patryk355
Dołączył/a: sierpień 2018
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta mówi, że w takim klubie nie ma sezonów przejściowych, ale biorąc pod uwagę, że zaczynaliśmy ten sezon z Bartomeu u sterów to nie dało się tego delikatniej nazwać.
12
Ale współczuję De Gei, bo jako jedyny zawodnik z 22 nie trafił
1
Karne oddały emocje za 120 minut :D
0
@Leooo to samo pomyślałem :P
5
ZINEDINE ZIDANE ZDECYDOWAŁ SIĘ OPUŚCIĆ REAL MADRYT ZE SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM! [Fabrizio Romano]
0
Villarreal to mi dziś przypomina Atletico. No nie chcą grać w piłkę, a szkoda
0
@!34RC3!_0N4 ogólnie to gram tylko offline czyli karierę, ale i tak lepiej mi się gra w fife, bo uważam ze pes niby jest bardziej realistyczny ale także bardziej drewniany. Lubię czasem w niego pograć ale nie na dłuższą metę. Mam nadzieję, że na nowym silniku będzie to przyjemniejsze do grania, bo do fify, a szczególnie EA nie mam żadnego sentymentu.
1
@Rust_Cohle wystarczy
5
@AmigoBlancos Podobny pechowiec pod tym względem jak Marco Reus.
12
Ale że PSG nawet w 'farmer's league' nie daje rady xD
3
Brawo Lille! Piękna historia i utarcie nosa gwiazdkom z Paryża :D
1
@Mario96w ciesz się, że nie Real :D Mogło być gorzej, a poza tym za darmo!!
2
@norbi77 oj prawda, dobrze że chociaż Neymar przedłużył kontrakt i skończyły się plotki o jego transferze.
0
@ddanioofcb Kapitan jak zawsze mądrze prawi.
1
Kibice na stadionie to aż sobie obejrzę meczyk Leicester - Chelsea. W sumie bezpośredni meczyk o LM
1
@macio_944 ale to by było piękne, chciałbym zagrać w Uncharted i God of War. A jeszcze przede mną Horizon i Days Gone do ogrania, bo nie ukrywam że wole grać na PC :D #PCMasterRace
2
@masq ależ trafne porównanie
1
@PatrykBarcelona No faktycznie trochę potem poprawił swój wizerunek, ale tego nie pamiętałem bo dawno oglądałem. Zapamiętałem to, że mnie wkurzał :D
0
@jacobFCB Cersei i Joffrey z GoT, Arturo z Dom z papieru
A i jeszcze kapitan Brad Bellick z Prison Break
0
@dniel ale ciaryyy
9
Koeman po meczu: Nie zgadzamy się z wynikami tej kolejki. Złożymy odwołanie i ch*j mnie to obchodzi.
2
"Musimy wyciągnąć wnioski" - Piłkarze Barcy
4
Fajnie, że na koniec sezonu wszystkie mecze są o tej samej godzinie. Jeszcze fajniej i ciekawiej byłoby gdyby 4 drużyny dalej walczyły o mistrza.
9
Jaka to jest kompromitacja włodarzy fame mma.. A miałem ich pochwalić, że coraz lepiej te gale wyglądają. Jak można jako włodarz coś takiego powiedzieć XD
1
co za gol Tielemansa i w końcu radość kibiców na stadionie. Brakuje tego w meczach ;/
3
Ależ duma z Lewego! Fajne też zachowanie całej ławki Bayernu. Jeszcze jeden!
0
@DaPidejpi ostatnio zacząłem ich słuchać i bardzo fajny duet. Mają swój styl i nie nawijają tylko o hajsie :D
5
Zasłużone zwycięstwo BVB i fajnie, że na koniec kariery w Borussii Piszczek zdobywa trofeum!
1
@urbie999 eurosport
3
Generalnie to cały czas jestem za pozostaniem Koemana na next sezon, ale irytujące jest to jaki on jest uparty i nie potrafi przyznawać się do własnych błędów. Nie wiem czy jest w stanie w sobie to zmienić.