1

@Limaker No był na weselu tam gdzie był m in. Lapcio
Także no

0

Autentycznie przez to co się dzieje u białych i to jak szybko poszło z transferem Gordona
Czuję się jakiś taki spięty tym okienkiem transferowym,że u nich ciągle coś się dzieje a u nas prócz Gordona,cisza.
A potem człowiek uświadamia sobie ,że to dopiero 18 czerwca a przecież okienko się jeszcze nawet oficjalnie nie zaczęło ;D

16


Najlepiej opłacany obrońca w drużynie,pakty w hierarchii za wiecznie połamanym Christensenem,który i tak gra tylko „6” meczów w sezonie :)
Oczywiście decyzja należeć będzie do zawodnika bo kontraktu sobie sam nie dał i nie podpisał. Będziemy się bujać z pensjami Ter Stegena,Araujo itd do końca kontraktów :)

2

Ja powiem tak
Jeśli przyjdzie oferta za Kounde,należy ucałować rączki, podziękować i zaakceptować. Naprawdę trzeba spróbować go sprzedać.

0


Barça rozważa Viktora Tsygankova jako niedrogą opcję dla ataku.
Skrzydłowy Girony chce odejść po ich spadku i może być dostępny na zasadzie wolnego transferu.
Barça mogłaby również pomóc Gironie, wypożyczając młodych graczy w ramach operacji.

3

@Eto'o9 R10 Ja bym jeszcze dołożył tutaj Arnau Martineza z Girony,wychowanek
Klauzula 8 milionów
Obskoczy i stopera i prawa obronę,ale no po co skoro mamy wiecznie połamanego Christensena :|

3


3xTak,ale nie za 100…

0

Mnie tylko zastanawia komu białe fawelarze chcą bardziej na złość zrobić
Barcy czy kotletico?

8

@Derpowsky Deco wciąż domyka transfer Fatiego do Monaco ;D
Już trzeci tydzień chyba

4

A tak przypomnę,że Vini ma Jeszcze rok kontraktu :P
Może by tak się też z nimi pobawić?

2


Niestety tylko Julian może to odblokować.
Jedynym sposobem jest to,że wyjdzie i publicznie powie,że chce odejść z kotleti i pójść do Barcy. A tego nie zrobi,także trzeba brać się za plany BCD itd

2

@Eto'o9 R10 Żaden piłkarz z Premier League,także Enzo odpada.

2

@BojanKriKicz A ja nie twierdzę absolutnie,że ich nie stać ;D
Dziwne by było gdyby takiego klubu jak Real nie było stać.
Bardziej miałem na myśli o te ich śmieszne wybory prezydenckie.
Ten tego a ten tamtego

2

@Nazio_87 Ja bym stawiał na Vitinhe

1


Ale tam mają fajną zabawę

0

@majkiii wiaodmo
Chodzi o jakość zawodników w obronie ;D

3


Szybko poszło!
My mamy Christensena i Araujo jak coś

1

@Lionel_Messi10 I tak go nie potwierdzą dopóki nie domknął Alvareza.
Kotlety by obłędu dostały i zaraz cena za Juliana poszybowałaby z +20

4


Spojrzenie Nico na swojego brata Inakiego po transferze Gordona do Barcy.

Hahaha, miłego dnia brygada ;D

4

Barnardo Silva mówił,że chce wybrać swój klub przed MŚ.
Dzisiaj agent Olmo spotyka się z Laportą i Deco,tak wiemy,że miałby pośredniczyć w transakcji z Alvarezem
Ale podobno spotkanie dotyczyło stricte Olmo(tego nie wiemy i się nie dowiemy)
Oj Śmierdzi tu spieniężenie Olmo i Bernardo za darmo w jego miejsce

0

@Bykunn Ja nie krytykuje żadnych ruchów jaki popiera Hansi
Jak widać coś niecoś do wydania mają także jeśli Hansi go zatwierdzi,to niech przyjdzie
Popatrz przypadek Raphy w Leeds,też nie strzelał niewiadomo jak dużo,ale robił robotę swoim charakterem a takich ludzi Flick ceni najbardziej
Przyszedł do nas i jak się rozkręcił to aż miło.

0


Tak jak powiedział tak robi „Nie zamykamy przed nikim drzwi,dopiero zaczynamy”
Czekamy na dalsze info od Tierów.

0

Przecie to jest jakiś hit
Prawdopodobnie przyjdzie Gordon a nie wyklucza on przyjścia napastnika(Alvarez/Pedro)
Jest jeszcze Ferran. Raphinha/Gordon będzie siedział?
Nawet jeśli Raphita Byłby przesunięty na 10,To jest jeszcze Fermin/Olmo.
A mowa jeszcze o Rashfordzie a ten chce zostać i MU może być zmuszone gogadac się z Barca.
Albo to taki medialny szum,dzień owulacji wśród dziennikarzy albo nie wiem
Łeb mi paruje na 27-go maja a okienko się nawet jeszcze nie zaczęło ;D

5


Ciekawe co nam ugotuje na przyszły sezon ? ;D

4


Tu nie ma co się zastanawiać tylko brać
Tylko ciekawe czy nie wyjdzie z tego prędzej deal jak z Emersonem z Betisu
Na chwilę powrót i poszedł do Tottenhamu
I drugie pytanie
Jak sytuacja z Torre? Bo do niego mamy 50% praw
A jak wyglądają sprawy z klauzula po spadku?

1

@Kidd no jak? Liga Europy jest

0


O blondi zaginął w akcji
Ciekawe co tam się wydarzyło?
Dziwna końcówka sezonu,człowiek widmo

5


A temu co? Plany nuklearne wysadzenia madryli zaginęły?

3

Nie no bez jaj…

3

Swoją drogą, Rash i United zajebiste okno wystawowe sobie zrobili tym wypożyczeniem. Statystyki bardzo dobre w stosunku do liczby minut
Ale gość jest irytujący i niechlujny
Tu pewnie nie zostanie a już na pewno nie za 30
A podejrzewam,że paradoksalnie puszczą go za więcej niż 30,pewnie wewnątrz premier league.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?