patrykppp17
Dołączył/a: kwiecień 2013
Tczów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chciałbym korzystać z iwork tylko chodzi mi o kompatybilność. Zapytam w punkcie sprzedaży tak jak mówił kolega wyżej.
0
Głównie chodzi o to, ze planuje zakup maca i boje się, ze gdy będę musiał zrobić prezentacje na uczelnie to mi nie odczyta tego na uczelnianych pecetach.
0
Do osób posiadających MacBooki. Czy jeśli wyślę mi ktoś dokument w excel, powerpoint lub word. Będę mógł go otworzyć w iwork? I na odwrót, jeśli ja zrobię prezentacje w iwork to czy będzie można ja otworzyć w powerpoint?
0
Dobra, to napisze tak najprościej. Dzięki :)
0
Mam umowę, ale jest ona na moja dziewczynę. A do szkoły potrzebuje potwierdzenia, ze tez tam mieszkam.
0
Wynajmuje pokój i potrzebuje, żeby osoba od której go wynajmuje napisała mi oświadczenie/zaświadczenie, ze rzeczywiście jestem najemcą tego pokoju. Czy ktoś wie jak to napisać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzięki bardzo ;)
0
Jaki to był kurier?
0
Ktoś się orientuje jak najlepiej i za ile wysłać konsole?
0
PS3 slim 320GB, 11 gier. PILNIE sprzedam!
19
Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie ma tam nikogo z Barcy. Najprawdopodobniej dlatego, ze Barca ma umowę na wyłączność z Konami.
0
EUronet nie pobiera prowizji, ale może zostać naliczona przez bank wiec, dopytaj w swoim banku
2
Tak, wiem, że to kontynuacja tych rozgrywek. Nie słyszałam jednak, żeby ktoś mówił, ze mamy 4 ligi mistrzów i jeden PEMK, lub tym bardziej, że Real zdobył tylko 7 lig mistrzów. Te trofea są uznawane na równi, tym bardziej, jeśli to kontynuacja. Trofea powinny być również kontynuowane a nie dzielone na różne.
4
Idąc tym tokiem, Real nie zdobył jeszcze La Decimy, a UEFA też błędnie to interpretuje bo na koszulkowych naszywkach mamy cyfrę 5.
0
Nie chodzi o hejt, Gomesa nawet darzę sympatią. Nie rozegrał się u nas i tyle. Natomiast myśle, że jego transfer przeszkodził w rozwoju Denisa.
7
Co do Denisa. Moim zdaniem zniszczył go Gomes, gdyby nie było go w klubie jego szanse dostawałby właśnie Suarez, możliwe, ze wtedy by się rozegrał i teraz walczył by o podstawowy skład lub sprzedalibyśmy go za niezłą sumkę. Oczywiście są to tylko moje przemyślenia.
0
Jakaś transmisja?
0
dzięki bardzo !
0
Ktoś jakiś dobry skrót lub cały mecz?
8
Gomes ostatnie mecze na prawdę na plus. Widać, że szuka gry i stara się być zaangażowany w większość akcji. To samo było dzisiaj. Nie rozumiem Twojego komentarza.
4
Na wersji komórkowej dość nieczytelnie to wszystko wygląda.
0
Fioletowa strona, tam powinno być
0
No w sumie to racja XD
0
Czy ktoś chce mnie poinformować jak będzie jakieś oficjalne info o jakim kolwiek transferze? Bo już lekko mnie to wchodzenie tu co godzinę denerwuje.
0
Teraz nie ma czegoś takiego jak dowód tymczasowy. Wyrabiając dowód przed 18 jest ważny tyle samo czyli chyba 10 lat. Wiec możesz złożyć teraz i już mieć dowód przed 18.
0
nie widzisz ze to cytat??????
8
''Barça sypnie kasa i Alves tylko na jeden mecz zostanie zawieszony.
Chyba nie muszę przypominać na ile został zawieszony Ronaldo, za nic.Żenada !"
hahahahhahahhahhahaha xd
0
Nie. Gdy zostało wymyślone jakieś lewe głosowanie. Dokładniej od 2010 kiedy to Złota Piłka stała sie Złotą Piłką FIFA.
2
Prawde każdy zna. Ta nagroda nie ma sensu juz od dluzszego czasu.
Powinna być przyznawana raz w karierze kazdego zawodnika.