patryk355
Dołączył/a: sierpień 2018
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BXOD bardzo dobrze
3
@masq no może być problem, ale też do słabszych klubów pokroju Elche nie przyjdzie Aguero czy Depay, więc taki Braithwaite jest dla nich spoko opcją.
0
@Emhyr haha może jakby była o nim książka XD
1
@IronSanHybrid w tym temacie o ambicji Lalka
0
@Madridistaaa @Kgorecki2500 czy ambicja ułatwia osiąganie zamierzonego celu, drugi temat było coś o mieście, ale nie pamiętam
5
no i maturka napisana, spoko temat był :D także najgorszy przedmiot za mną :D
1
@Wilczeq to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy
6
Widzę dzisiejszy hit we Francji Monaco-Lyon pełną gębą. 5 bramek i 4 czerwone kartki :D
4
uff udało się, ależ te mecze Barcy są stresujące
1
Ten VAR w Hiszpanii to jest niezły cyrk XD
1
tragicznie to uderzył, ale dobrze że chociaż w bramkę bo nie byłoby gola
3
jest szansa na powrót
1
Nie chcą mistrzostwa to nie, nie mam zamiaru ich usprawiedliwiać. Najlepiej zawsze zrzucać winę na sędziego albo inne rzeczy, a nie widzieć własnych błędów.
0
@AmigoBlancos oo komuś się tu poeta włączył. Fajne, fajne i zgadzam się z treścią :D
3
@jedrek7000 a my jak wygrywaliśmy mistrzostwo lub byliśmy w półfinale LM to znaczyło że Bartomeu był dobrym prezydentem? :D
0
@clyde po maturkach będzie grane tyle, że na PC :D
2
@Puyolex Gomorra, Rodzina Soprano
3
Pezet - Ukryty w mieście krzyk w trochę innej wersji. Spoko nawet
19
1000 dni w serwisie, można się kulturalnie yerby napić :D
11
@Chakalaka jeśli to prawda, to niezłe zaufanie do trenera. Koeman jest niedoceniany wg mnie.
0
@Wiktoria13 Polecam jednak oglądać, bo jak Barca wygra mistrzostwo będzie to smakowało lepiej niż zwykle.
0
Piękny to był finał! Jeszcze 5 finałów przed nami :)
0
A Dest nawet nie powąchał murawy. Graliśmy bez jednego wahadła, chociaż to nie usprawiedliwia Barcy.
2
Tak jak ktoś słusznie dziś napisał, aby wrócić na tron trzeba nie zesrać się metr przed kiblem :D
6
jak coś to Mingueza i tak jest koksem i ten jeden błąd tego nie zmieni
1
Umtiti: Kasować? Kasuję!
7
@ZelekBARCA warto obejrzeć chociażby dla samej gry aktorskiej Phoenixa. Sam film według mnie nie jest wybitny, ale przyjemnie się oglądało.
1
@Encore ze wzoru Hajty było liczone xD
0
@catalanian09 jak mozesz to podeślij ten plik :)
0
@TheHeisenberg
1. Puyol
2. Messi
3. Iniesta
4. Xavi
5. Ter Stegen
6. Ronaldinho
7. Suarez
8. Henry
9. Eto'o
10. Villa