patrykppp17
Dołączył/a: kwiecień 2013
Tczów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 akurat kara jest za obrazanie na tle homofobicznym, do czego przyznal sie sam Prestianni. Abstrahujac od zachowan brazola, to po tym jak Prestianni sam sie do tego przyznal, UEFA miala powod, zeby jakas kare dac.
0
Czy wiadomo ile wczesniej LaLiga potwierdza dokladna date meczu? Chodzi mi konkretniej o mecz z Celta
0
Wleciały też nowe koszulki reprezentacji Polski:
https://www.instagram.com/reel/DWOC1hsjP1q/?igsh=bjc1dnk3YTh3a25o
1
@LeoMessiiBarcaPepa w sumie wystarczy dwa razy plus jakis remisik w rewanzu i tez bedziemy zadowoleni
2
@escarabajo tak to prawda, bardziej nawiązywałem do:
w̶i̶d̶z̶i̶,̶ ̶ż̶e̶ ̶j̶e̶s̶t̶ ̶z̶a̶ ̶s̶ł̶a̶b̶y̶ ̶n̶a̶ ̶g̶r̶ę̶ ̶w̶ ̶r̶e̶p̶r̶e̶z̶e̶n̶t̶a̶c̶j̶i̶ ̶A̶n̶g̶l̶i̶i̶ ̶w̶i̶ę̶c̶ ̶p̶o̶s̶z̶u̶k̶a̶ł̶ ̶i̶n̶n̶e̶g̶o̶ ̶k̶r̶a̶j̶u̶
0
@escarabajo to chyba podobnie jak Pan Mateusz Gotówka
2
Raczej "Opaska bez kapitana"
1
@Stinger_ wiadomo, że nie jest to najważniejsze. Ale skoro już dają za to statuetki, to zasady też powinny być fair.
2
@Stinger_ problem w tym, że BVB grało te dodatkowe mecze przez to, że nie byli w top 8 fazy ligowej, a nie dlatego, że zaszli tak samo wysoko jak Barca. Baraże powinny być wyjęte przed nawias w takim przypadku. Przykładowo gdyby BVB doszła do finału np. z nami to mieliby dwa mecze więcej na strzelanie tych bramek.
1
@Hshdhrhdh pomyśleć, że niektórzy tu piszą, żeby Fermina za 30 mln puszczać. A Chelsea na takiego placka daje 40 mln
0
@Rifek o, to chociaż tyle.
0
Nie pokazali spodenek. Znając życie i patrząc na przecieki były one ciemne, ale po ostatnim meczu ogarnęli, że wszystkie 3 komplety mają ciemne spodenki i teraz na szybko na ten sam co koszulki zmieniają XD
1
@Laminedependencia podobno w sklepach już przygotowane z ciemnymi:
https://zapodaj.net/plik-NFv9kpqGD3
1
@Herbert trzeci komplet też ma mieć ciemne spodenki
0
@Rifek Betis też chyba miał problemy z rejestracją zawodników w zeszłym roku, albo dwa lata temu
0
@Katalończyk 99 no to jest właśnie moje pytanie. Wydaje mi się, że te z zeszłego sezonu były gdzieś dostępne bez loga Spotify
0
Czy ktoś wie, gdzie i czy w ogóle będzie można kupić nową koszulkę bez loga Spotify?
0
@Nazio_87 byłem na finale z Juve w 2015. Pełne kino było wtedy i mniej więcej 50/50 jeśli chodzi o kibiców. Fajny klimat według mnie.
2
Udało się podwinąć bilety na rewanż z Interem!
Ktos ma jakieś tipy odnośnie SanSiro?
Gdzie najlepiej zaparkować? Będziemy samochodem.
Jakieś fajne miejscówki w okolicy?
Co warto wiedzieć?
0
Czy ktoś wie gdzie najlepiej kupować bilety na rewanż Inter - Barca w Mediolanie?
Z tego co widzę na stronie Interu, dziś rusza sprzedaż dla karnetowiczów i dopiero 28 kwietnia (jeśli coś zostanie) sprzedaż ogólna.
Czy są jakieś inne źródła skąd można by kupić taki bilet?
2
@Redakcja przy każdym możliwym artykule reklama wyskakujące z prawej strony ekranu pojawia się jakieś minimum 5 razy. Rozumiem, że zarabiacie na reklamach, ale to już trochę przesada, że przez cały czas czytania artykułu trzeba klikać krzyżyk co kilka chwil.
0
Czy ktoś mi powie, dlaczego nie możemy podpisać od nowa Olmo jako nowego zawodnika, skoro klauzula mówi, że może on odejść? Zaczęło się okienko, niby przelew za loże przyszedł, to możnaby go jako nowy transfer za free podpisać.
0
Czy jest gdzieś dostępna koszulka wyjazdowa bez loga Spotify?
Ewentualnie, czy ktoś zna sprawdzoną metodę na usunięcie tego loga samemu?
0
@JoeSatriani a z pierwszego koszyka też chyba dostaniemy 2 drużyny. Bo ma być 8 meczów w fazie ligowej
0
Siemka, pytanie offtopic.
Czy poleci ktoś laptopa (Windows) za ok. 3-3,5k
Dla nauczycielki, więc jakieś podstawowe programy officowe, internet itp.
W internecie jest sporo rankingów, ale większość poleca jakieś gamingowe, duże maszyny, a w tym przypadku szukamy coś bardziej smukłego dla kobiety.
Z góry dzięki!
0
@Szklaner super, dzięki za info!
0
@Osyryes zakupy zrobione w niedzielę w mediaexpwrt, a dziś była dostawa.
@Szklaner Raty 0%
0
@Szklaner właśnie zastanawiam się czy bank, w którym są raty przeliczy nową miesięczną rate w momencie zwrotu jednego produktu do sklepu.
0
Kupował ktoś kiedyś kilka rzeczy w jednym zamówieniu na RATY i później zwracał, JEDNĄ rzecz z tego zamówienia?
Jest to w ogóle możliwe?
Ktoś, coś?
0
@talizmo dokładnie, a patrząc gdzie takie korporacje mają nasz kraj to Samsung nawet pewnie tego nie zauważył XD