0

to bylo 2 lata temu;)

1

a co jak Messi wygrał ZP 4 lata temu też był anonimowy na MŚ?

0

o kurr... ;o !!!!!!!!

0

Adama dobry koksu ;)

0

Różnica doświadczenia. Nie to żeby Isco był jakimś weteranem, ale bardziej ograny juz jest. ;)

0

Ktoś mówił o Isco. Po co on jak mamy Rafinhe? ;)

0

Czyli za rok dowiemy się jaki bedzie ten nowy. I tak teraz nie ma transferów. Pewnie Bartomeu załatwi nowego kolegę na tą posadę i nic się nie zmieni. Tu jest potrzebny nowy zarząd.

2

No właśnie nie. Mało kiedy się słyszy ze my chcemy ich sprawdzać lub coś takiego. A biali tylko na to czekają.

0

To jest już pewne tak jak to ze Sanchez odchodzi. Suarez dostanie 9 i będzie zadowolony.

0

Co Ty piep.... Niemcy jak szedł front to walczyli z żołnierzami tylko. A je..ana. czerwona armia gwalcila po kolei wszystkie kobiety
Nekali kogo się da. To Niemcy sa gorsi.??? Nie bronie ich. Ale ruskie sa 100 razy gorsi. Byli i będą.

2

Barcie nie Barcy.!

2

I jeszcze Sevilla LE.;)

1

A w ogole coś wiadomo. ??

0

Dlaczego w pasku po prawo jest napisaneze grają o
0:0 ?

0

Chodzi mi o to jak się angażuje każdy z nich w mecz.

0

Każdy z was ma trochę racji. Ale popatrzcie na Alexisa, no może ostatnie 2 czy 3 mecze słabiej ale po za tym cały czas zostawia wszystkie siły i serce na boisku. A Messi niestety dupa. Chodzi po tym boisku jak wykastrowany. Tylko jak piłkę dostanie zacznie coś biegać.

0

wygrywamy dla Barcy bo my jesteśmy wyrąbana Almeria NANANANA.;p

0

Co sie dzieje w Arsenal 0-4 Liverpool w 20 min..

0

Tak. Alba napisal na swoim face.;)

0

Mamy bramkarza oficjalnie .;d

0

0

widac ze on naprawde kocha ten klub;D
brawo Cesc ;)

0

No to wiemy ze Neymar będzie grał z 11.;)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?