patrykppp17
Dołączył/a: kwiecień 2013
Tczów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to bylo 2 lata temu;)
1
a co jak Messi wygrał ZP 4 lata temu też był anonimowy na MŚ?
0
o kurr... ;o !!!!!!!!
0
Adama dobry koksu ;)
0
Różnica doświadczenia. Nie to żeby Isco był jakimś weteranem, ale bardziej ograny juz jest. ;)
0
Ktoś mówił o Isco. Po co on jak mamy Rafinhe? ;)
0
Czyli za rok dowiemy się jaki bedzie ten nowy. I tak teraz nie ma transferów. Pewnie Bartomeu załatwi nowego kolegę na tą posadę i nic się nie zmieni. Tu jest potrzebny nowy zarząd.
2
No właśnie nie. Mało kiedy się słyszy ze my chcemy ich sprawdzać lub coś takiego. A biali tylko na to czekają.
0
To jest już pewne tak jak to ze Sanchez odchodzi. Suarez dostanie 9 i będzie zadowolony.
0
Co Ty piep.... Niemcy jak szedł front to walczyli z żołnierzami tylko. A je..ana. czerwona armia gwalcila po kolei wszystkie kobiety
Nekali kogo się da. To Niemcy sa gorsi.??? Nie bronie ich. Ale ruskie sa 100 razy gorsi. Byli i będą.
2
Barcie nie Barcy.!
2
I jeszcze Sevilla LE.;)
1
A w ogole coś wiadomo. ??
0
Dlaczego w pasku po prawo jest napisaneze grają o
0:0 ?
0
Chodzi mi o to jak się angażuje każdy z nich w mecz.
0
Każdy z was ma trochę racji. Ale popatrzcie na Alexisa, no może ostatnie 2 czy 3 mecze słabiej ale po za tym cały czas zostawia wszystkie siły i serce na boisku. A Messi niestety dupa. Chodzi po tym boisku jak wykastrowany. Tylko jak piłkę dostanie zacznie coś biegać.
0
wygrywamy dla Barcy bo my jesteśmy wyrąbana Almeria NANANANA.;p
0
Co sie dzieje w Arsenal 0-4 Liverpool w 20 min..
0
Tak. Alba napisal na swoim face.;)
0
Mamy bramkarza oficjalnie .;d
0
0
widac ze on naprawde kocha ten klub;D
brawo Cesc ;)
0
No to wiemy ze Neymar będzie grał z 11.;)
0
http://www.fcb24.com/news/md--neymar-fichado/
Juz jest u nas;)