0

@BXOD bardzo dobrze

3

@masq no może być problem, ale też do słabszych klubów pokroju Elche nie przyjdzie Aguero czy Depay, więc taki Braithwaite jest dla nich spoko opcją.

0

@Emhyr haha może jakby była o nim książka XD

1

@IronSanHybrid w tym temacie o ambicji Lalka

0

@Madridistaaa @Kgorecki2500 czy ambicja ułatwia osiąganie zamierzonego celu, drugi temat było coś o mieście, ale nie pamiętam

5

no i maturka napisana, spoko temat był :D także najgorszy przedmiot za mną :D

1

@Wilczeq to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy

6

Widzę dzisiejszy hit we Francji Monaco-Lyon pełną gębą. 5 bramek i 4 czerwone kartki :D

4

uff udało się, ależ te mecze Barcy są stresujące

1

Ten VAR w Hiszpanii to jest niezły cyrk XD

1

tragicznie to uderzył, ale dobrze że chociaż w bramkę bo nie byłoby gola

3

jest szansa na powrót

1

Nie chcą mistrzostwa to nie, nie mam zamiaru ich usprawiedliwiać. Najlepiej zawsze zrzucać winę na sędziego albo inne rzeczy, a nie widzieć własnych błędów.

0

@AmigoBlancos oo komuś się tu poeta włączył. Fajne, fajne i zgadzam się z treścią :D

3

@jedrek7000 a my jak wygrywaliśmy mistrzostwo lub byliśmy w półfinale LM to znaczyło że Bartomeu był dobrym prezydentem? :D

0

@clyde po maturkach będzie grane tyle, że na PC :D

2

@Puyolex Gomorra, Rodzina Soprano

3

Pezet - Ukryty w mieście krzyk w trochę innej wersji. Spoko nawet


19

1000 dni w serwisie, można się kulturalnie yerby napić :D

11

@Chakalaka jeśli to prawda, to niezłe zaufanie do trenera. Koeman jest niedoceniany wg mnie.

0

@Wiktoria13 Polecam jednak oglądać, bo jak Barca wygra mistrzostwo będzie to smakowało lepiej niż zwykle.

0

Piękny to był finał! Jeszcze 5 finałów przed nami :)

0

A Dest nawet nie powąchał murawy. Graliśmy bez jednego wahadła, chociaż to nie usprawiedliwia Barcy.

2

Tak jak ktoś słusznie dziś napisał, aby wrócić na tron trzeba nie zesrać się metr przed kiblem :D

6

jak coś to Mingueza i tak jest koksem i ten jeden błąd tego nie zmieni

1

Umtiti: Kasować? Kasuję!

7

@ZelekBARCA warto obejrzeć chociażby dla samej gry aktorskiej Phoenixa. Sam film według mnie nie jest wybitny, ale przyjemnie się oglądało.

1

@Encore ze wzoru Hajty było liczone xD

0

@catalanian09 jak mozesz to podeślij ten plik :)

0

@TheHeisenberg
1. Puyol
2. Messi
3. Iniesta
4. Xavi
5. Ter Stegen
6. Ronaldinho
7. Suarez
8. Henry
9. Eto'o
10. Villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?