatego że gra sie tak jak na to pozwoli przeciwnik, wiec zamist teraz obwiniac caly świat trzeba sie wziąć w garść i zagrac swoją piłkę.
0
A ja daję Iniescie 20 pkt bo jest mózgiem Barcelony i Pedro 10 za to że tak sie starał. Grałam kiedyś w pilkę i okropnie mnie irytowali ludzie którzy widzieli tylko tych zawodników którzy strzelają gole a pozostałych którzy przysłowiowo gryźli trawę mieli w nosie.
0
Mam nadzieje że ten mecz zamknał usta 75% osobom tej dziwnej sondy o Messim. Mimo to pozdrawiam Was wszystkich może to was czegoś nauczy :)
0
abelardo1983 dziekuje że to napisałeś bo ja tez już nie mogę czytać jak wszyscy teraz maja coś do Messiego
0
Zdaje sie że bedziemy mieć nową gwiazdę. Tak dalej Alexis!
0
Zgadzam się, że ciężko przejść ich obrone ale kiedś Barcelona nie miałaby z tym problemu. Mam nadzieję że chlopcy sobie to przypomną
0
Teraz to raczej oblewać niż spać :D
0
Jest Król Iniesta!
0
To mozemy oglądać spokojnie, bo zaczynało sie robić nerwowo.Brawo Barca
0
Chyba wszyscy wiedza ze Messi ma teraz gorszy czas więc po co pisac w co drugim komentarzu o tym? Nie znoszę kibiców którzy tak zrzędzą
0
nie gadajmy ze Barca gra genialnie bo mogłoby być lepiej ale denerwuje mnie ze znowu Ci wszyscy znawcy bedea gadac tylko ile to nie wykorzystaliśmy sytuacji.Lliczą sie wyniki narazie jest dobrze